Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lubka89
21. júl 2009

ja budem mat dovolenku az koncom augusta🙂 teraz pracujem 😉

riana12
21. júl 2009

lubka a kamze pojdes/pojdete dovolenkovat?

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀
lubka ... ja mam teraz dovolenku do konca jula a potom zase makacka a volno az koncom oktobra, ked budu mat deturence jesenne prazdniny

riana12
21. júl 2009

jeej, lubka, ty mas fotecku 😵

zuzanockamt
21. júl 2009

jeeeej fotka 😉 😉 😉

zuzanockamt
21. júl 2009

inak aj ja som tu mala jednym casom foto aj s MM, ale ked to videl, tak bol pohorseny, ze co ho zvrejnujem 😀 😀 😀

lubka89
21. júl 2009

jaj tak to mas dobre tak ti zavidim a kde pracujes?

zuzanockamt
21. júl 2009

teraz robim v CVČ a od septembra zase skola 😝

lubka89
21. júl 2009

aha .... 🙂

riana12
21. júl 2009

Babulky ja sa na cas vzdialim, idem dat prat a nieco popratat 😉 Potom sem pridem kuk 😉

lubka89
21. júl 2009

dobje🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

oki riana ... budeme ta cakat 😉 😉 😉
ja zatial ostavam ... nemam velmi co robit 😅

lubka89
21. júl 2009

ani ja teraz nemam .... budem tu 😉

zuzanockamt
21. júl 2009

ja uz mam navarene, upratovat este netreba, pradlo este neuschlo, MM ma neotravuje, kedze nie je este doma, takze pohodicka 😀

lubka89
21. júl 2009

tak to je super aspon budeme kecat ale neviem o com? 😒

zuzanockamt
21. júl 2009

mne je jedno o com 😉 😉 😉 ... ako dlho ste uz s drahym spolu? 😕 ... ja s MM uz tahame siesty rok ... ale az v oktobri bude vyrocie, hoci do kontaktu sme sa dostali niekedy v tychto letnych mesiacoch, ale normalne sme sa stretli az v oktobri

lubka89
21. júl 2009

ja zo S som 1 rocik 🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

joj to mate pekne vyrocie 😵 😵 😵 ... my sme 2 roky manzelia a 4 roky spolu byvame ... a svadbu nechystate?

lubka89
21. júl 2009

vies co uz ma poziadal o ruku ale len tak neoficialne🙂 ale chceli by sme sa zobrat na buduci rok🙂 ale este nemame datum☹

zuzanockamt
21. júl 2009

mna moj poziadal po 9 mesiacoch chodenia, ale oficialne zasnuby sme nikdy nemali a svadbu sme stihli zorganizovat za mesiac 😀 ... lebo sme sa stale nevedeli rozhodnut, ze kedy a ci vobec 😀 😀 😀 ... no nakoniec sme to nejako zvladli, ale nejako extra sme to neprezivali, kedze sme uz pred svadbou byvali spolu skoro 2 roky 🙂 ... a ani obrucky nenosime 😅

zuzana0612
21. júl 2009

baby vy sa máte, že si tu môžete len tak takto kecať, ja som prišla z práce o pol šiestej a teraz robím finančný plán jednému chalanovi. takže stále iba práca.
lubka, ten prvý rok je fakt najkrajší 🙂

lubka89
21. júl 2009

tak to teda je🙂 a ty ako zuzana?

zuzanockamt
21. júl 2009

zuzka ... no nezavidim ti, ze stale len ta praca 😝
veru prvy rok je najkrajsi vo vztahu a este tie prve mesiace, ked dvaja zacnu spolu byvat ... ale aj po niekolkych rokoch je to dobre, lebo napr. my s MM sa uz za tie roky tak dobre pozname, ze uz sa asi leppsie neda 🙂

lubka89
21. júl 2009

no ja sa najviac bojim tej svadby ako to vsetko stihnem a tak ale ja to uz nejako zvladnem🙂

zuzana0612
21. júl 2009

my sme spolu 2 roky a 11 mesiacov. budúci mesiac máme tri roky čo sa poznáme a toľko sme aj spolu 😀 lebo my sme išli nato tak rýchlo. ale manželia nie sme zatiaľ. a nejako to ani zatiaľ neplánujeme a ani necítim veľmi potrebu.
za dva mesiace ideme na svadbu jeho bratrancovi, dnes som si bola skúšať šaty.

lubka89
21. júl 2009

tak to ti verim som zvedava ako to zvladnem ja 🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... svadba sa da zvladnut v pohodicke 😉 ... pokial nechces mat nejaku velku ceremoniu, co je podla mna zbytocne vyhodenie penazi, ale tak kazdy ma na to iny nazor ... my sme mali malicku svadbu ... iba 13 ludi a stacilo 😉

zuzana0612
21. júl 2009

my ideme na svadbu kde bude 90.
ja by som ani veľmi nepotrebovala veľkú svadbu, ale zase na druhú stranu by som si aj chcela užiť ten pocit pekných dlhých bielych šiat a všetko okolo

zuzanockamt
21. júl 2009

zuzka ... ani my sme to velmi nenahlili, ale spolocnost je bohuzial stale nastavena na manzelstvo a lepsie to znie, ked ta drahy predstavi ako svoju manzelku, nez ako svoju priatelku 😅 ... a ja som vzdy tvrdila, ze pokial mam tie iste povinnosti ako manzelka, tak chcem mat aj tie iste prava 😉 ... a to ako priatelka bohuzial nemas 😉 😉 😉

lubka89
21. júl 2009

aj my chceme matt taku malicku🙂 len rodicou a blizsiu rodinu to nam staci🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre