Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lul
17. feb 2008

pardon, asi uz som vcera vecer mala dost, tato odpoved bola pre petulienocku

lul • Včera o 19:10

lul - chceme sa zacat snazit april, maj

lucida
17. feb 2008

lul gratulujem!!!Keby tento nas pokec prinasal co najviac takychto dobrych sprav 😉

mexx
autor
17. feb 2008

Jaj, babeny, ked ono podla mna - zacat sa snazit je to najlahsie. Len ci bude take lahke aj naozaj otehotniet a dotiahnut to do stastneho konca... 🙂

lucida
17. feb 2008

Mexx podla mna najst odvahu zacat sa snazit bude asi najtazsie,ved len s tabletkami som sa nevedela rozlucit ☹

mexx
autor
17. feb 2008

Luci, myslis? 😕 Ja sa ani tak nebojim zacat snazit, skor toho, ze budem snazit a nepojde to... 😔

lul
17. feb 2008

moj drahy zo srandy povedal: dufam, ze nebudes tehotna hned na prvy raz, ved to si ani neuzijem 😀 (pouzivame prerusovany styk)

mexx
autor
18. feb 2008

Lul, milo uprimny... 🙂 😉

oriesok
18. feb 2008

😀 😀 tak to povedal pekne 😀 😀
mexx.. pekná foto..

brunetkaa
18. feb 2008

ahojte 😀, tak to bolo pekne povedane 🙂

petulienocka
18. feb 2008

ahooooj 😉

ako vikend? mexx caci fotka.
lul-uprimnost sa ceni-aj moj to uz zahlasil 😉
ja sa chystam za chvilku do prace-idem skor lebo musim vyriesit so sefkou ten piatkovy incident a fakt neviem ako to skonci ☹
pekny dnik ladies 😵

mexx
autor
18. feb 2008

No, Petu, tak dufam, ze sa to vyriesi k vseobecnej spokojnosti... 😉 🙂

lucida
18. feb 2008

No dievcata my sme sa vcera dozvedeli,ze 19.aprila ideme na svadbu kamaratke,takze radost 🙂

mexx
autor
18. feb 2008

My ideme 5. aprila kamaratom, a mali sme ist v septembri bratrancovi, ale mozno ju presunu este na maj, tak sa tiez uz tesiiiim... 😵 😉 A prijala by som este nejake dalsie... 😀

lucida
18. feb 2008

My im ideme na svadbu 7 tyzdnov pred nasou a maju ju tam kde my,takze budeme nacerpavat informacie 😉 Ozaj kolko penazi sa zvykne davat ked ste oficialni hostia?Mexx ja tiez zboznujem svadby 😅

mexx
autor
18. feb 2008

Ja by som bola teraz schopna ukecavat vsetkych naokolo, nech sa zoberu, aby som isla na nejake svadby este pred tou vlastnou. Vies, taky ten jesitny pocit, ze - pche, vlastna ma este len caka... 😉 😀
No a s tymi peniazmi - to je rozlicne...podla mna. My sme napriklad sesternici davali tisic korun, lebo sme nevedeli, ze kolko mame dat a tak nam rodina odporucila tisicku. Rodicia a segra davali zvlast, oni davali viac...ale my "mladi" - napr. sesternica s priatelom a podobne - sme davali vacsinou po tisicke... Momentalne sa chystame na tu svadbu kamaratom, a ja som uz riesila, ze co im dat - da sa povedat, ze oni su dost v baliku, tak co das takym ludom, ze jo.. 😅 A moj drahy na to povedal, ze on je schopny dat im kludne aj pat alebo desat tisic, lebo je to v podstate len "obrat" - ked my budeme mat svadbu v auguste, oni nam tiez daju, a urcite nedaju menej, nez my im... Takze z tohto hladiska je to podla mna jedno, kolko das, tolko sa ti vrati, aspon u nas je to tak... (Hoci uznavam, ze mne sa napriklad tych desat tisic pre kamaratov zda docela dost... Ale potom to vramci srandy beriem tak, ze ked sa nam to pak vrati, nasu rodinu aj vystrie, ze kolke prachy sa davali...) 😀

lucida
18. feb 2008

Ano aj nam sa to o 7 tyzdnov potom vrati.Tak asi dame 1500,tortu a kvety.Lebo my chceme tiez peniaze ak sa niekto spýta,nakolko spolu uz rok byvame,takze domacnost je uz zariadena.Aj ked take plachty a uteraky sa vzdy zídu 😉

mexx
autor
18. feb 2008

Jo, zidu, ale ked mam dostat nieco, co sa mi absolutne nebude pacit a v zivote to nepouzijem, tak radsej si to zadovazim sama... 😉

lucida
18. feb 2008

No len dufam,ze kazdy bude uvazovat tak ako ja a da nam peniaze,ale ked si predsatvim kolko penazi sa vyhodi za torty a kvety,z ktorých aj tak nic nemas,je mi do placu 😒

mexx
autor
18. feb 2008

To je tiez pravda, ozaj by mohli dat napr. dve tisicky, nez tisicku, tortu a kyticu. Tortu aj tak zje niekto iny a kytica uschne, ani nebudes vediet, od koho presne bola... 😀 Ale zas na druhej strane, mozme byt radi, ze dostaneme aspon nieco, takze nereptajme... 😉 🙂

lucida
18. feb 2008

Ja som uz nakazala sestre ze ked sa jej bude niekto pytat,tak by som radsej chcela nejake pekne umele dekoracne kvietky do bytu,ja som na take prkotinky 😕

mexx
autor
18. feb 2008

Prkotinky tiez mozem, ale radsej si ich kupim sama. Nechcem riskovat, lebo ako poznam vkus niektorych ludi v nasej rodine... 😀

mirip
18. feb 2008

Mexxy, kolko máš vlastne rokov? na tých predchádzajúcich foto si vyzerala tak na 22 až 25 a na tejto poslednej na 18

mexx
autor
18. feb 2008

Na 18? Ach jo, mladnem a mladnem... 😀 😀 😀 No, v septembri budem mat 25. (Osobne si nemyslim, ze vyzeram extra mlado, ale stava sa mi, ze sa ma pytaju, ci uz chodim na strednu... Alebo si vsetci myslia, ze moja mladsia sestra je moja starsia sestra...) 🙂

petulienocka
19. feb 2008

kuk 😕

mexx teda ty sa mas.....aj ja chcem tak mlado vyzerat 😀

nevyriesilo sa to k vseobecnej spokojnosti-ten chlap pokracuje dalej a dnes ma s nim caka hodina 😢 beeeee asi ma tam porazi....
no my sme dostali dost penazi, ale tiez dost svad. darov-vacsina je celkom Ok a vyuzitelna, ale mnohe su vazne gýče-teda podla mna, maminy maju na to zase iny nazor 😉 takze neviem kam to potom odpracem 😅

mexx
autor
19. feb 2008

Pche, ze mlado... 😉 😀 😀 😀
No, Petu, tak ti drzim palce, ved nejako sa cez to prebijes... 🙂

lucida
19. feb 2008

Akoze peti to je super ze ti tam bude podkopavat autoritu aj nadalej 😠

mexx
autor
19. feb 2008

No, mali by sme tu Petulienku vycvicit, aby sa vedela branit a patricne ho schladit... 😉 🙂

lucida
19. feb 2008

Ale ja ju aj dost chapem,lebo ja v skole tiez detom nemozem pomaly uz ani vynadat lebo rodicia hned pridu do skoly,ze deti sa ma boja,alebo podobne keci.Bohuzial v takejto situacii je clovek bezbranny a musi cusat 😠

mexx
autor
19. feb 2008

Viem si predstavit... Podla mna najhorsie je to v tych pripadoch, ked su decka protivne hlupe a rozmaznane a rodicia si myslia, ake len maju uzasne deticky... Potom ked na decko zvysis hlas alebo trochu spatnejsie pozries, hned ti pridu vynadat. Ale zeby sa zamysleli nad tym, akeho ancikrista maju, to nie... 😖

moncika15
19. feb 2008

este zijete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre