Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
18. nov 2010

@riana12 no tak to aj ja detto... to asi to hnusne pocasie.... jaaaj už aby padla co....

riana12
18. nov 2010

@jetta mne sa ale striedaju rozne, ale kazdu noc, uz par tyzdnov, minimalne tie 3 tyzdne je to uz kazdy den, predtym len cez vikendy...

jetta
18. nov 2010

@riana12 hej inak ja viem sny robia vela...ja tiez ked mam take divne sny tak som potom cely den ako otapena a myslim len na to co sa mi snivalo ze co to asi znamena...

riana12
18. nov 2010

@jetta ja som uz skusala vcera snar, ale neviem, nula bodov zatial... 😒

katie1
18. nov 2010

@jetta hm, uz to prichadza... Aspon, ze doteraz sa ako tak dalo vydrzat vonku, musime nejak predychat nasledujuce 4 mesiace a potom bude lepsie 🙂 ja mam bez slnka velmi malo energy, je to des.
Vcera sme isli z chalupy okolo Levic inak, zastavili sme sa na navsteve u svagra nedaleko - v Batovciach.

katie1
18. nov 2010

@riana12
@jetta
ani nehovorte baby, aj ja mam strasne sny a presne ako vravite - aj 2-3 za noc 😕

riana12
18. nov 2010

@katie1 aj ty? co je nieco vo vzduchu? 😒

jetta
18. nov 2010

@riana12 ja vzdy kukam snar na nete ked sa mi nieco sniva, ale u mna co sa snival to sa mi aj stane...dokonca niekedy sa mi odohraju presne tie iste situácie ako v sne

jetta
18. nov 2010

@katie1 ano? tak ste mali výlet 😀 my sme boli doma ale tiez sme niekam chceli ist...no nakoniec sme ostali doma pred telkou,.

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Aj si sa riadne spila, keď vodku? 😀 My teraz na víkend budeme vodkovať, manžel včera oslávil 25 ročkov 😲 😀

jetta
18. nov 2010

@stanca22 juuuj ja vodku nemozem, raz som sa z nej opila na jednej diske a odvtedy....fuu no nezvladam ju 😀

riana12
18. nov 2010

@jetta mne skor bludy - vcera napriklad som sa vkradla do bytu nejakeho hnusneho chlapa, uplne jak tajny agent 😀, potom som ho sledovala... neskor v tom sne rastol nejaky strom... uplne odveci... ale ked som sa na to vsetko zobudila, bola som troska vystrasena, nebolo to nic prijemne...
a musim sa aj s tymto podelit, ci nahodou nebudete vediet, ako to vylozit:
ale noc predtym sa mi najskor snivalo s priatelom, ze sme sli na vylet do Tatier, potom sa nam tam velmi zapacilo a jedna pani nam ponukla, ze tam mozme zostat byvat, ze nam necha miesto... tak sme zostali, ja som sa sice musela popasovat s cestovanim do Blavy do prace aj do skoly, ale nejak som to zvladla... niekde tesne po ponuke a rozhodnuti tam zostat som zistila, ze som neplanovane tehu, ja som bola "posrata" za usami, najskor, ako to mlady zvladne a potom, ci ja zvladnem take dlhe cestovania do prace a do skoly a mladeho reakcia, ze jasne, super, atd...
a v sobotu jeden podobne vtipny sen, zase s mladym - bol to sice on, ale troska inak vyzeral... najskor sme sa troska nieco pokonali a potom ma zacal odmietat, ze uz ma nechce a pod (toto sa mi velakrat, len s nejakymi obmenami, snivalo aj predtym), potom sme mali nejaku debatu, udobrili sme sa a on zrazu vytiahol nejaky divny prsten, prebehlo nieco ako poziadanie o ruku a k tomu vytiahol dalsi prsten, ale divnejsie vyzerajuci, ako ten predtym... potom sme to isli oznamit rodine a vysli sme von a vsade bielo, kopu snehu... pritom na zaciatku snivania blato, dazd...
a velakrat sa mi v snoch opakuje dazd a ze kracame popri brehu, ale na vodu (potok) uz nedovidim....

riana12
18. nov 2010

@stanca22 to bude na baileys 🙂 ak stihnem, urobim cez vikend par flias 🙂

jetta
18. nov 2010

@riana12 no myslim si ze cast z tvojho snivania sa ti sniva to co sa ti udeje cez den potom v sne rekapituluješ ale z tvojich snov by som chapala aj to ze ta caka v zivote nejaka zmena.
strom ktory rastie znamena - ze sa ti bude rozrastat rodina
a to ze sa ti snivalo s tehotenstvom moze znamenat aj starosti...

riana12
18. nov 2010

@jetta ten strom tak strasne rychlo rastol... ono praveze vsetko, co sa mi sniva, nevidim v tom suvislosti z dna... 😒 mozno akurat tak, ze raz za 100 rokov sa prejdeme pri vode, to hej, ale potom aby sa mi x snov s tym snivalo? a ze ma mlady stale odhana, ze ma nechce? to zase on nerobi... ibaze by som sa toho prave v podvedomi bala...
ja mam v snari vyklad k tehotenstvu, ze zene, ktora sa vo sne vidi ako tehotna, tak sa jej splni zelanie... ale ake konkretne, to nie... ale ja som sa uz veeelmi davno vidavala v sne tehu, este na strednej som bola, takze k tehu priamo to nebude...
a nahodou daco v suvislosti s husami? ten sen, kde sme boli na vylete, tak teta ich chovala, ale nejak som s nimi nic spolocne nemala... iba teta ich chovala a tym to pre mna haslo...
a este potok, ktory nikdy nevidim, iba po brehu chodime a obcas dazd...

stanca22
18. nov 2010

@jetta Ja aj by som ju zvládla ale nepijem, som apstinenka, máme v rodinke menšie šoky z alkoholu, takže ee, ja veru alkohol nie, radšej čajík s rumčekom pekne a Ty čo piješ moja?

jetta
18. nov 2010

@riana12 no ale napr. o tom tehu sa ti teraz moze snivat aj preto ze si tu na mk vypisujeme vies a aj to je mozno v podvedomi a ktovie mozno to naozaj znamena nejake zelanie ze sa ti splni.
a aj mne sa zvikne snivat niekedy ze ma moj muz podvadza alebo tak, ale ja si myslim ze je to preto lebo na to v podvedomi myslim..lebo neverim ze je nejaka zena ktora by dala ruku do ohna za to ze by ju muz nepodviedol..to nemozme nikdy vediet .
ked vidis ze niekto krmí hus znamena to ze ta niekto bude presviedcat o niecom co nie je pravda
a len vidiet hus znamena - nejaka vyhra alebo stastie
a prechadzat sa popri brehu - znamena ze ides do nejakeho nebezpecia
dážd - prinasa stastie aj slzy

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Milé 🙂 Pošli i mne 😀 Nevieš ako sa najľakšie otvára konzerva??? Neznášam otváranie konzérvy, nikdy to neviem, neviem stále do teraz čo robím zle, že to nikdy nedokážem otvoriť ... 😀 😠

jetta
18. nov 2010

@stanca22 ja ked pijdem tak zviknem bud varene vinko ale to vacsinou cez zimu, a inak pijem cerveny strik s colou.
a tesim sa teraz na punc 😀

stanca22
18. nov 2010

@jetta Punč som asik nepila ale tak to vínko s kolou, počuj, si mi narobila chute, Ty potvorka 😀 Asik si večer dám s chlapmi, keď dojdu z práce 😉 Uvidíme ... Aj keď ony zvyknú tvrdšie piť, ako tvrdší chlapi s malými mozgami, čo ja častejšie pravdou ako obvykle ... 🙂 Bože ja dnes snáď ani nenavarím 😀 Keď tu takto sa mi pri Vás dobre sedká, som veľmi vďačná tejto stránke, že mám o čom pokeciať s babami ... A Ty dnes nič takého neplánuješ robkať ako obvikle?

katie1
18. nov 2010

@riana12 ja nemam ani taketo konkretne pribehy, skor skacem zo sna do sna a rano mam z toho taky gulas, ze ked sa ma drahy pyta co sa mi snivalo (ze som v noci pomrnkavala 😀 ), tak ani neviem konkretne povedat... Ale viem, ze sa mi aj o nom sniva...ale aj jemu o mne, lebo niekedy mi tak zlato povie ,,snivalo sa mi, ze ma uz nelubis". Takze zrejme to je v podvedomi u kazdeho. Mozno je teraz nieco vo vzduchu ked to mame viacere... Prave sme sa s drahym vratili z obediku. Vy ste uz boli na obede?

zuzanockamt
18. nov 2010

Ahojte 🙂
mne sa teraz stale sniva len o tom, ze bud rodim, alebo som tehotna 😀 😀 😀

jetta
18. nov 2010

@stanca22 haha no ja mam tiez chut si trosku vypit dnes, ale tak zajtra je uz piatok tak si dam zajtra ked netreba vstavat do roboty 😉
a co dnes varis?
no ja nic robota, potom doma lenosit ako vzdy 😀

jetta
18. nov 2010

@zuzanockamt haha 😀 taketo sny no totoo 😀

zuzanockamt
18. nov 2010

@jetta no to este mozog spracuvava zazitky z predchadzajuceho obdobia 😝 ... to je poriadny zazitok, tak sa ani necudujem 😀

riana12
18. nov 2010

@stanca22 no mame obycajny otvarac, ale ma dobre tie koleiska rezacie, to si kolkokrat nevsimnem, ze uz som ju otvorila a tocim dalsie kolecko - zbytocne 😀
@jetta mne sa uz davnejsie snivalo o tehu a to som ani tuto stranku nepoznala... to bude nieco s komplikovanejsim vysvetlenim 😅
@katie1 mne sa niekedy vie snivat aj na pokracovanie - zobudim sa na nieco zle, zaspim a pokracuje ten isty sen dalej, len sa trosicku casovo posunie - to zle uz tam nie je...

jetta
18. nov 2010

@zuzanockamt tak to ano no toto haha ale tak aspon bolesti nemas ked sa ti sniva o porode no nie? 😀

stanca22
18. nov 2010

@jetta No guláš to bude asik pravdepodobne, ak otvorím konzervu 😀 Akurát som rozdelovala bijácich sa psov 🙄 A ako bolo v práci?

stanca22
18. nov 2010

@riana12 To je dobré, to si musím teda také kúpiť, super rada, dík Ti 😎 Sranda, tak rýchlo to otvoríš tým? Môj muž dakedy aj nožom to otvára 😒

riana12
18. nov 2010

@stanca22 ja len otvaracom otvaram... nie som kaskader 😀
ten otvarac je trolinka lepsi, uz neviem, kde sme ho kupili... v normlanom obchode nie, alemozno uz aj tam by mali...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre