Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
26. dec 2010

Ahojte 😅
Tak ako, co ste podostavali, pochvalte sa 😵
U nas to dopadlo super, pacilo sa mi 😉
A skoro som odpadla co som si nasla od draheho pod stromcekom! Notebook 😅 😵
Od maminy som dostala 4 panvice 😅

zuzanockamt
26. dec 2010

Ahojte 🙂
@zaira1407 tak uz ti to zacalo 😀 ... ja som nastastie taketo problemy nemala, len chvilu od 11 tt, ale preslo to potom ... ale natrapila som sa so zahou cca od 20 tt kazdy den cosi otrasneeeee 😝

@katie1 ja som dostala to, co som chcela - mobil samsung hallo kitty 🙂

riana12
26. dec 2010

Ahojte 🙂 Vcera k nam mlady prisiel, odchadza az zajtra rano,ked pojdem do robotky. Dnes sme spali vkuse 12 hodin 😀, hrame sa playstation teraz, takze veget ako sa patri. A mam novu vonavecku.

katrenka111
27. dec 2010

Caute babuleee..... no tak a máme po Vianociach, my sme ich travili u našich stretla sa cela rodinka, včera sme boli u svokrovcov a tak, darčeky supeeer od drahého som dostala naušničky, oblečenie a nočnú lampu, a potom peniažky od maminy aj od svokrovcov..... 🙂 Takže spokojnosť 😉 Len som akosi chorucka už 2 dni ma boli hrdlo a mam strasnú nádchu...... ☹

katrenka111
27. dec 2010

@katie1 No supiš tak možeš kuchtiť ostošesť 😀

riana12
27. dec 2010

ahojte 🙂
tak ja uz "hospodarim" v praci 😝 ale nie je to az take hrozne... tento tyzden budem chodit do prace az na pol deviatu prip. aj neskor... nase busy maju totiz prazdninovy rezim a chodia ako v sobotu, nic moc... ale zas mi to nevadi, pospim si o hodku dlhsie 😀 😅

riana12
27. dec 2010

vcera som tu bola len cez mobil, este nemam funkcny ten svoj internet...
inak pozeram, ze ste dostali svoje vysnivane darceky - notebook, mobil,... 🙂

ja som od mamy a babky dostala peniazky a k tomu este nejaku malickost, nech si aj ja "pod stromcekom nieco najdem" 🙂 a z mladeho som "vytlkla", ze mam aj 2 pary ponoziek unho, aby som nemala stale take ladove nozky 😀

katrenka111
27. dec 2010

@riana12 ahoooj.... a aku vonavku si dostala??? Jeej aj ty maš studené nožure.... aj ja a este ako a aj ruky stale,až priam ladovéééé 😀

riana12
27. dec 2010

@katrenka111 z oriflameu 🙂 ja si na drahe nepotrpim, hlavne nech na mne pekne voni a s tym mam ja problem... mne strasne vela voni smrdi... 😝
no aj ruky mam ladove, s mladym sa smejeme, ze mi musi stale robit ohrievac 😀

riana12
27. dec 2010

@katrenka111 z oriflameu 🙂 ja si na drahe nepotrpim, hlavne nech na mne pekne voni a s tym mam ja problem... mne strasne vela voni smrdi... 😝
no aj ruky mam ladove, s mladym sa smejeme, ze mi musi stale robit ohrievac 😀

katrenka111
28. dec 2010

@riana12 Ahoooj, no tam su tiež niektoré vone dobré, par som z oriflamu už mala.... no ale mojou srdcovkou asi navždy ostane DG Light Blue....
No ja mam nervy s mladým sme chorucký takže úžasneee, mame dovolenku a travime ju v chorobe no na porazenie a to u mna býva každý rok, minulý rok som bola na Vianoce chorá a teraz po, len dufam že na Silvestra budem fit.....

riana12
28. dec 2010

@katrenka111 minule tu Zuzka pisala, ze ta DG je ako modra Chupa Chups... tak som ovonala aspon tu Chupa Chupsku a teda vacsi smrad som nezazila 😒 😝 😅

ja som od piatku vecera ako stary tuberak, stale nos utieram a dneska sa chystam na poriadny nakup do lekarne...

zaira1407
28. dec 2010

Ahojte 😀
co porabate ... ?
viete co mi povedali ...ze ked mam chut na mäso - bude to chlapec ... 😅 co s nim ja budem robit 😀 , ja chcem žubrienku 🙂
ozaj mala som strasnu chut na coca colu , myslite , ze som červíčkovi neubližila 😒 - chynin tam nie je iba kofein .

katrenka111
28. dec 2010

@riana12 no tak to určite ta sa neda porovnat s nejakým lacným smradom chupa chups.... 😝 to si asi nevonala original po chvílke ako sa navonáš.... a nikto mi este nepovedal žeby smrdela.....vždy ju každý obdivuje, ale ved každý ma íný vkus...... 😉

katrenka111
28. dec 2010

@zaira1407 ahooj maminka 🙂 Tak ako sa mate??? Ja Vám tak v dobrom závidím..... 😉

riana12
28. dec 2010

@katrenka111 ja mam celkovo problem s vonami... viackrat som bola v parfumerke, tie najvychvalovanejsie som vonala, aj na sebe skusala a teda jeden smrad horsi od druheho... nechcem tym teda ziadnu vonu ani vkus cudzieho urazat, ale proste ja si musim davat bacha na vone... 😔 mne proste vacsina smrdi 😖 ☹

riana12
28. dec 2010

@zaira1407 zo 2dcl denne mozes, takisto ako jednu-dve slabe kavy denne mozes...

katrenka111
28. dec 2010

@riana12 tiež si myslím že to nezaškodí...neviem ako kola ale 1-2 slabšie kavy by mali byt v pohode alebo bez kofeinu ja osobne by som sa toho nevzdala 😉

katrenka111
28. dec 2010

@riana12 a ake vone Ti vonaju aku mas teraz??

riana12
28. dec 2010

@katrenka111 teram mam Esprit Horizon, ruzovu Chupa Chups, z Avonu Treselle a z Oriflameu Mirage

zaira1407
28. dec 2010

@riana12 mne sa paci Divine modry 😵 , ale uz sa mi mina ☹ ,
ja nemam drahe parfemy , lepsie povedane toaletne vody , väscinou pouzivam od Avonu
@katrenka111 neboj sa aj ty budes maminka 🙂

no ta kava pijem asi 2 za tyzden a pred tym som vypila aj 4 nesci za den
teraz nam moc nechuti mam tvrdy zaludok ci co , nechuti mi .

riana12
28. dec 2010

@zaira1407 ja som si tu moju avonovu treselle kupovala, skor do zasoby ako na aktualne pouzivanie... aby sa nahodou aj nevypredala a neprestala vyrabat... no na takeho polrocka ju mam v zasobe 😀

takze len 2 kavy tyzdenne? to je ok 🙂

riana12
28. dec 2010

uz sa neviem dockat konca prac. doby... som v praci do piatej kvoli hlupym spojom ☹ a je mi taaaak nanic ☹ aspon som si dneska kupila par veci v lekarni... a idem si zaliat caj...

katrenka111
28. dec 2010

@riana12 No mne je tiež na hovno stale mam vreckovku pri nose a proste plne dutiny ☹
Dufam že to prejde....

katrenka111
28. dec 2010

@zaira1407 No to je ok ja pijem denne 3-4 ja straaasne lubim kafe mnam 🙂
No prave som drahemu citala horoskopy s 3 casopisov a v každom je že rok 2011 je idealny cas na tehotenstvo, svadbu a podobne...a tusim v eme ci kde mal aj on take niečo že splodenie potomka....takže uvidime ako to dopadne 🙂 😀

katie1
28. dec 2010

Ahojte babulky.
Vidim, ze tu riesime vone, kavicky a choroby... Tak sa pekne liecte, ja uz to mam za sebou, bohuzial mi pomohli az antibiotika, tak dufam, ze to nebude aj Vas pripad. Tak ale ja ked uz som velmi chytena, tak je to vacsinou bakterialneho charakteru, v tom mam smolu. Je to aj tym premenlivym pockom, raz nad nulou, raz pod nulou, mna to chytilo trosku od mechura, tak som pila urologicky caj a pomohol nastastie.
@riana12 ja mam zas s vonavkami opacny problem - mne vela voni vonia 😅 Ja mam doma vzdy len jednu vonu a kym ju neminiem, tak dalsiu nekupujem. A jedna vonavka mne vydrzi dlho, lebo si streknem len rano, cez den v robote ma to nejak nenapadne... A priatel mi este aj po robote ked sa vitame povie ako vonim ked je kvalitna 🙂
@katrenka111 ja kavicku moc nelubim, ale snazim sa ju uz dlho ucit pit, spravim si ju vzdy v praci rano o siedmej a pijem ju az do pol jedenastej 😀 Ale ked nie som v praci, tak ma kafco ani nenapadne pit, ked tak taku bielu ranajkovu kavicku si spravim.... Takto nasilu som sa naucila jest aj olivy 😀 Pacilo sa mi, ako si ich moja mamina pri telke vzdy cuckala... Tak uz ich lubim aj ja 😀

katrenka111
28. dec 2010

@katie1 No presne aj ja ked mam vonavku tak len jednu a tu používam až kým ju neminiem a tiež ju na mne bolo cítit aj večer od rána....
Mnaaam olivy tie ja zboznujeeem , tiež ich zvyknem aj same cuckat alebo zvyknem urobiť take jednohubky kocicku dobrého syra a na to olivu a špáratko.... 😅

riana12
28. dec 2010

Ja mam vzdy viacero vonaviek, nemam velmi rada, ked mam vonat rovnako viac dni po sebe 😅 tiez sa navoniam len raz za den, 2-3x jemne na seba streknem a staci... je fajn,ked je na cloveku citit vonu, ale niekedy to ludia prehanaju, napr. pri obede mi to velmi vadi...
co vy?

katrenka111
29. dec 2010

@riana12 No ja s tým nemam problem ale ked je niekto fakt silno navonaný aj mne to vadí a nemam rada moc take sladké cukríkové vône......skor také svieže....

zuzanockamt
29. dec 2010

@zaira1407 ja som nemala vobec chute ziadne, ani uhorky nefungovali, zjedla som kila cokolady a nutely ... sladke mi chutilo tak ako pred tehu a je z toho chlap 😀 ... tymto poveram ja neverim ... a dievca by som uz nechcela ... nas chlapciak je omnoho milsi ako milion dievcatiek 😀

riana12
29. dec 2010

@katrenka111 no ja mam rada sladke, potom mi velmi vonaju vone, ktore pripominaju bublifuk (z tych sviezejsich) alebo citit troska skoricu...
inak vela sviezich mi pripomina cerstvo pokosenu travu a tomu podobne 😕 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre