Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
17. jún 2010

@zuzanockamt ja by som sa veeelmi rada vymenila s tebou 😀 😉

zuzanockamt
17. jún 2010

@riana12 no ty uz v mojom veku budes isto dalej ako ja teraz 😉

katrenka111
17. jún 2010

@riana12 na akých??? No ja mam 23 takže tiež som mladá,tiež nie sme este zobratí ale už spolu bývame a sme spolu 4roky...takže už sa začali u mna objavovat materinske pudyyy 🙂

riana12
17. jún 2010

@katrenka111 s priatelom som polroka, takze tam sa neda este uvazovat o snazeni... takze ked tak, bolo by fajn este popracovat na vztahu, osamostatnit sa...

riana12
17. jún 2010

@zuzanockamt preco myslis?

zuzanockamt
17. jún 2010

@riana12 no ved priatela mas, prakticky spolu uz aj byvate, tak to sa rychlo sa zvrhne

riana12
17. jún 2010

@zuzanockamt no to je take kvazi spolocne byvanie... a apriklad dneska este stale nie je doma 😕 ja si idem hodit rychle veceru a spat... rano potrebujem troska viac casu, kym sa pobalim k dokimu, takze neplanujem moc ponocovat... 😝

zuzanockamt
17. jún 2010

@riana12 a to tak dlho pracuje? 😕 ... to chodi rano do prace, ci neskor?

riana12
17. jún 2010

@zuzanockamt chodi na osmu rano... vcera mali volno, takze asi dohanaju zameskane...

zuzanockamt
17. jún 2010

tak to mu nezavidim dnes

riana12
17. jún 2010

no bude to mat ako 14-tku 😅 a vcera "hnil", tak si to dneska musi odpracovat 😅 😅

katrenka111
17. jún 2010

@riana12 fuu no tak to ste este malinko spolu ale poznam take prípady že po pol roku,po roku mali babo a svadba a tak a take pary co su spolu vela rokov tak nic napríklad ako jaaa 😒

zuzanockamt
17. jún 2010

@katrenka111 ved 4 roky tiez nie je este vela 😉 ... mas cas 😉

riana12
17. jún 2010

@katrenka111 predtym som mala priatela, s ktorym som chodila 3 roky a to uplne nula bodov 🙄 tam sme sa ani nedopracovali ani k snivaniu o spolocnom byvani, nieto k niecomu dalsiemu...

katrenka111
17. jún 2010

no nie ale pre mna už je,už treba niečo poriešit a ja tiež nemôžem dlho cakat aj zo zdravotných dôvodov....nehovorím že chcem hned ,ide sa ale tak za nejaký cas.....

katrenka111
17. jún 2010

@riana12 mmm tak to chapem...to su vztahy,bud sa dvaja uplne najdu alebo su total rozdielne povahy 😖

zuzanockamt
17. jún 2010

@katrenka111 my s MM sme spolu 6 rokov a 8 mesiacov a az teraz sme sa dopracovali 😉

katrenka111
17. jún 2010

@zuzanockamt fuuha tak to je dosť... ja by som tak dlho nevydržala asi....neviem ťažko povedať....
ale mate už všetko zabezpečene asi,však....

riana12
17. jún 2010

@katrenka111 aj k uplnym drobnostiam, co sme sa s terajsim priatelom dopracovali za 6 mesiacov, to by som sa s byvalym nedopracovala mozno ani za 6 rokov 😅 😝 🙄

zuzanockamt
17. jún 2010

@katrenka111 no zabezpecene nemame skoro nic ... iba jednoizbovy byt 😀

katrenka111
17. jún 2010

bud rada,tak Vám držím palce nech Vám to víde.... 😉

katrenka111
17. jún 2010

@zuzanockamt ved to nie je až tak doležite všetko bude...

riana12
17. jún 2010

@katrenka111 to posledne ktorej patrilo?

zuzanockamt
17. jún 2010

@katrenka111 praveze byvanie je to najdolezitejsie ... ale ked sa neda, tak co uz

katrenka111
17. jún 2010

@zuzanockamt ved hej to je teda,ja si neviem predstavit žeby sme bývali v podnajme,v cudzom alebo u rodicov a este keby sme mali aj babo....
ale mate aspon vlastne bývanie a ostatne príde...no nie???

katrenka111
17. jún 2010

@riana12 to zuzanocke sory zabudla som dat odpovedz..

zuzanockamt
17. jún 2010

@katrenka111 tak jasne, my sme vo vlastnom, ale aj tak je to malicke ... tak snad za par rokov zozenieme cosi ine a hlavne lacne 😀

katrenka111
17. jún 2010

veru to je problem dnesných mladých..bývanie musia si brat same hypoteky,stale v praci,stres.... no hrozne volaco.... 😕

katrenka111
17. jún 2010

babulky idem ja už spinkat,zajtra skoro ranko do skoly na skusku,držte palce..... tak teda zajtra 😀

zaira1407
17. jún 2010

@katrenka111 no ja som ho nijako vazne neprehovarala...prislo to samo ...parkrat som tak spomenula , nadhodila temu a potom sa nejako zmieril , ze pride niekto nový ..." náš spolocny " človiecik 🙂 ...a ked tak trochu rozmyslam mozno sa zmenil tym ze zostal krstný i ked v kontakte sme s malinkou minimalne kedze byvaju dalej od nas...ale teraz je skoro na kazdom kroku baby boom tak asi sa to na neho prenieslo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre