Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
2. jún 2008

no ale mne ide aj o jazyk, nielen o peniaze, lebo bez AJ sa tazko hlada doma slusna praca ... no a co sa tyka tych penazi ... este stale je to lepsie ako u nas doma 😉 ... hoci uz nie tak ako kedysi

kvetka25
2. jún 2008

nuz taky je zivot musime bojovat ako sa da, ale pokial ma clovek zdravie.... vsetko sa da vydrzat 😉

zuzanockamt
2. jún 2008

tak to mas pravdu 😉 ... a este dufam, ze sa nam v dohladnej dobe neohlasi babo ... vysadila som tabletky minuly mesiac (na truc manzelovi 😀 ...ale to je ina kapitola)....takze zase asi radsej zacnem znova brat ... pre istotu

aknellita
2. jún 2008

heeeeeej? to si ma tu nikto nevsimol? 😠

kvetka25
2. jún 2008

aknellita ahoj ako sa mas? 🙂

aknellita
2. jún 2008

kuknite na stranu 44... posledny prispevok

kvetka25
2. jún 2008

tak to gratulujem ja mam ten titul uz rok a som nan velmi hrda 🙂 statnicu som mala takto pred rokom to boli stresy, uz je to za mnou, a co si vystudovala? 🙂

aknellita
2. jún 2008

dakujem 🙂 to co zuzi, ucitelstvo - mat - bio 😝

kvetka25
2. jún 2008

a mas uz robotku? chces byt ucitelkou? 🙂 lebo ja som 😀

kvetka25
2. jún 2008

dobru noc baby

zuzanockamt
2. jún 2008

leni ... velmi sa osparvedlnujem, ale som to tu asi nepozorne citala 😉 .... blahozelam 😀 ... tak to je super, ze to uz mas za sebou ... uz len ta diplomovka a mas to 😀 ... takze ides oslavovat? ... ci az potom po diplomovke

supolienka
3. jún 2008

caute baby, aknellita blahozelam, poznam ten super pocit, ze ja mam titul kto je viac 😀 ja som tak bola pred 2 rokmi. Ale spatne ked sa pozerram, aj tak boli studentske casy tie najlepsie..

oriesok
5. jún 2008

tak to ja som tu jediná medzi vami bez titulu? 😒
mna po skúsenostiach na stredne škole by už asi nikto nedostala do školy.. aj keď pred tým som veľmi chcela ísť na výšku.. ale nekricím hop... možno sa niekedy na nejakú prihlásim.. 😲

danielitka26
5. jún 2008

aknellita gratulujem k Mgr 😵 😵 😵

anajko
6. jún 2008

Baby, ak dovolite tak sa k vam pridam, kedze patrim medzi buduce snazilky. Snazilkovat planujem zacat presne o rok-jun-jul 2009, uz som s tym aj manzela oboznamila. 😀 Takmer od zaciatku hovori, ze babo o dva roky a nejak nejde pochopit, ze prve "o dva roky uz bolo" Sme spolu piaty rok a v septembri bude rok, co sme manzelia. Ale kedze este nie som taka stara 😉 (mam 25) tak som ochotna este ten rocik pockat. Nie je tiez naskodu nieco nasetrit a ziskat nejaku prax, kedze "normalne" zamestnanie mam iba od oktobra 2007.

aknellita
7. jún 2008

danielitka.... dakujem 🙂
anajko... ten tvoj manzel ma nejaku zaujimavu matematiku 😀 😀 😀 aj ja zacnem snazilkovat az ked budem mat 26, takze ten vek schvalujem 😉 a kde pracujes a zarabas svoje milioniky? 😝

anajko
7. jún 2008

Aknellita, inac gratulujem aj ja uspesnym statniciam, diplomovka je uz len formalita 😎 Juuj tak rychlo to uteka, ja som koncila pred 2 rokmi a ako by to bolo vcera.
No, milioniky zial nezarabam, ale tato pracicka ma bavi. Pracujem ako kvalitarka v jednej nemenovanej spolocnosti (ak si velmi zvedava poslem do IP) a kedze by som sa v tejto obalsti chcela pohybovat aj v buducnosti, prax nie je na zahodenie. Predtym som 1,5 roka robila obchodnicku, ako to bolo o nervy, ja proste na takuto pracu nie som, aj ked financne to vychadzalo lepsie.
A ty uz hladas pracu, chces ucit?

supolienka
7. jún 2008

anajko, aj ja som najprv robila obchodnicku a tiez ma to nebavilo 🙂
inak nestudovala si na UMB ked si z okresu BB? ja som tam studovala

mexx
autor
8. jún 2008

Caute babule, som medzi vas nakukla, ze ci sa to tu hybe, len sa mi nic nechce citat... 😅 Nebola som cely tyzden doma, takze aj bez netu som sa musela obist a v podstate mi to ani nechyba, aspon som cele dni necumela do compu. Tak som len zaskocila mrknut, ci to tu zije. A zije, veru, zije... 🙂
Aknel, a samozrejme, gratulujem... 😉

anajko
8. jún 2008

Supolienka studovala som vo Zvolene na TU a pochadzam z okresu Lucenec. Manzel ma prilakal do BB, takze uz som Bystricanka.

aknellita
8. jún 2008

anajko... fiiiha, ze kvalitarka.. no napis do IP tu firmu 😉 ja sa zatial chystam ucit... uvidim po roku, ci sa na to nevykaslem. odjakziva xem byt ucitelka, ale je to tak nedocenena robota... ☹
a dakujem vsetkym za gratulacie... diplomka je veru formalita, ale mohla by som ju uz aj dopisat.... som hrozne leniva 😖 a aj by sa mi hodilo zhodit zopar kileciek... bo sa na mne vsetko trasie... jaaaaj... 🙄

aknellita
9. jún 2008

hej babky.... ved tu su len buduce snazilky, tak uz tolko nesnazilkujte 😀

anajko
9. jún 2008

Aj ja som ako mala chcela byt ucitelka. A aby som si splnila detsky sen, pocas vysky som si urobila aj DPS, takze by som mohla ucit odborne predmety. Ale ako hovoris, je to nedocenena robota a tie nervy s dnesnou mladezou 😖
Ja ak by som sa odhodlala ucit, tak len ako nejaky second job, alebo na par hodin pocas materskej, ked uz budem rozcvicena pri malom 😀

mexx
autor
15. jún 2008

Ahojte kotata, zase som na tyzden vybehla prec, ale pozeram, ze v tejto teme som vela nepremeskala... 😕 😅 🙂

leniccka
15. jún 2008

ahojte, pozeram ze ste tu aj bystricanky 🙂 celkom ma to tesi, my sa s drahym snazime par mesiacov o babo, len uz ked sme boli v tom, tak sme mali spontanny potrat, dost zabolelo, ale uz sme s tym zmiereny a od augusta zaciname pracovat znova a dufame ze to vyjde...
to ada21: ja niekde tu tabulku mam... mozem poslat
zatim paa

tatiana77
16. jún 2008

leniccka, drzim Ti palce....pevne verim, ze to vyjde.Moja byvala kolegyna mala tento isty problem a uz ma vo strvtok termin. Ja so svojim buduciim manzelom sa zaciname snazit od buduceho mesiaca. Som zvedava na svoje pocity. Trosku sa bojim, ze sa nam nebude darit, ale vsak uvidime... 🙂 Je ti niekto s kym by som mohla pokecat?

mexx
autor
17. jún 2008

Tatianka, pokojne s hocikym. 😉 My tu vsetky kecame jedna radost, len teda niekedy to trosku primrzne... 😅 🙂

oriesok
18. jún 2008

tak, tak veru.. niekedy to tu primrzne.. no baby .. my sme mysleli, že sa začneme snažiť po lete.. ale nič z toho nebude.. ideme sa zadĺžiť po uši.. a teraz by bábo neprichádzalo do úvahy.. začali sme s prestavbou podkrovia.. a vychádza to trošku drahšie, ako sme predpokladali..

tatiana77
18. jún 2008

ahoj oriesok, tak to verim, ze prerabka vela penazi zozerie...az po prerabke chcete zacat? A kde mate domcek?

oriesok
20. jún 2008

no asi tak nejak.. keď sa ako tak dostaneme z pôžičky.. ale kedy to bude.. to teda netuším ☹ my vlastne bývame u našich rodičov.. a robíme si podkrovie.. také samostatné bývanie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre