Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
14. jún 2010

no ja to mam hodne nízke,doktorka mi predpisala tie hnusne čierne tablety,tak preto chcem radcej nejake vitamínove lebo tie mi nerobia dobre....
musím sa popýtať v lekarni

zuzanockamt
14. jún 2010

@katrenka111 tak si kup nejake, kde uz je aj kys.listova, tie nerobia problemy s travenim ... ja som mala maltofer na zaciatku, ked mi zistili anemiu, ale ten je drahy a teraz mam tardyferon

zaira1407
14. jún 2010

ahojky 🙂
No takze uz mi MS dorazila v piatok 🙂 ....
@zuzanockamt a nove fotecky nebudu 😕 😀 ?

zuzanockamt
14. jún 2010

@zaira1407 fotky coho?

riana12
15. jún 2010

ahojte 🙂
@zaira1407 tak to je fajn, ze MS prisla 🙂
ja sa mam zajtra rano s dokim dohodnut, kedy ma pocas zajtrajsieho dopoludnia zoberie... 🙂

zaira1407
15. jún 2010

@zuzanockamt bruska 🙂

zuzanockamt
15. jún 2010

@zaira1407 davam foto do albumu, ale ten mam nezverejneny a potom davam uz len do sukromnych tem fotky

riana12
15. jún 2010

krasna fotecka 😵 malo by to byt babatko pri krste 🙂

zuzanockamt
15. jún 2010

no kraaaaasna fotka 😵 😵 😵

marianna28
15. jún 2010

Baby... ja sa asi pridam k vam... ja mam nejaky pocit, ze v kazdej teme so snazilkami sa baby poznaju uz roky... a ja neviem, kam by som sa mohla vopchat... My sa snazime uz 8 mesiacov----> stale nic...
Tak vas aspon pekne zdravim ☹

zuzanockamt
15. jún 2010

@marianna28 ahoj 🙂 ... kludne sa pridaj 🙂 ... a uvazujete aj o nejakych vysetreniach alebo uz ste aj nieco absolvovali? ... raz sa podari, neboj sa 🙂

marianna28
15. jún 2010

@zuzanockamt jee... a predsa tu je niekto... Dakujem za privitanie.
No ja som bola akurat na normalnom vysetreni... Tak zrejme by som mala podniknut nieco viac. Myslim vsak, ze az tak po neuspesnom roku clovek nieco moze riesit...

marianna28
15. jún 2010

@zuzanockamt vidim, ze ty uz o par mesiacov cakas vytuzeny prirastok 🙂 - urcite sa mooooc tesis.
Mozem sa ta spytat, kolko ste sa snazili vy a aky ste stary?

zuzanockamt
15. jún 2010

@marianna28 ja mam 28 a MM 35 ... a trvalo nam 17 mesiacov, kym sme sa k niecomu dopracovali ... mne dokina povedala, ze sa nemam kam ponahlat a ze az po 2 rokoch bude nieco riesit ... no esteze sa nakoniec podarilo skor

marianna28
15. jún 2010

Ja mam tiez 28 - hoci uz nejak na krku tu 29tku... drahy sa zacina pasovat s 34ou. Takze 17 mesiacov je teda riadna doba - ja som vzdy v hroznej depke ked mi pride mrcha... 😔
Doki mi povedal po sone, ze je u mna vsetko ako z ucebnice a mam si uzit krasnu dovolenku s partnerom.... hm... dovolenka nebude, v praci mi dychaju na krky a som rada, ked sa dovleciem vecer domov.

zuzanockamt
15. jún 2010

tak ja som mala vzdy na prehlaidkach vsetko ok, akurat len som mala maternicu otocenu dozadu, ale to vraj nie je prekazka pri otehotneni, no neviem, preco to trvalo tak dlho 😅
ked sa na to vsetko vykasles, tak vtedy sa podari 😉

marianna28
15. jún 2010

No sak ja uz som bola taka zufala tento vikend - bola som jak certisko a slubila som si, ze sa na to kaslem, ale nejak mi to pride tazko.... vsade to vidim - ale zapriem sa a budem sa sustredit na nieco ine...
....hm---- keby sa to tak dalo.... 😔

zuzanockamt
15. jún 2010

ja som bola na preventivke v novembri minuly rok a povedala som si, ze teda v lete, ak sa nepodari, nejako presvedcim MM, nech ideme na vysetrenia a povedala som si, ze teda kaslem na tehu ... a zadarilo sa hned v decembri 🙂

zaira1407
15. jún 2010

ahoj baby ...
@marianna28 ahojky ja som zuzana-zaira1407 ....neboj sa vsetko bude dobre 😉 bude babätko .
Zeny mi sme sa rozhodli ,viem ze je to este daleko ale v decembri ideme na 99,99% na "TO" 🙂 ..uz aby to bolo ....

zuzanockamt
15. jún 2010

@zaira1407 tak to blahozelam 🙂

zuzanockamt
15. jún 2010

potom si budes zelat, aby si uz isla rodit, ked budes ledva dychat ako ja teraz a to este ma cakaju 3 mesiace vydrzat 😅

riana12
15. jún 2010

@marianna28 vitam ta u nas 🙂

@zaira1407 gratulujem k rozhodnutiu 😉 😵

fodorka
15. jún 2010

ahojte mozem sa pridat....volam sa Martina.mi uz jednu lasku v zivote mame a to nasho Marka jedineho no uz sa snazime o druhe tak dufam ze s anam zadari....marko sa nam zadaril asi po 6mesiacoch snaznei aale to osm pripisovala aj tomu ze som brala pred tym dlho antikoncepciu..ktovie uvidime...a ako povedal myslim ze marianna tolko je tu podobnych tem a uz vsetky take zohrate ale ked nebude vadit assa sem pichnem 😀

riana12
16. jún 2010

ahoj @fodorka 🙂 vitaj a kludne sa pridaj

zelam dobre ranko, tu v BA je zamracene a prave zacalo jemne prskat...
pred pol dvanastou sa mam stavit u dokiho, potom mi to akurat vyjde, aby som si urobila obednu prestavku 🙂

zaira1407
16. jún 2010

ahoj ahoj 🙂
Juj prší ☹
co porabate? ja peciem o 100-600 cely den ...dufam , ze elektrika bude 😅 😕 ....
@zuzanockamt a kedy ti zacina materska ci už si na "dovolenke"???
ahoj @fodorka 😉
a dakujem baby za gratulaciu ale predcasne sa ja este radsej tesit nebudem ..lebo clovek mieni pan Boh meni ....a uvidim co mi povie doki v septembri ...ze co ta škarada cysta ...ozaj a neviete mi povedat ze ak by sa jej racilo prasknut ci to zistim ? viem ze to asi boli ale mna to teraz jemne picha stale ... 😕 ale neva aj horsie veci na svete sa stavaju ....a ked je to vodova cysta ..pojde zo mna aj voda 😕 😀 alebo nie, ani si to nevsimnem ...inak mi odporucaju nedat si to operovat lebo z toho mozu byt neskor zrasty ( teda ak by ma museli operovat) ale ja myslim pozitivne takze ona sa strati ... 😀
zatial ahojky 😀

riana12
16. jún 2010

@zaira a k akej prilezitost pecies? len tak alebo nejake zakusky/tortu? 🙂
ked som ja mala cystu v novembri, citila som, ze mi praskla - to mi z minuty na minutu prislo na vracanie, nastastie som negrckala a strasne ma rozbolelo brucho, ze som si musela dat ibalgin... kym mne ibik zaberie, to trva necelu hodku, potom sa mi aj od zaludka ulavilo, v noci a rano ma este podbrusko trocha pichalo, ale az do MS som sa citila vyborne 😵

riana12
16. jún 2010

@zaira1407 neboj, nepojde z teba voda 😉 ked cysta praskne a bude to velmi boliet, skus najskor tabletku od bolesti a malo by ti to pomoct... po prasknuti sa obsah cysty vstrebe do tela, takze sa bat nemusis 😉
treba si dat este pozor, ze ked by ti tabletka vobec nezaberala a bolelo by to aj nadalej rovnako alebo este viac, skoc k dr. alebo na pohotovost... toto je ale ten najhorsi scenar, obvykle bud necitis vobec nic (cysta zvykne zmiznut pocas MS) alebo ak aj praskne mimo MS, tak je to taka kratka, narazova bolest a odzneje to po tabletke 🙂

katrenka111
16. jún 2010

Ahojte kočky,možem sa k vám pridat??? Kedy planujete babynko???
🙂

riana12
16. jún 2010

@katrenka111 jasne, pridaj sa 🙂
niektore tu uz deticky maju resp. su tehu... ja osobne este neplanujem snazenie...

katrenka111
16. jún 2010

ja by som tak na jesen,alebo tak buduci rok,ale mam strach lebo mam zdravotné problemy,menzes nepravidelný posledne 2mesiace meska skoro 2týždne aj teraz,ale pripisujem to stresu v práci,zo skusok v skole a tak....
Ale strasne ma chyta v poslednom case tá túžba...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre