Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
19. feb 2008

Ja som az privelmi ziva... 😀

moncika15
19. feb 2008

zase nove foto 😀 ? pekny havo a samozrejme aj ty 😀 (aby si sa neurazila)

mexx
autor
19. feb 2008

No ale ja uznavam, ze ten nas hafan je oproti mne uplna kraska... 😉 😀 😀
No co nove?

moncika15
19. feb 2008

to je tvoj?
nove ani nic. drahy stale v zahranici a ja stale netehotna 😒

mexx
autor
19. feb 2008

Moj, veru, moj... 🙂
No, moj drahy ani nie je v zahranici, a ja tiez stale netehotna. Takze sme na tom skoro rovnako... 😀

moncika15
19. feb 2008

😀 a uz sa snazite? 😕

mexx
autor
19. feb 2008

Este nie... 😉 Do svadby je este sest mesiacov, takze ak by sa nahodou zadarilo hned tak zvesela, asi by to bolo dost vidno. A ja som aj bez toho dost velky tucko, netreba mi este pod satami aj tehubrusko skryvat... 😀 Ale taky mesiac-dva pred svadbou to uz asi nechame na nahodu, aj keby sa podarilo, uz to nebude vadit... 🙂

moncika15
19. feb 2008

🙂 jee
pripravy v plnom prude?

mexx
autor
19. feb 2008

Tak nejako... 🙂 Miestami je to uplne o drzku... 😀 Ale da sa prezit, a kedze sa celkom tesim, tak ma to aj celkom bavi... 🙂

moncika15
19. feb 2008

ja sa na to tesim aj sa bojim.co treba prve vybavovat?

mexx
autor
19. feb 2008

Fuha...zalezi od okolnosti asi... My sme potrebovali najprv vybavit hlavne nejaku salu, lebo nas bude dost vela (cca 100), takze sme museli zohnat nieco taketo. Potom foto, video, DJ, zakusky...samozrejme saty, to je tiez dobre ist dost dlho dopredu...a ked som sa bola orientacne dohodnut s nasim kvetinarom, tak mi povedal, ze aj kvety by sa mali dohodnut dlhsie popredu, lebo to niektori kvetinari (napriklad aj on) 😉 neznasaju, ked niekto chodi na poslednu chvilu... Ale to je tak, ze ked sme vybavili tieto veci, ktore sa vraj maju zaobstaravat medzi prvymi, aby bolo z coho vyberat, tak som si myslela, ze teraz si mozme dat dlhsie veget...ale aj tak sa vzdy najde nieco dalsie. 🙂

moncika15
19. feb 2008

to tak skoro treba tieto veci?! 😕

lucida
19. feb 2008

Ja sa uz tiez tesim na svadbu ako blcha,v piatok som si kupila nadherne popolnocne saty a koselu a kravatu pre snubenca.A dnes mi volal farar ze mame dnes prist na nauku.Tak som strasne zvedava co to bude,lebo drahy samozrejme frfle ze on s tym nepocital a tak 😉

mexx
autor
19. feb 2008

To zalezi aj od toho, ako je to vo vasom okoli - ked vies zohnat primerane miesto napriklad na svadobnu hostinu a vies, ze to nebyva velmi dopredu obsadene, mozes si dat nacas. U nas je to s miestom dost problem, najma pre vacsie svadby. Niektore saly byvaju zajednane aj rok dopredu, pripadne od oktobra/novembra maju zajednane cele leto, takze sa tazsie niekde narvat. A pri kameramanoch a fotografoch je to tiez tak, ked su oblubeni a maju dobre meno, tak su velmi dlho dopredu rezervovani... Takze my sme zacali s pripravami dost dopredu, ale da sa to zbuchat aj za mesiac, ked treba. Len v tom pripade nemozes cakat, ze dostanes vsetko to, co chces alebo ze si dokazes zabezpecit takych ludi, aki sa ti pacia. Je to rozne...

lucida
19. feb 2008

Moncika my sme vsetko dolezite vybavili za dva tyzdne 😉

mexx
autor
19. feb 2008

Luci, tak daj potom vediet, ake to bolo. My sa chystame az koncom aprila na tuto nauku, tak som zvedava, ze na co sa mame pripravit... 🙂
A daju sa take veci vybavit rychlo, v podstate by sme mohli vybavit vsetko v priebehu niekolkych dni, a potom uz len pockat do augusta... 😉

martinkamm
19. feb 2008

ahoj mexx tak konecne som ta nasla i tu 😵

lucida
19. feb 2008

dievcata takze ta nauka bola super,taky vtipny pediater nam rozpraval o metodach neotehotnenia(alebo otehotnenia),teda hlavne ako si ma zena rozpoznat plodne dni.O tyzden pokracujeme 😉

lul
19. feb 2008

ahojte, davno som tu nebola
lucida - tak daj do plena, nech sa nieco priucime 🙂

lucida
19. feb 2008

Take veci akoze zena si musi poznat svoje telo,musi mu nacuvat, ze tlak v prsiach,boli v podbrusku(z toho nic nemam)a ze zena je vlhkejsia ako zvycajne 😉

lul
19. feb 2008

ja o prsiach ani neviem, ze ich mam. a bolesti v podbrusku co znamenaju? ja viem, ze o chvilu dojde mrcha

moncika15
20. feb 2008

mexx,prepac ze som vcera zduxla bez rozlucky ale klakol mi net a uz sa mi nexcelo prihlasovat 😅
DOBRE RANKO

mexx
autor
20. feb 2008

Caute babule, mne tiez vcera vecer zdochol net, tak som potom padala...
Martinka, jeeej, si zavitala medzi nas... 😵 Ale som tu nebola, tak som nemohla odpisat, no budem tu na teba cakat castejsie... 🙂 😉
Luci, no tak to si sa tam zaujimave veci dozvedela...uz som zvedava na tu nasu nauku. U nas to ale asi bude tak, ze na to pan farar obetuje jednu sobotu, aby sme nemuseli chodit velakrat, teda aspon zatial to tak vyzera. Normalna blokova vyucba... 😀 A potom uz budem muuudra... 😉 😀

lucida
20. feb 2008

Ahojte baby, ten doktor nas presviedcal ze zena stopercentne vie kedy ma ovulaciu a ja to teda vobec netusim.A ze muzovi treba zapisovat do kalendara plodne a neplodne dni 😕

mexx
autor
20. feb 2008

No ja si tiez myslim, ze to nie je az take iste, lebo ja som z toho tiez dobre sprosta... Akoze niekedy mam pocit, ze napriklad teraz asi teda ovulku mam, ked si vsimnem par tych spominanych znakov...ale nemam ziadnu istotu, ze to tak je, skor len svoj subjektivny pocit...takze neviem veru... 😕

lucida
20. feb 2008

ja mam dnes migrenu,takze si myslim ze mam ovulku,ale ked som to skusala na tom mikroskope,ten mi vobec nic neukazuje 😒

moncika15
20. feb 2008

ahojky

martinkamm,si sem k nam zavitala?! 😕 😕 😕 ako skola? a babulka? 🙂

ja mam 100./' priznaky ale radsej si to vypocitam aj na medikalkulacke.skuste si to vypocitat a potom sa sledovat ake pocity sa opakuju kazdy mesiac 😉

mexx
autor
20. feb 2008

No ja teda neviem...priznaky niekedy mam a niekedy nie...ale tak som zvedava, budem to sledovat... 😉 🙂

lul
20. feb 2008

caute..
moncika - medikalkulacke? co je to za zazrak?

moncika15
21. feb 2008

lul, tu mas tie medicinske ralkulacky: http://www.medicus.sk/ikalkulacky.htm 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre