Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

petulienocka
21. feb 2008

dobre ranko 😉

som sa tu neukazala, lebo som vcera od 7.00 do 20.00 bola v Nitre a väčšinu z toho v praci.
Podľa toho, čo som sa minule dočitala na tych naturalistickych strankach, mam v tieti dni OVU.....aspoň si myslim, i ked bolenie a tlak v prsiach nemam-to je len tesne pres mrchou 😉

oriesok
21. feb 2008

petu.. šupni sem linky na ti stránky.. aby sme sa aj my vzdelávali.. 🙂

mexx
autor
21. feb 2008

No, tak mne by takato medikalkulacka bola asi na prd, lebo by som sice vedela zadat prvy den poslednej menstruacie, ale dlzka cyklu je skoro vzdy ina, tak teda neviem... 😒 Asi sa budem musiet sledovat, a nemusim ratat (aj tak som nikdy nebola silne matematicky typ)... 😀

mirettim
21. feb 2008

ahojte baby..Mexx to je super ze si zalozila tuto temu. teda ja mam tiez niekedy pocit, ze sa v niektorych temach stracam a kedze tiez planujeme babetko ale az....neviem, po svadbe. Ale co sa tyka babetiek ma vsetko zaujima, strasne rada by som sa k vam do debaty pridala. Samozrejme aj o svadbe 😉 tak nevadi vam ze tu obcas skocim?

mexx
autor
21. feb 2008

Mirettim, nie ze nevadi, my sa dokonca potesime... 😉 🙂 Toz vitaj a hlavne vela rozpravaj... 😀

mirettim
21. feb 2008

jasne vidim ze teras prebieha debata o svadbach... kde budete mat svadbu?asi si to uz spomynala...? 😅

mirettim
21. feb 2008

inac ja nevie, my by sme chceli mat svadbu nie v kostole ale pod holou oblohou, teda ak to vyjde. Zatial neviem ako to chodi a co vsetko treba vybavit k tomu aby nas niekto prisiel oddat na miesto kde to nieje take obvikle.

oriesok
21. feb 2008

tak to ja už mám po svadbe.. pomaly pol roka.. 🙂

mirettim
21. feb 2008

jeej takze cerstve..to by som naozaj chcela aj ja co najskor. 🙂

oriesok
21. feb 2008

no.. ale normálne mi chýbajú všetky tie vybavovaky okolo svadby ☹

mirettim
21. feb 2008

tak toho sa ja najviac bojim. ked som pocula ze zacat vybavovat treba zacat rok vpred, neviem odkial zacat...ale zas, mas pravdu ma to svoje caro. este ked mas okolo seba ludi, ktori ti pomozu, tak to nieje vietko na tvojich pleciach...

mirettim
21. feb 2008

a kolko ste mali ludi?teda velka alebo mala svadba?

petulienocka
21. feb 2008

oriesok: kuk na stranu 20 tejto diskusie, je tam link 😀 len sa pekne vzdelavajte
ja musim pisat diplomovku ☹

oriesok
21. feb 2008

no my sme začali vybavovať 9 mesiacov dopredu..

oriesok
21. feb 2008

na hostine sme mali myslím 55 ľudí.. a to sme pri tom chceli len malú svadbu.. ale keď sme pozvali len rodinu, tak sa ich toľko nazbieralo..

mirettim
21. feb 2008

no to aj my tak pozyvame len rodinu ale aj tak sa "bojim", ze nebude az taka mala svadba...takze teraz sa uz snazite o mimi? 🙂

oriesok
21. feb 2008

ešte zatiaľ nie.. aj keď sme to moc nechceli odkladať budeme musieť.. nakoľko si ideme nadstavovať podkrovie a teraz je každá korunka dobrá.. a nechceme aby sa drobec narodil a my by sme ho nemohli riadne zabezpečiť..

mexx
autor
21. feb 2008

Babce, ja z mojej strany pozyvam len rodinu (no a dve kamosky, ale to je "nic"), a je nas 55. A drahy skoro tolko isto... 😀 Takze mala svadba v rodinnom kruhu... 😀

oriesok
21. feb 2008

no a to sa mi tá naša zdala veľka.. 😀

lul
21. feb 2008

caute - dik za kalkulacku, je to bezpecne? tie neplodne dni myslim...

ja si s vami tiez rada pokecam o svadbe, mala som pred nedavnom 🙂

mirettim
21. feb 2008

hej ja este tiez presny pocet ludi neviem takz neviem ci sa priklonime k tebe oriesok alebo k mexx..?? 😀 😵 alebo nieco medzi..?
inac ta kalkulacka je fajn no pocula som , ze niektore baby otehotneli aj pocas mrchy..teda tesne pred nou...hmm..moze sa to stat?
lul...aaka velka bola ta vasa svadba??

lul
21. feb 2008

my sme mali okolo 50 ludi - vsetko len najblizsia rodina, fotograf, kameraman a hudba

petulienocka
21. feb 2008

kuk 😕

vidim, ze diskutujete o svadbach 😀 ja by som si tu svoju hned zopakovala 😀
nuz, ale teraz ma caka praca a studenti az do 20.00 takze musim sa vratit do reality 😅 😔

oriesok
21. feb 2008

ja som už tiež niečo také počula, že niekto otehotnel počas mrchy..

oriesok
21. feb 2008

petu.. ty si to kedy mala svadbu? nepamätám..

petulienocka
21. feb 2008

a k tym plodnym a neplodnym dnom.....no neviem, tiez som pocula o roznych pripadoch, aj otehotnenie pocas mrchy 😅 takze ja sa na to rozhodne nespolieham, a uz vobec nie pri mojom totalne nepravidelnom a nevyspytatelnom cykle. 😅 ale verim tomu, ze najvyssia sanca otehotniet je pocas ovu, takze pre priprad otehotnenia sa na plodne dni spoliehat budem, ale inak sa na tie akoze neplodne nespolahnem 😉

petulienocka
21. feb 2008

ja uz pomaly pred pol rokom, 25.8.2007 😀 😔

oriesok
21. feb 2008

to si mala 2 týždne pred mnou 😀 my sme mali 8.9.07 😀
petu a na čo sa s mužíkom spoliehate?

petulienocka
21. feb 2008

na ochranu 😉 kedze ja HAK neuznavam a manzel tiez nie, zabil by ma, keby som ju dzobkala, takze sa chrani on 😀

lul
21. feb 2008

ja tiez lieky nepapam. aj ked liekmi sa to asi aj tak neda nazvat, lebo neliecia 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre