Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
2. dec 2010

@riana12 jasne ,všetko dopadlo supeeer, takže teraz som už len zvedavá na to, co slubili... 😀
Jaaj este zajtraaa a výýkend...ako sa ja tešíím 🙂

riana12
2. dec 2010

@katrenka111 neviem, ja som navyknuta, od sameho zaciatku to beriem v pohode... aj ked obcas musim vyliezt z postele 3:45, ako dneska, ale inac sa to da zvladnut... vo vlaku rano si takmer vzdy vsetko este stihnem zopakovat pripadne sa doucit... a cestou domov si zase minimalne tu hodinku viem pospat... obcas si stihnem urobit singldamsku jazdu po obchodoch a tak 😀

super, tak bude pridane 😵 bude to k vianocnym darcekom ci to bude az po Novom roku? 🙂

katrenka111
2. dec 2010

@riana12 No nevieem uvidíme....len aby to bolo to co slubili.... a vianočné?? Tak to netušim... Ked je teraz taká situacia......všeliaká..... Ale nenahnevala by som sa..... 😉

riana12
2. dec 2010

@katrenka111 my sme minuly rok nedostali k Voanociam nic, som zvedava, ci bude teraz daco... na prilepsenie, kvoli kupovaniu darcekov, nenahnevala by som sa... 😅

zaira1407
2. dec 2010

@katrenka111 k dokimu pojdem asi az okolo 13 ten tyzden ...aj tak nic nebude vidiet a posle ma dom ....meskam este len 2 dni ...

katrenka111
2. dec 2010

@zaira1407 ale ved on by ti zobral aspon krv na HCG......

zuzanockamt
2. dec 2010

mne brali krv az v 12 tt a na sono ma poslala az v 8 tt a bola som u nej v 5 tt, tak som si pekne pockala na potvrdenie

katrenka111
2. dec 2010

@zuzanockamt ale krv jej možu zobrat hned a vše zistia....

zuzanockamt
2. dec 2010

@katrenka111 zalezi od dokiho ... mne brala az neskor ... ale pokial su testy pozitivne a meska MS, tak je to snad ono 🙂

katie1
2. dec 2010

Caute babulky. Dnes bol paradny den 😀 Poslali nas z roboty domov o 12h, vraj pridu z udrzby, lebo je nejaky problem s budovou na vrchnych dvoch poschodiach (ja som uplne hore) a ze to budu robit aj zajtra, takze mame prist az v pondelok do roboty 😅 😅 Juuuj, som skoro skakala od radosti! Tak sme sli s drahym na obed a zastavili sme sa v obch. centre, lebo som si chcela predlzit pausal, tak mam new mobil a rovno mi tam padla do oka aj zimna bunda aku som si predstavovala, tak mam aj new bundu! Chvilu pred odchodom z roboty mi veduca posuskala ze nam sef suchne vianocne odmeny... No ja som mala veru skvely den dnes 😎
@katrenka111 prajem Vam nech sa mimco skoro zadari 😉

riana12
3. dec 2010

@zuzanockamt len tebe uz brala krv kvoli konkretnym testom, ako si zdravotne na tom ty a babatko... myslim, ze co sa tu bavilo o krvi, tak je to len kvoli HCG na potvrdenie tehu z krvi...
@katie1 ty sa maaaaaaas 😎

ja dneska beriem firemnu postu a letim mozno aj o druhej... 😅 nech mam co najvacsiu sancu dostat sa v slusnom case k mlademu... v stredu som prisla o dve hodky neskor domov a myslim, ze to bol lepsi cas... teraz snezi hend od rana, ak to takto pojde, tak nas tzu aj zasnezi 😅 😕 😀 😝

zuzanockamt
3. dec 2010

@riana12 ja som si tiez myslela, ze mi vezme krv len na potvrdenie tehu hned na zaciatku, ale nic take sa nedialo, len ma vysetrila a povedala, ze o 3 tyzdne mam ist na sono a potom ku nej na krv po tom sone ... no divna doktorka

riana12
3. dec 2010

@zuzanockamt jej asi stacilo, ze ti MS nedosla a mala si pozitivny tehu test...

zuzanockamt
3. dec 2010

@riana12 no ale podla mna standardny postup by mal byt spravit hned sono a zobrat krv a nie cakat 3 tyzdne ... mohla tam byt akakolvek komplikacia - miimomaternicove napr., a to z klasickeho vysetrenia a z pozit. testu neuvidi

katrenka111
3. dec 2010

Ahojteee 🙂 To je teda počasie a sneží a sneží a snežíí.... ja dnes končím asi okolo 13:30, 14:00 h v práci, dúfam že Aký budete mať výkendík???

katrenka111
3. dec 2010

@katie1 No teraz ešte neplanujeme a aj keby sme planovali nebude to jednoduche asi.... ja už neviem čo by som mala všetko vyskušat a absolvovať... budúci týžden ma čaká zas gastroskopia.... ☹

zuzanockamt
3. dec 2010

@katrenka111 a tebe potvrdili nejaku diagnozu, ktora brani otehotneniu?

riana12
3. dec 2010

@zuzanockamt no ono v takom 5. tyzdni nie je velmi co vidiet... machulku - vacok - by mala najst, ale isto to zalezi aj od kvality UTZ a ako ma na take drobnosti oko vycvicene... ale krv mohla zobrat, to je fakt... 😒

riana12
3. dec 2010

@katrenka111 ahojcek 🙂 snezi, snezi, sice pohlad z okna stoji za to, ale desi ma predstava, ako budu cesty poobede vyerat... asi aj ja pojdem dneska o druhej, najneskor o pol tretej z robotky...

katrenka111
3. dec 2010

@zuzanockamt tak nejak..

katrenka111
3. dec 2010

@riana12 No to aj mňa desí co bude, ved rano sa tak šmíkalo....

zuzanockamt
3. dec 2010

@riana12 jasne, ze nie je vela vidiet, ani akcia srdca este nie je, ale aspon by som mala istotu, ze je tam, kde ma byt ... no nevadi, poucila som sa a keby som sa nahodou este nejakym zazrakom rozhodla byt zase tehu, tak viem, ze tato nova lekarka by postupovala inak

riana12
3. dec 2010

@katrenka111 ja som nastastie mala celkom pohodovu cestu, ani sme velmi nemeskali... este som sa aj zakecala s sbs-karom, co akurat odchadzal z nocnej, a aj tak som prisla prva do roboty... a to nie som tunajsia 😀 problem bude poobede, cesty neodhrabane, urcite same havarky, vsetci sa samozrejme v piatok z BA tahaju na vikend prec... bude svanda...

katrenka111
3. dec 2010

No to teda heej ved uvidíme.... jaaj už nech som domaaa

riana12
3. dec 2010

@katrenka111 a ty co planujes na vikend? 🙂

katrenka111
3. dec 2010

No ja už domenka konečne.. fu to je hnus pocasie vonku..... Pojdeme sa mladým nakupit a tak dnes vegetit a este uvidime....A ty???

zaira1407
3. dec 2010

@riana12 ze ako je oko vycvičene 😀 ja odpadnem to si dobre napisala 🙂
viete co sme dnes s bratom vonku robili ? no my sme stavali snehuliaka asi po 5 rokoch 😀 to bola sranda ...len brat stale, ze "kukni ci suseda necumi z okna lebo bude volat 112 - ku " dve velke telatka sa hraju 😀 ...nevadi aspon sme si zaspominali na stare casy ......dnes same sanky pred nami...len som ich lutovala lebo ved sa to pustalo a hrbolce na tych poliach z orania ....a tak sa tie deturence tesili ... 🙂 ...akurat ze len ked sa pusta sneh ...nam uz spodna voda vychadza .....to nie je dobre znamenie, ved este ani zima nezacala 😖
hmm vikend . zajtra idem do skoly 😝 tak vikend na prd...

katrenka111
4. dec 2010

Dobré ránko babulky.... dnes som prvá?? Už od 5:30hore maaam straasne super naladicku 😀 až na to že ma bolí bruško ☹ , dnes som konečne po 7 mesiacoch dostala menzes, takže asi zázrak, lekári sa zmýlili.....
No prostee hurááá tesííím saaaa 🙂

katie1
4. dec 2010

Dobre ranko 🙂 Ja som dnes hore tiez uz od 6h, dala som si kafe, vyvencila hafanka, naranajkovala, lahla som si do teplej vane, urobila som cesto na langose a trosku tu nakukam teraz 😅 .
Chystam sa este na riady, dam prat a chcem stihnut este umyt dlazky, kym sa drahy zobudi, nech mozem zacat potom uz len vyprazat langose - tesim sa strasne na ne, mnam. Inak neviem co budeme dnes robit, zatial nemame program. Nieco vymyslime...
@katrenka111 Fiiha, tak sa tesime s Tebou 😉 Mne by zajtra mali skoncit.

katrenka111
4. dec 2010

@katie1 No šikulkaaa.... ja tiež už upratala a chystam sa variť....
No tesim sa ale tie bolesti co maaaam,,, fffuuuu to je strasneee, ale musím sa pohybovať to mi pomáha 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre