Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 ovulacny ee... kup si digitalny teplomer a kazde rano su budes merat teplotu dnu tam dole 😉 😅

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 aaa to je moc komplikovane pre mna...naco...neplanujem mat ani babo a menzes chodi vseliako,najprv sa mi to musi dat vse do normalu....

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 BT je aj na to, aby si vedela, ako fungujes... BT ti ukaze ci ovu mas alebo nie... ak ju mas len velmi neskoro, tak to az take zle nie je... ked ju nemas vobec, vtedy je pruser... resp. aspon by si vedela, ze toto je pricina tvoijch dlhych cyklov... myslis, ze preco ju ja meriam? ved otehotniet sa nechystam a pritom si ju meriam uz vyse roka a pol...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 no lenže ja som mavala pravidelný cyklus a teraz v aprili sa to nejak doserkalo....
no uvidime co bude,co povie lekarka a tak....

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 jasne, nech sa dokina na teba pozrie 😉

kararinkabrnka
12. aug 2010

@riana12 ahoj aj ja si chcem zacat merat BT ale neviem ako zacat a ani neviem ako sa to robi mozes mi prosim dat nejaky navodicek??? dakujeeem :D

zuzanockamt
12. aug 2010

@kararinkabrnka kukni tuto stranku : http://merenibt.xf.cz/index2.html
tam je to fajn popisane a co nebudes vediet, tak sa spytaj 😉 🙂

katrenka111
13. aug 2010

caute baby...tak ako sa mame???
@riana12 no ako už lepsie???

riana12
13. aug 2010

@katrenka111 ahoj 🙂
u mna ziadna zmena k lepsiemu... to podbrusko boli... rano som maly kustik , mozno an nie 20m utekala a celu cestu v MHD, co bolo asi 15 minut, tak som predychavala bolesti... takze mi ziadna namaha nehrozi... o tyzden idem dokimu, snad s tym daco urobi, lebo je to fakt o nicom, ked musim davat pozor uz len na to, aku vzdialenost a akou rychlostou mozem zabehnut, aby som to s bolestou vydrzala 😒 uz ani neverim, ze za tie bolesti predtym mohol iba streptokok... 🙄

katrenka111
13. aug 2010

@riana12 chuda...no nic príjemne....dufam že to nebude nic vazne... a tehotna naozaj nemožes byt??
Ja stale MS nikde,ale ja zas nemam take boleti v podbrusku ako ty...mna sem tam bolí akokeby zaludok..ale len chvilku a potom je to ok....

riana12
13. aug 2010

@katrenka111 tehotna urcite nie som... a tie bolesti mam uz niekolko tyzdnov... vlastne uz aj mesiacov...

katrenka111
13. aug 2010

@riana12 no dufam že to nebude nic vazne...

riana12
13. aug 2010

@katrenka111 najskor mi doki v maji tvrdil, ze to mam z cysty, v juni to bol streptokok... teraz veru neviem, co to moze byt... ci este nieco dalsie... mozno nabuduce uz dokiho priskrtim 😀

a ty kedy ides k dokine? 😅

katrenka111
13. aug 2010

@riana12 no asi buduci týžden..uvidime,zajtra budem testovat este presne 14dni bude meskat ☹

riana12
13. aug 2010

@katrenka111 neboj, bude to v pohode 😉

katrenka111
13. aug 2010

@riana12 no dufam...lebo babo este nieeee,sice ono sa hovorí,že dokaže to príst ked to najmenej cakas... 😒

riana12
13. aug 2010

@katrenka111 babo pride vtedy, ked je jeho cas 😉

zuzanockamt
13. aug 2010

Ahojte 🙂
dnes som nejaka znicena zase a doma bordel ako v tanku, no neviem do coho sa skor pustit 😅

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt ja uz som to dneska jednej adeptke pisala, napisem aj tebe 😀

"bordel v byte, stastne dite"

😀 😀 😀

zuzanockamt
13. aug 2010

@riana12 ano vsimla som si a budem sa toho asi drzat, aj ked teraz ma este dieta asi vsetko tak trosku na haku 😀

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt treba si to nacvicit dopredu 😀 😅

zuzanockamt
13. aug 2010

@riana12 no pri mojej povahe to bude tazke zvykat si na tie zhorsene podmienky, lebo ja som dost zatazena na poriadok 😅

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt no len ti potom asi ine nezostane len si zvyknut, ak nebudes stihat... alebo budes musiet zamakat 😅

zuzanockamt
13. aug 2010

@riana12 dufam, ze si najdeme nejaky rezim co najskor a dobre, ze zo zaciatku aj MM bude doma, lebo keby chodil do prace a ja by som zostala sama s malym, tak by to bolo este tazsie na zaciatku

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt ved urcite bude muz vela napomocny, teraz napr. isto ocenis mensi byt, nemusis tolko upratovat, varit staci pre dvoch zatial... urcite to bude v pohode 😉 skor ci neskor 🙂

zuzanockamt
13. aug 2010

@riana12 ja nas jednoizbak ocenujem uz velmi dlho kvoli upratovaniu ... ked si predstavim kolko bolo doma v rodin. dome roboty, tak som rada, ze mam len jednu izbu

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt no male je vzdy lepsie 🙂

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt este by som mala taku otazocku - algifen by som mala ako uzivat? predpisanu davku uzvat v pravidelnych intervloch? ci ako?

zuzanockamt
13. aug 2010

@riana12 no urcite v pravidelnych intervaloch, lebo je to silne a neviem ci nie aj navykove ... doki ti nepovedal? ... ja som mala s algifenom skusenost aso pred cca 7-mimi rokmi, tak uz velmi si nepamätam ... a co MS je uz teda na ceste?

riana12
13. aug 2010

@zuzanockamt doki mi len napisal davkovanie a bolo... aj som letacik studovala, tam nie je pisane, ako to brat, teda casovy interval alebo podla potreby... a snad sa zo mna nestane nejaky narkoman 😅 doki mi nakazal 3x10 kvapiek... ale nic ine mi k tomu nepovedal a ja som si myslela, ze to najdem v letaciku... a snad mi to bude stacit take mnozstvo 😕 ved uvidim... pripadne ked to jeden den nezaberie, dlasi sa na to vyprdnem a budem pokracovat v megadavkovani ibiku 😝 😝 doki sa ma pytal, ze ako som zvykla mat ibik a asi podla toho mi predpisal algifen 😕
radsej by som sa ale obisla bez kvapiek i tabletiek... 😝

dneska tak ruzovo-cerveno spinim, bud sa to stihne rozbehnut dnes alebo to pocka do zajtra 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre