Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mirettim
24. mar 2008

ahoj..tak ako ste dopadli? Pocasie nevyslo..nedalo sa ist ani nikam vonku, bez toho aby sme prisli domov po kolena mokri..takze vody sme sa nevyhli 😖 🙂 . suhlasim s tym, ze je to nezmyselny den......ale chvalabohu ze je koniec..

mexx
autor
24. mar 2008

My sme boli len doma, v zlozeni ja, moj drahy a segra. Objavili sa tu traja bratranci, ze prisli si splnit povinnost... 😅 Ale nebolo to take hrozne, vsetko len decentne. A pak sme ostali zase sami, teraz uz aj drahy odisiel, vybehli sme von len na chvilku, bo je nejako zima, a inak nic, sedime pri compe a telke a nic sa nedeje... 🙂

aknellita
24. mar 2008

Ahojte! Mozem sa pridat? Tiez som buduca snazilka, ktora sa este nesnazi 🙂 Aj ked mavam uz take materinske pocity, ze xem babatko, ale zatial to nie je mozne. Som v poslednom rocniku na VS a treba hladat bejvak a potom aj dajake peniazky nasetrit a tak...

aknellita
24. mar 2008

a co sa tyka Velkej noci... tak tuto oblievacko sibacku tiez nemusim 🙄 ale moj priatel ma cely nadseny prisiel obliat do postele... nastastie tej vody boli tak 3 kvapky 😀

mexx
autor
25. mar 2008

Ahojky Aknellita, tak vitaj medzi nami. Dalsia, ktora musi najprv zabezpecit vsetko naokolo a splnit si povinnosti, a popritom uz pomysla na materstvo. 😉 🙂

oriesok
25. mar 2008

ahojte.. tak konečne sa to tu trošku rozbehlo... ja som našťastie veľkú noc prežila v zdraví.. síce trošku mokrá ale inak v pohode.. jáj ako nemám rada tento sviatok.. ja to prakticky sviatok len pre chlapov.. čo máme z neho by baby? iba chrípku..

kwatka
25. mar 2008

ahojte, už mi to mešká 5 deň, aj keby som chcela byť, len dufam, že nie som tehotná, v maji mam svadbu, neviem si predstaviť tie ranné nevoľnosti ako by potom dopadol môj svad.deň, Cez sviatky som si dala aj nejaky štamperlik fernetiku, na nejakej navšteve a dnes rano tabletku-ibalgin od bolesti hlavy, lebo mi ide prasknuť, tak dufaj, že už keď som tehotna, tak to nijako neovplyvni zdravie babatka.Držte palce

kwatka
25. mar 2008

Môj drahy, zatiaľ vôbec nestresuje, to len ja som taká ako na špagátiku

aknellita
25. mar 2008

mexx - dakujem za privitanie 🙂 veru veru pomyslam... ale musim si nechat zajst chut, ale verim, ze max tak na dva roky.... potom nemilosrdne snazilkujem 😀

kwatka - verim, ze vsetko dopadne okiiiii

oriesok - ja som uz drahemu vysvetlila, preco my mame viac sviatkov (MDZ, den matiek) lebo oni maju tuto sisi sibacku 😅

mexx
autor
25. mar 2008

Kwatka, a ja na tvojom mieste by som sa uz tesilaaaa...ranne nevolnosti by ma najmenej trapili... 😉

mirettim
25. mar 2008

ahojte..tak som konecne doma z prace...utahana. Ale prisla som vas aspon pozdravit. Vitaj aknellitka..
kwetka..Neboj nic, niektore zeny nemavaju problemy tak mozno je tu aspon nejake percento ze patris k nim 😉 a mozno budete pri oltari traja..dalsi svedok. 😀

aknellita
26. mar 2008

ahojte babulky.... tak som sem skocila na chvilocku, chystam sa do robotky - do skoly ucit detiska dajake tie matematicke zazraky... 😀

kwatka - tak ako? uz dosli kramy? 😕

mexx
autor
26. mar 2008

Caute princezne, no dnes to vyzera zase na nejaky uzimeny dnik, tak som zvedava, ako sa to vyvinie...
Veru, Kwatka, aj mna by zaujimalo, ako to vyzera... 😉

kwatka
26. mar 2008

ahojte, dopadlo to tak, že dnes ráno som dostala kramy, odľahlo mi, ale trošku som aj sklamana, už som sa začala pripravovať, že ja budem mamou a tak, ale nevadi, čo ma byť sa stane, necham to tak keď budem mať vo hviezdach napisane, že teraz, tak to potom tak bude a budem si to - dufam-vychutnávať tak ako sa ma a bez stresov, aby to neubližilo babatku

oriesok
26. mar 2008

ahojte baby.. že by konečne bola live diskusia??? 😀

oriesok
26. mar 2008

kwatka.. tak to poiznám také fázy.. najprv sa stresuješ, že čo ak si v tom.. potom sa vytešuješ.. a potom prídu krámy.. už som to pár krát prežila 😉

aknellita
26. mar 2008

kwatka - nahodila si spravny postoj... teraz si este uzijes s drahusikom zivot v pare a potom pride babatko, ked to budes pekne planovat a nebude stres a babatko bude mat vytesenu mamulku 🙂

ja by som tiez xela babatko, ale zatial poctivo beriem HAK, aby to nebolo necakane prekvapenie... tiez xem mat happy babo a byt happy mama 😀

a inak ako dnes zijete babky... napiste, ze ako ste vy na tom s babatkami.... som este neinformovana 😕

lul
26. mar 2008

ahojte, ja som tu tiez kedysi tusim zasla, ale uz davno nie, nejak nestiham kvoli robote 🙂 tiez sa este nesnazime a hoci sme sa chceli zacat snazit v aprili, opat praca nam spravila skrt cez rozpocet. takze teraz to vyzera najskor na september 😉

riana12
26. mar 2008

Ahojte dievcata, pekne sa tu ta debata rozbehla, od kedy som sa vam tu prvykrat ukazala. Nejak som potom bola v jednom kole. V nedelu sme pobehali po velkonocnych navstevach, aby sme v pondelok mohli cucat v klude doma, v pondelok prisiel priatel akoze posibat a od utorka zarezavame v praci.
A ako vy ostatne?

aknellita
26. mar 2008

jooooj, ja som mala dnes 4 hodiny s katastrofalnymi pubertakmi a poobede 2 hod s dospelakmi, co studuju externe kvoli mature a som uplne umrtvena 🙄 ale musim sa pripravit na zajtra... mam zas 5 hodin, no to bude des... lebo keby ste videli tie decka... to nema kuska rozumu a o IQ uz ani nehovorim

aknellita
26. mar 2008

skratka som total dead 😝

riana12
26. mar 2008

Aknelittka, napodobne. A to este cele dva dni do vikendu. Bleee 😖

aknellita
26. mar 2008

ja uz chvalabohu ucim len zajtra - este studujem, takze to mam len 2 dni do tyzdna, ale aj tak ma to vycerpava neskutocne... a v piatok idem vybavovat dotazniky do mojho gympla z povazskej... kvoli diplomovke, to sa zase nabeham... jaaaaaaaaaaaaj... uz aby bol jul,ideme s mamou a sestrou na tyzden do kupelov - masaze, zabaly, bazen... 😎

aknellita
26. mar 2008

tak ale babizne... snazilkujete? ci nacvicujete snazilkovanie? alebo uz spite?

mexx
autor
27. mar 2008

Bre ranko, kotata... 🙂
Aknellita, tak sama za seba hovorim tolko, ze este nenacvicujeme, ale po svadbe to mienime nechat na nahodu - ta bude v auguste, ale tak mozno uz taky mesiac pred svadbou by sme to mohli nechat tak... 😉

aknellita
27. mar 2008

mexx - ja by som aj nacvicovala,ale na intraku je vsade plno 😅 a tiez raz... ked budem mat po svadbe, tak to nechame na nahodicku 😀

inak ako mate? ja som dosla zo skoly, zas som jak vypluty rezanec... tie decka ma raz zabiju - psychicky a mozno aj fyzicky.... kto vie????

aknellita
27. mar 2008

ozaj kocky, vam musim napisat skvely zazitok vcera zo skoly - uz som jednemu ziakovi vcera povedala, ze keby som mohla, tak pouzijem nasilie... na nich nic neplati, ci vrieskam, ci som dobra... vcera napr lepil jeden ziak vlozku na tabulu a ked som mu to prikazala odlepsit tak ju nalepil na dvere.... no co som mu mala urobit?

riana12
27. mar 2008

Ahojte baby, aknellita, nuz s tou vlozkou mi je znamy trik, dakedy na zakladke, to iste urobil moj spoluziak, dalsi si ju na chvilu nalepil aj na hlavu. Jednoducho, chlapci maju z toho obrovsku srandu. Treba ich nechat sa vyblaznit, na nich vyhrazky a pod. neucinkuju.
Ja som tak rada, ze uz je stvrtok a este viac budem rada, ked bude zajtrajsok popoludnie, to bude zuzo. Konecne vikend. Co dobre chystate na vypln volneho casu?

aknellita
28. mar 2008

hooooj.... ja som dnes mala vybavovacky kvoli dotazniku na moju diplomku.... 😝 potrebujem, aby mi ziaci aj ucitelia vyplnili dotazniky a tak som to vybehavala, ci budu ochotni mi to vypisat... a zatial mam same pozitivne ohlasy... tak ved ja som velmi mila, pekna, inteligentna... hups, uz to asi prehanam 😅 ta viete... uz mi z toho .... ved viete 😀

mexx
autor
29. mar 2008

Caute babce, tak reku pekny vikend si poprajme... 😉

Aknel, tiez si zo skoly pamatam tie haldy dotaznikov, ktore sme sa navyplnali... 😔 Ale odvtedy vyplnim dotaznik komukolvek, kto ma o to poziada, lebo viem, aka je to makacka chodit a zhanat "ochotnikov" a cela ta babracka s tym...takze teraz som taky vdacny element na vyplnanie... 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre