Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. júl 2009

hej, kupala som. ale bola strasne poslusna, stacilo mi drzat jej predne labky. a poslusne mi drzala 😵 potom som ju aj po kupani mala pekne v uteraku zamotanu a pokukavali sme telku. teda skor iba ja, ale ona si uzivala, ze ju niekto pestuje na kolenach.

zuzanockamt
11. júl 2009

tak to nasa bola hrozne besna 😀 😀 😀 ... aj co sme mali jazvecika kedysi (ked mala 13 rokov, tak zomrela 😔 ), tak ked sme ju kupali, tak knucala ako diva, vydrzala sa kupat len vtedy ked sme jej pri tom davali nejake keksiky 😀 😀 ... a hrozne rada sa vozila v aute a mala rada kakovu zmrzku ... ale kornutok nikdy nezjedla 😀

riana12
11. júl 2009

no nasho hafana nepinutime nicim,en ma panocky strach z vody. to ho najprv musime nalakat a potom ho kupeme aspon traja naraz 😀 😀 a co mame este jednu macku,ale ta uz je len vonku,tu bol problem okupat, ta ma vzdy do krvi doskriabala...ale tato druha, to je v tomto zlaticko.

zuzanockamt
11. júl 2009

a tuto druhu mate len v dome? ... ci chodi sem-tam aj vonku? ... a ako drahy? ... ozval sa? 😕

riana12
11. júl 2009

hej, tato je len v dome 🙂 vonku bola este ako maciatko, a to bolo pred rokom. kym nedosla k nam 😅.
mlady nic. dokonca som mu len taku neutralnu sms, ci by dosiel zajtra k nam, ako sme sa dohodli este vcera. ale odpoved ziadna 😒. tak neviem, co si mama mysliet. ci sa na zajtrajsok uz vyprdol alebo len nekontroluje mobil 🙄.

zuzanockamt
11. júl 2009

no ved este uvidis do vecera alebo do zajtra, ci ti odpovie 😕

riana12
11. júl 2009

ved ja uz sa mu neozvem, kym sa mi on sam neozve. ved sa nemusim stale strkat do priazne, nie?

zuzanockamt
11. júl 2009

no ved jasne ... ked chce, nech sa ozve on ... uvidis co bude 😅 😕 ... ja uz tak nudim doma dnes ... uz som akj telku kukla, aj casopis mam uz skoro precitany a ani na pokeci nemam s kym chatovat, MM este nie je doma

riana12
11. júl 2009

vsak tu posedkaj, volaku hlupost, ak nas napadne, mozme rozoberat 😀 😀 😀 ja si zachvilu odbehnem po nieco pod zub, ale to bude, kym ty odpises 😀 ja som mooooc sikovna 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

a ani nic take nedavaju vecer v TV 🙄 ... budem musiet pohrabat v NB nieco alebo nejake CD asi ... len neviem, kedy sa MM dovali, ci sa nam este vobec oplati nieco pozerat 🙄

riana12
11. júl 2009

ja budem pozerat Novu, tam ma byt nejaka komedia.

zuzanockamt
11. júl 2009

my novu nemame 🙄 ...mame kablovku, ale len zakladnu ponuku

riana12
11. júl 2009

a ake tam mate programy? my mame len obycajnu antenu (stv,markiza,joj,nova) a satelit s nemeckymi, francuzskymi a este nejakymi programami,kde su zvacsa len rozpravky a dokumentarne. aj to fici len na jednom tv, to okupuje brasko a pozera, co som vcera spominala...

zuzanockamt
11. júl 2009

my mame ... STV1,2,3, JOJ, Markizu, TV Patriot, CT1,2, nejake dve hudobne stanice a nasu mestsku TV a neviem co tam este je 😅

riana12
11. júl 2009

s mamou sme hladali navod k mikrovlnke, tak som sa nehlasila 😅 😅 ale aj tak sme nic nenasli 🙄

zuzanockamt
11. júl 2009

a naco vam je navod??? ... ja som pisala so sestrou cez skype, volala s mamou, so svokrou

riana12
11. júl 2009

pretoze to je mikrovlnka s x funkciami 🙄 a pokazila sa nam rura, blbo hreje a nedopieklo sa tam teraz poriadne varenie. a to sme zistili az pri jedeni 🙄 🙄. a ze to dokoncime v mikrovlnke, je tam x vselijakch programov, ale je to nakodovane podla cisel, nevieme, co to znamena a chlapi nam este volakedy davno niekde ten navod museli zapatrosit. aj na nete som skusala a nic 😠. tak to este az slo do rury 🙄.

zuzanockamt
11. júl 2009

aha, tak to mate riadny stroj doma 😀 ... my mame len taku obycajnu

riana12
11. júl 2009

uz ani neviem, kto si zmyslel taku srandu kupovat. a ja som to nebola 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

no ja by som to zatial ani nevyuzila asi, kedze nejako moc nevarim zatial 😀 😀 😀

riana12
11. júl 2009

tak my ju vyuzivame kazdy den, vzdy si nieco ohrievame. ale vyuzivame len zakladnu funkciu. ja by som aj vyskusala vsetko mozne, ale prirucka niet, ani ja som doteraz cas nemala 🙄

zuzanockamt
11. júl 2009

ja tiez skoro kazdy den,ale len zakladnu funkciu 😀

riana12
11. júl 2009

mama napisala jednym, ci by jej poslali navod mailom 😉 tak sme zvedave...

zuzanockamt
11. júl 2009

no hadam sa podari ho zohnat 🙂 😉 ... nech mozete naplno vyuzivat funkcie 😉 😉
som zacala na markize pozerat nejaky film ... vola sa princ a ja2 ... nejaka lahka romanticka komedia asi 😅

riana12
11. júl 2009

tu uz som videla, ja pozeram ocko na plny uvazok, na nove 🙂

riana12
11. júl 2009

jaaaj, to aka fajna komedia. akurat tam bola scenka, ze chlap po prvykrat prebaloval dcerku, male babatko. siel ju zazasypovat, najprv supol zasypu sebe, na cierny oblek a koselu a potom na malu vysypal celu flasticku. 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som to este myslim nevidela, tak kukam jednym okom 😀

riana12
11. júl 2009

aj ja tak jednym ockom a aj jednym uskom 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

presne 😀 😀 😀 ... a som si trosku pocvicila ... este mi treba nejake brusaky porobit 😝

riana12
11. júl 2009

ty teda toho stihas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre