Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mishuu
31. mar 2011

@katrenka111 to som tu už písala dosť dávno 😉
minulé leto mi drahý povedal, že by už chcel bábätko 🙂
tak sme si povedali, že tento rok skúsime...vysadila som HAK no a teraz v januári ma požiadal o ruku a tak... 🙂
a kvôli svadbe si prestaneme dávať pozor až trošku neskôr ako som písala 🙂

krásne ťa drahý prekvapil, teším sa s tebou 😅 u nás to mal dlhšie naplánované, na Vianoce mi dal darček (pre nás oboch) wellness víkend. On ešte pred tým bol vyberať so sestrou prstienok, povedal to aj rodičom, takže len ja som o ničom nevedela 😝 no a v hoteli po večeri (v reštaurácii nemal odvahu pred toľkými ľuďmi) nám na izbu čašník priniesol na tácke niečo...mne to stále nedochádzalo, až keď čašník odišiel a môj Števi si kľakol k posteli (ja som už bola v pyžame v posteli 😀 ) a začal hovoriť, mi to došlo 😅

zaira1407
26. apr 2011

@mishuu
@katrenka111 Gratulujem babeny 🙂 😉 .... jaj to je krasne , ste mi pripomenuli predsvadobne casy- stresy 😀 , ale bolo to krasne 😵

@katrenka111 naše dievčatko sa bude volať Lucia 🙂 , 6.5 ideme so Hlohovca na 4D tak sa uz neviem dockat ...hlavne ci je zdrava babika nasa to je najdolezitejsie .

@mishuu no aj ja som mala take stavy , ze som skracovala mesiace predsnazenia ako sa len dalo 🙂 mali som zacat v decembri a zacali sme tak na ostro v novembri a boom 😀 , je tam 🙂 - bude mala levica v auguste ... ( snad sa nebudem moc ponahlat von , este ma cas! ) .
jaj baby taka som šťastná 😵 ...

riana12
26. apr 2011

@zaira1407 ahojky, no teda, to leti, uz 25tt 😕 😵 potom sa pridi nejakymi fotockami z 3D UTZ ukazat 😉

sisisi
26. apr 2011

babulky ale to tu upada 🙂 hadam sa vela z vas presunulo uz do snaziliek, nie do buducich snaziliek.
co si myslite o tom, ze sa do mna priatel spravil dva dni pred ovulaciou? keby sa niekto opyta mna odpoviem, ze vsetko je mozne, ale ked som v tej situacii ja sama neviem :D

mishuu
26. apr 2011

@sisisi všetko je možné, nemusí byť každý mesiac ovulácia 100% rovnako, resp. podľa dĺžky cyklu, sem tam sa to môže zblázniť 😉

mishuu
26. apr 2011

@zaira1407 ďakujem 🙂
už si v 25tt no teeeda pekne to letí 🙂 ako si to užívaš?

riana12
26. apr 2011

@sisisi moze z toho byt nieco a nemusi... vela zalezi od toho, ake kvalitne spermie ma muz, ci su dlhozijuce... takisto, ci dokazu prekonat tolku vzdialenost az k vajicku bez ujmy na zdravi... ci si skutocne mala ovu dva dni po sexiku... pretoze vajecniky ta mozu pichat a boleit aj niekolko dni pred ovukou a tesne pred ovu a v case ovu uz nic...

sisisi
26. apr 2011

@riana12
@mishuu baby dakujem za odpoved. milovali sme sa v nedelu skoro rano a ovulka prisla vcera poobede. myslim, ze to bolo ono lebo aj vsetky ostatne priznaky sedeli. mam to uz odsledovane vyse dvoch rokov a vzdy pride mrska podla poctov od ovulacie. no som ja zvedava. asi by ma moj drahy prizabil lebo to bolo prvykrat (okrem jedneho sexiku v 1DC) co sa dal prehovorit, aby sme si to viac uzili 🙂

riana12
26. apr 2011

@sisisi no uz ti zostava pockat len cca 2 tyzdne 😅

zuzanockamt
26. apr 2011

@sisisi presne tak pockat si do konca cyklu a uvidis 😀 🙂

sisisi
26. apr 2011

@riana12
@zuzanockamt ha ha, bude to teda sranda 🙂 ale ja si myslim, ze uplna pohodka, aj keby som sa potesila 😝

katrenka111
26. apr 2011

@zaira1407 Ahoooj....jeeej ved to tak prejde, zachvilku ju mas na ceste....
potom pridaj nejake foto...nech vidime troska....
No vidis, ty si z nas bola najsikovnejsia 😉

zaira1407
7. máj 2011

ahojte 🙂
Tak sme boli na 4D 🙂 ..jaj krásna je 😵 ... a vraj všetko sedi s tt tak som rada a kludnejšia .
Tu je ...Lucia

katrenka111
7. máj 2011

@zaira1407 Ahoooj...jéééé, taje krasna, bože taketo stvorenie v tebe rastie.....v dobrom závidím 🙂

riana12
7. máj 2011

@zaira1407 ahojky, krasne babatko 😵 😵 😵

katrenka111
7. máj 2011

@riana12 Rius a my kedy??hm??? 🙄

riana12
7. máj 2011

@katrenka111 my by sme si mali malicke asi spravit jedna druhej 😅
inac neviem, u MNA? na svateho dindy... 😒

zuzanockamt
7. máj 2011

@zaira1407 krasna je 🙂 ... najkrajsie je to pozerat potom po porode, ked uz bude na svete, ze aka je to velka podoba ... to je super, ze ti vsetko sedi podla tt, nas jurko bol vzdy o nejaky tyzden az dva väcsi, ale pohodicka

katrenka111
8. máj 2011

@riana12 😀 😀 😀 Moja asi mas pravdu keby sa to dalo 😀 😀 No u mna???? To je zahada ze kedy, ktoru nedokažeme prelustit.... 😀

katie1
8. máj 2011

@zaira1407 jeee 😲 Perfektne fotecky...super 😵 Na koho sa podoba? 😅

riana12
8. máj 2011

@katrenka111 budeme to nejak musiet vymysliet 😀 😀 😀

katrenka111
8. máj 2011

@riana12 hmm?? ale ako??

zaira1407
8. máj 2011

@katie1 no tak bradu ma po mne ...usta neviem ale nostek po tatinovi 😀 ...no asi to bude tatinkova dcerka 🙂 , bars by mala aj take krasne hnede ocka ako on .... 😵
najviac ma vsak tesi ze je vsetko " že vraj" OK , žiadny razštep, vsetkych 20 prstekov ...tak ako ma byt ...som trosku kludnejsia ...

mishuu
16. máj 2011

@zaira1407 jeeej aká je krásna 🙂

zuzanockamt
8. jún 2011

ahojte dievcata, ako sa mate? ... nejako to tu utichlo 😕

riana12
13. jún 2011

@zaira1407 ako sa mame? novinky ake? pomalicky pojdes aj na matersku, ako tak pozeram 🙂

zaira1407
14. jún 2011

@riana12 ahoj ahoj 🙂 mame sa OK , rastieme do krasy 😀 . Akurat malujeme tak by som to chcela stihnut vsetko . Ano 29.6 nastupujem na matersku - uz sa aj tesim , skola skoncila 🙂 23.6 . mam promocie , tak uz cakat iba na nasu malu LUCINKU 🙂
a ako sa mate vy babeny ? jaj vonku je tak krasne ked sa oteplilo ... 😎

zuzanockamt
14. jún 2011

@zaira1407 a vybavicku uz pomaly chystas? ... ci az na poslednu chvilu budes

zaira1407
17. jún 2011

@zuzanockamt no tento tyzden sa chystam prat a žehlit 😕 uz sa na to strasne tesim 🙂 , potom sa pobalim , este dokupim pre seba nejaku tu drogeriu a mozme cakat 🙂

zuzanockamt
17. jún 2011

@zaira1407 ja som sa tiez hrozne tesila na to pranie a zehlenie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre