Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
29. dec 2010

@riana12 😀 😉 ja zas mam rada este take vone jak ked cerstvo vídeš zo sprchy 😉

riana12
29. dec 2010

@katrenka111 hm a co je v tych vonach ala cerstvo vyjdena zo sprchy citit? nech si daku predstavu urobim 😉 🙂

katrenka111
29. dec 2010

@riana12 neviem proste taka jemna, svieža vona čistoty už vies.... to ja zbožnujem 🙂

riana12
29. dec 2010

@katrenka111 no len mas vela roznych sprchacov, kazdy trolinka inu jemnu vonu zanecha, tak ci si myslela taketo nieco alebo len ked sa takym neutralnym spchovym/mydlom umyjes... alebo len cistou vodou opalchnes a tak... 😅

katie1
29. dec 2010

@katrenka111 to ano, aj ja zboznujem vonu zo sprchy 😉 A tiez nemusim sladke a vanilkove vone...

zaira1407
1. jan 2011

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011 Vám prajeme aj vasim polovickam a detickam !

katrenka111
1. jan 2011

Aj ja Vám prajem STASTNY NOVY ROK 2011......
No co baby ako ste Silvestrovali??? Ja som sa prave zobudila, do 5 rana sme šantili...uplne supeer bolo.....konečne som sa po dlhom čase odreagovala 🙂 😀

riana12
1. jan 2011

Do noveho roka vam vsetkym zelam vsetko dobre! 😉

zaira1407
3. jan 2011

Ahoj 🙂 , kde ste ?

riana12
3. jan 2011

@zaira1407 sme tu, len schovane 😅
ako sa mavas a citis?

zaira1407
4. jan 2011

@riana12 🙂 ze schovane 😀 . Mame sa dobre , pomaly rastieme , ale velmi pomalicky , ved mame do augusta cas 🙂
a ty sa mas ako ?

katie1
4. jan 2011

@zaira1407 jeeej, ake pekne mena si vybrala pre babatko (aj chlapcenske, aj dievcenske) 😉

zaira1407
4. jan 2011

@katie1 🙂 dakujeme , aj mne sa páčia ........... ešte Adamko a Bianka tak uvidime ...

riana12
4. jan 2011

@zaira1407
@katie1
ja teda v praci, ale tak sa mi to vlecie a akosi mam posmutnelu naladu, aj ked dovod viditelny nie je... 😒

katrenka111
4. jan 2011

caute babulky... ako sa mame????

katrenka111
4. jan 2011

@riana12 aj ja mam dnes na figu naladu... neviem mimo som.... 😖

riana12
4. jan 2011

@katrenka111 aj z niecoho konkretneho?

zuzanockamt
4. jan 2011

@zaira1407 ty si aka sikovnica, ked uz mas aj mena vybrate 🙂

katrenka111
5. jan 2011

@riana12 Ahooj... ale niee mala som nejaký blbý den, dnes je lepsie... už v praci, dnes až do 17h..... ale aspon si všetko porobím co treba..... 😉

katie1
5. jan 2011

Ja uz tiez viem ake by som dala 😉 Ale priatel by chcel dat, ak by to bola dcera, meno Melánia. Nad tym som nikdy sice neuvazovala, ale asi mu spravim radost 😅 Chlapca moc nevieme ake, ale asi Adrián.
@zaira1407 tie mena co si vybrala (Tomáš, Lucia) patria do kategorie tych, ktorym by som sa vobec nebranila, velmi pekne 😲

riana12
5. jan 2011

@katrenka111 tak je dobre 🙂 ja som dneska spala 3 hodky, tak som ako mechom prastena... ale ved moja chyba, najskor som vysedavala na nete a potom som si dala horucu vanu a dlho som tam vysedavala...
tak snad dnesok rychle ubehne, popoludni idem k mlademu, zajtra volno, tak potom to v noci vsetko dospim 😅

@katie1 fiha, Melania 🙂

ja mam zas pre dievcatko vysnivane - Paula, Paulina alebo dve naraz Paula Viktoria 🙂 pre chlapceka netusim, jednu dobu som blbla z Gregora, ale to mi akosi nesedi pre male deticky, to az pre starsich muzov a dedkov...

inak tiez sa mi pozdava Tomas @zaira1407 😉

riana12
5. jan 2011

@katrenka111 tak je dobre 🙂 ja som dneska spala 3 hodky, tak som ako mechom prastena... ale ved moja chyba, najskor som vysedavala na nete a potom som si dala horucu vanu a dlho som tam vysedavala...
tak snad dnesok rychle ubehne, popoludni idem k mlademu, zajtra volno, tak potom to v noci vsetko dospim 😅

@katie1 fiha, Melania 🙂

ja mam zas pre dievcatko vysnivane - Paula, Paulina alebo dve naraz Paula Viktoria 🙂 pre chlapceka netusim, jednu dobu som blbla z Gregora, ale to mi akosi nesedi pre male deticky, to az pre starsich muzov a dedkov...

inak tiez sa mi pozdava Tomas @zaira1407 😉

zaira1407
5. jan 2011

@zuzanockamt MM vyberal chlapcenske a ja dievčenské ...ale on chcel mená po nas tak som ho aspon v dievcenskom zrusila ze Zuzanky nam stacia dve 🙂 a Tomas je samozrejme on 😎 , to stale rozpraval este sme ani nezacali ze maleho Tomaska bude na ryby nosit 😀 , tak nech sa teda tesi tomu Tomaskovi - inak pekne meno , nemam nic proti . A paci sa mi Lucia- Lucka , Lucinka milucke a k nasmu priezvisku take decentne .

zaira1407
5. jan 2011

no ale ved este 7 mesiacov je dlha doba .... ale dufam , ze menit nebudem . Dlho sa mi pacila Nina , ale august a nina dokopy nejde lebo by to bol pribrzdeny lev . a teraz ked niekde zakricis Nina a Tamarka tak sa otoci z 5 deti 3 ... 😨

Lucia znamena - svetlo ( to bude moja baba , svetlo mojho zivota 😀 ...ale samozrejme ze aj chlapceka budem rovnako lubit ,mojho maleho rybara - najmä ked bude cely po tatinkovi tak to stopro šediva ostanem ...kazde druhove slovo a "prečo" 😀 ). ...........jaj tí chlapi .... 😀

zuzanockamt
5. jan 2011

@zaira1407 mne sa dost nepaci, ked sa davaju mena po rodicoch, ja som to hned zamietla a z muzskych mien som dost dlho nevedela vybrat, nic sa mi nepacilo ... neboj sa aj chlapcek vie byt zlatucky ... kazda zena chce asi viac babu, ale teraz by som uz nemenila ani za nic 😵 ... ja som to aj tak trochu tusila, ze bude chalan, tak som ani nebola v soku na sone

katie1
5. jan 2011

@zaira1407 juj ani nehovor, na otazku ,,preco" (od maleho) odpovedam denne dvesto krat 😀
My by sme chceli babu, lebo chlapca uz mame. Tak preto. Ale nech je tak, ako ma byt 😉
My sme mali s chlapcenskymi menami tiez problem, no ale tak zhodli sme sa na jednom 😀
Tiez sa mi velmi paci meno Lucia.
Najviac sa mi ale paci meno Melisa, no ale tatinko na to, ze jemu sa paci skor Melania, tak mu asi vyhoviem ak by sme mali dceru 🙂

katrenka111
5. jan 2011

@katie1 No babyyy.... vy už ste pri menach... no toto.... mne sa paci chalanske Marko, Maxim a dievčenske Liliana, Laura, Ela...... 🙂

zaira1407
5. jan 2011

@zuzanockamt ☹ ty si nemala nikdy taky pocit , ze nieco nie je v poriadku ? Mne je strasne smutno ...a bojim sa , ci rastie...ked 18.1 je strasne daleko ...co mi uz blbnu hormony ? ked ani nevraciam a citim sa nabita energiou , asi tak ako nikdy....len po schodoch funim ako mamutica .... prepac ze ta zatazujem ...

zuzanockamt
5. jan 2011

@zaira1407 ja som mala taky pocit skoro cele tehu a hlavne po prvom sone - 8 tt, lebo dalsie som mala az v 19 tt a vtedy boli aj vysledky z krvi na AFP ... to sa boji kazda 😉

zaira1407
5. jan 2011

@zuzanockamt "ĎAKUJEM"...... 😉

katie1
6. jan 2011

@zuzanockamt
@zaira1407
fiha, to su take dlhe intervaly medzi vysetreniami?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre