Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
21. aug 2011

@ni_pe ja som vysadila HAK v juli 2008 a otehotnela som v decembri 2009

zuzanockamt
21. aug 2011

@zaira1407 tak to si mala ozaj rychle, u mna od prvych kontrakcii po narodenie jurka ubehlo 14 a pol hodiny, ale do porodnice som nastastie prisla len necele 3 hodinky pred porodom ... tiez som nemala epi, bolesti brutalne, ja som mala take blbe kontrakci, ze najskor do chrbta a potom do podbruska a bez prestavky, tak som nemala cas ani na oddych ... keby ma boli pocuvali, tak by mi stihli dat aj epi, ale oni si mysleli, ze ked som prvorodicka, tak to bude dlho trvat a ledva stihol lekar dobehnut, ked som po klystire prisla zo sprchy s hlavickou na pol ceste 😝 ... ja som tiez bola nastrihnuta a dost, lebo jurko bol velikansky - 3940 g/54 cm a sitie tiez dnu aj von, doteraz nie som v poriadku, mam oslabene panvoove dno a bolesti v lonovych kostiach 😝

riana12
21. aug 2011

@zaira1407 gratulujeeem 😵

beky12
22. aug 2011

ahojte 🙂 chcela by som sa spytat po akej dobe Vase snazilkovanie malo uspech ? dakujem

riana12
22. aug 2011

@beky12 ahojky, na to sa neda odpovedat s istotou, niekomu to vyjde na prvy sup, niekomu to trva par mesiacov, niekto si musi pockat roky...

zuzana84
23. aug 2011

@beky12 presne ako pise riana12, je to velmi individualne, my sme sa snazili 3,5 roka, kym sa nam to podarilo. Dufam, ze pri druhom to nebude tolko trvat... 😎

mishuu
24. aug 2011

@katrenka111 jeeej ty už čakáš miminko, gratulujem a prajem veľa veľa zdravíčka 🙂 🙂
my sme sa len tento mesiac začali snažiť, teraz som len 5 DPO, takže ešte neviem, či naše prvé pokusy budú úspešné, mrchu mám mať 2.9. to je zanedlho...ale mám veľmi boľavé prsia už 3 dni a červené bradavky, ale neodvažujem sa dúfať, že by to na prvý šup mohlo vyjsť, uvidíme...

A Vám sa ako - kedy podarilo, som mimo lebo som v tejto téme strašne dlho nebola a súkromná už ani neviem ako sa volala 😅 😔 som teraz v mojej súkromnej téme s babami z nášho mesta, tak akosi strácam prehľad ako vidím 😉 🙂

katrenka111
27. aug 2011

@mishuu Aho...no vidis všetko sa nám urýchlilo....yadarilo sa asi v júni... presne o 2týždne mame svadbu..... babenko nám rastie.....
A vy ste ako na tom??? a co tehu teda nie si??? Nám sa zadarilo asi na prvý sup....takže všetko je možné.... 😀

maci_267
18. sep 2011

Ahojte babule, tak nejak medzi vas patrim, kedze sa snazit chceme az za 1,5-2 roky, uz teraz sa neviem dockat 😀 je tu niektora az taka buduca snazilka? 😝

sisisi
23. sep 2011

@maci_267 ahoj!su tu aj take, ktore este nevedia, kedy presne sa budu snazit. my mame v plane cca buduci rok v juni.

lejduska
23. sep 2011

konecne nieco pre mna🙂 s priatelom sme si planovali snazenie a zrazu som zistila ze uz je ten cas, co bolo presne pred rokom, tak to sme si pvoedali ze nie ze je to zavcasu:DD a potom to prislo samo🙂 a potom samprisiel potrat:/ a teraz uz ani neviem co chcem a co chce moj priatel, preto sa mi paci tema buduce snazilky🙂

snubenci08
24. sep 2011

@lejduska ahoj no tak to je smutne, len to treba nevzdavat a nevesat nad tym hlavu, my mame 8 mesacnu dcerku a chceme zacat snazit asi cca o 2 mesiace

sisisi
25. sep 2011

@lejduska @snubenci08 ahojte baby!
lejduska to je mi luto... a teraz sa uz znova nesnazite, ci ako?
hned druhe?no super, budes mlada maminka 🙂

evelyn22
25. sep 2011

@maci_267 ahoj, ja to mam mozno este dalej ako ty, lebo nemam partnera 😀 s byvalym som sa rozisla hned po potrate ☹ a kedze som na VS (3. rocnik), tak sa zatial nikam neponahlam, hoci najradsej by som mala babeno aj hned... ale to nie je len tak, vsakze. ty to preco odkladas? 🙂

lejduska
25. sep 2011

kocky dakujem vam ste mile., su rozne nazory, ze treba zacat do pol roka ale po pol roku. nesnazime sa za kazdu cenu ale menej davame pozor 😉 resp. nevadi nam ked si nedavame 😀 tak uvidim ako to dopadne., ved raz urcite budem mat babo, len neviem planovat snazenie na predny datum, bola by som rada uz aj teraz. a @snubenci08 gratulujem k dcerke a nech vam vyjde aj to druhe podla predstav 😉

snubenci08
25. sep 2011

@lejduska dakujem, snad mi to vyjde tak ako planujeme 🙂

snubenci08
25. sep 2011

@sisisi no kedze mam matersku z rakuska, a stanovila som si ju na 2 roky, tak by sme chceli z materskej na matersku ist, tak dufam ze to vyjde 🙂

sisisi
25. sep 2011

@snubenci08 aha, tak to mas super 🙂 ja zatial nemam narok na ziadnu matersku, musim si po VS najskor najst pracu. drzim palce, ale hadam to pojde dobre, tak ako pri prvom!

snubenci08
25. sep 2011

@sisisi snad ano pred prvym som brala HAK 4 4roky a otehotnela som 2 mesiace po vysadeni

sisisi
25. sep 2011

@snubenci08 tak super. a to ste sa za mlada odvazili 🙂

snubenci08
26. sep 2011

@sisisi no, mne sa paci ked deti spolu vyrasraju🙂

riana12
26. sep 2011

@maci_267
@evelyn22
@snubenci08

ahojte 😉 vitajte! 🙂

ja som taka ta buduca snazilka, ktora nevie, kedy co a ako... a som tu uz nejaky ten rok v tejto teme... 😅

sisisi
26. sep 2011

@riana12 a mna si co neprivitala?

sisisi
26. sep 2011

@snubenci08 myslim, ze taka mlada mamina 🙂

riana12
26. sep 2011

@sisisi ved ty si tu uz davnejsie bola 😉

snubenci08
26. sep 2011

@riana12 ahoj no ja uz mam v profile uvedene ze sa snazime o babo, ale zacneme snazilkovat na dalsi mesiac, bo chcem ist z materskej na matersku🙂

snubenci08
26. sep 2011

@sisisi no ved ani ty nie si stara 😀 na konikovy som nasla aj 40-rocne snazilky 🙂

riana12
26. sep 2011

@snubenci08 v pohode 😉

riana12
26. sep 2011

@snubenci08 mne sa trebars mlade mamy pacia, ja som tiez chcela byt mladsia, ze do 25-tky aspon, ale vyzera to tak, ze to nevyjde... sice vo februari budem mat 24, ale este to nevychadza do tej mojej vysnenej hranicnej 25, kedy by som sa este za mladu povazovala... chlap nechce, financie az tak nepraju... nakoniec to tak dopadne, ze ani deti chciet nebudem, to bude ironia 😀 🙄

zuzanockamt
26. sep 2011

@riana12 nestresuj 😀 ... ved mas este vyse roka casu, co ty vies, co sa stane ... a ked budes mat deti aj neskor, tak co, nic sa nedeje, vek je len cislo, aspon ostanes pri nich dlhsie mlada ... ked ma niekto dieta v 18 - 20-ke, tak potom uz v 40-ke su deti velke a aka nuda to bude 😀 ... a takto povyletujes, pobehas kade-tade a nebudes mat pocit, ze ti nieco uslo ... ja som spokojna, ze maly prisiel pred 30-kou ... uzili sme si s MM spolocneho zivota, pobehali po vyletoch ... len mam pocit, ze s vekom sa clovek viac obava o dieta ... mlade matky az tak nestresuju a neprezivaju niektore veci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre