Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
15. nov 2010

@jetta ahaa, vsak nabuduce budes vediet co a ako 😉 a inak? novinky do tohto tyzdna? 🙂

jetta
15. nov 2010

@riana12 hej hej budem vediet 😀

jetta
15. nov 2010

@riana12 novinky? musim pouvazovat ozaaaj pozeratu tu niektora farmar si hlada zenu?

katrenka111
15. nov 2010

@riana12 no mala som 11.11. 😀

katrenka111
15. nov 2010

baby musim pracovat.......nece sa mi......este do 16: 00 a vonku je jak krásne.... 🙂

jetta
15. nov 2010

@katrenka111 ja presne tak isto a tiez do stvrtej robim 🙄 co uz nooo... aspon ze v stredu je ten sviatok 😀

riana12
15. nov 2010

@jetta ja som minule pozerala len taky kustok 🙂 uz ani neviem, kedy to bolo 😅
@katrenka111 jeeej, tak dodatocne vsetko najlepsie 😵

ani mne sa nechce... pondelky su take blbe, cely tyzden este len pred nami... ale ono to zbehne, ked je sviatok 😵

duska1122
15. nov 2010

ahojte tak vikend za nami akosi rychlo ubehol. aspom ze je v stredu to volno od kedy sa posuval ten cas tak mam pocit akoby cas stal. okrem vikendu samozrejme.
@jetta ja som pozerala minule je to strasne neviem od kial tych ludi vyhrabali .

jetta
15. nov 2010

@duska1122 zeee ja sa na tom tolko zasmejem...mne sa to lubi dobre to je, tak sa pri tom odreagujem 😀

riana12
15. nov 2010

@duska1122 ahoj 🙂
ja si vsimam, ze na takych relaciach je to klasika, ze vyberu takych zvlastnejsich - "aby sa bolo na co pozerat..."

riana12
15. nov 2010

@jetta kedy to vlastne bolo? den a cas, ja to moc nesledujem, minule to bolo nahodne, ze som kustok videla 😒

jetta
15. nov 2010

@riana12 v piatok vecer to chodi, ale opakuju to v sobotu doobeda 🙂

riana12
15. nov 2010

@jetta jaaj, no take casy, ze nestiham 😅 😀

jetta
15. nov 2010

@riana12 😀 😀 hej to je fakt

riana12
15. nov 2010

babulky, ja som dneska zistila, ze nutne potrebujem vonavku a jezisko daleko 😝 na bezny den mi stacia len tie deo spreje v 100ml flakonoch, takze nic hrozne... skusala som cez obed, ale ake smrady, ze hruza 😝 mne maloktora vona sadne aj "nosovo", vela mi doslova smrdi... 🙄

jetta
15. nov 2010

@riana12 jaaaj a ja mam zas opacny problem...ja ich mam tolko ze neviem kedy ich miniem...ja zas nemam problem si ani vybrat mne sa paci veeela voni 🙂

jetta
15. nov 2010

@riana12 a aky si doteraz pouzivala?

riana12
15. nov 2010

@jetta no tiez som jeden cas mala nacatych asi z 8 voni - vacsinu som si sama kupila a potom asi zo 2 kusky boli k Vianociam... mala som obdobie, ze som potrebovala pravidelne striedat... 😀
dominavam modru adidasku, poznas? teraz by si to ziadalo uz nieco tazsie a sladsie, rozmyslam, ci ist do niecoho, co som mala alebo sa v drogerke pohrabat resp. "nafetovat" 😀

teraz som vyskusala jednu vzorku z casopisu... samozrejme, ze na mne vynikne len ten smradik a nie ta pekna vona, ktora ide napr. z papiera alebo z koncekov prstov... 🙄

katrenka111
15. nov 2010

@riana12 dakujeeeem 🙂 No aj ja mam ten problem, používam DG Light Blue,ale teraz sa mi žiada akasi zmena..... na niekolkých ženach som cítila niečo pekne take uplne jemne jak vona cistoty no netusim co to je za vonu.....poradte..... žeby Lanvin Eclat??? Alebo Laura Biagoti????

katrenka111
15. nov 2010

@riana12 take sladke Brunno Banani taka ružova...pekná vôňa.....

zuzanockamt
15. nov 2010

aku vy mate peknu temu 🙂

katrenka111
15. nov 2010

no baby kde ste všetky????

katrenka111
15. nov 2010

@zuzanockamt nepridas sa??? 😉

zuzanockamt
15. nov 2010

@katrenka111 nemam velmi kedy 😅

katrenka111
15. nov 2010

@zuzanockamt starosti s malinkým co???? ako sa inak mate???

zuzanockamt
15. nov 2010

@katrenka111 no kedze sa mu velmi nechce spavat, tak sa mu treba venovat ... dnes spal len 2 hodinky v satke, ked sme boli von a potom asi hodinku a pol ku veceru a teraz je uz sice v postielke, ale velmi to na spanok nevyzera 😅
ja inak teraz vonavku nepouzivam, takze mi aspon dlho vydrzi 😀 ... lebo nechcem, aby to Jurkovi pachlo, ked je v satke a on ma zvykne aj obzierat, ked ho nosim, tak, aby zbytocne kadeco do seba nedaval 😀

katrenka111
15. nov 2010

@zuzanockamt tak to mate potom perno ked malo spinka..... to musite byt aj vy nevyspatý co....
No ved jasne taká maminka musí voňat celá od babätka a to je ta najkrajšia voňavka 🙂

zuzanockamt
15. nov 2010

@katrenka111 v noci spi trosku lepsie ... zvycajne vydrzi tak 4 - 5 hodin, naje sa a spi dalej, takze sa aj vyspim, no uz som si zvykla, ze to nie je tak ako predtym

duska1122
16. nov 2010

ahojte dnes som prva fiiiha.
vcera aku ste mali peknu temu o vonavkach. mne sa pacia dve teraz jedna je kylie minogue darling a druha je victoria beckham neviem ako sa vola taka fialova . taka akurat na zimu ze ked hu citim tak posobi tak hrejivo. inak ja mam tiez problem s vonomi lebo mi ich strasne vela smrdi . 😝

riana12
16. nov 2010

@katrenka111 no ja som sa zatial k takym drahsim nedostala 😅 to az ked budem velka 😅 zatial mi stacia len tie "nariedene" verzie 🙂
mne sa este paci taky typ voni, co mi troska pripomina bublifuk... ale neviem to uplne popisat 😒

@duska1122 ta backhamka nie je night? mala som 🙂 aj od kylie som mala, taku ruzovu, sladko vonala a troska mi skoricu pripominala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre