Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzana0612
22. júl 2009

zuzi, to schvaľujem, človek musí občas investovať takto do niečoho, lebo to je investícia do vzťahu

zuzanockamt
22. júl 2009

zuzka ... presne moje slova ... ja som velmi dlho zvazovala, ci ist do toho aqua a spa parku ... predsa len za 22€ mame my dvaja pekny nakup, ale ako nam tam bolo fajn 😵 😵 😵 ... a nechodievam tam predsa kazdy tyzden 😉

lubka89
22. júl 2009

pracujem ako predavacka v obchode 🙂aspon daco🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

aha ... tak to mas asi dost narocne 😕 ... a co nemas draheho doma, ked si tu?

lubka89
22. júl 2009

a dneskaa pracuje do22 🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

no ved to uz za chvilu ho mas doma 🙂 ... ja mam dnes manzela doma, dokonca sme boli cely den spolu, tak sa vytesujem 😵 ... zajtra budeme zase cely den od seba ... ja u nasich a on u svojich 😀

lubka89
22. júl 2009

ahhha tak to je dost blbe 🙂 aj mne teraz strasne chyba☹

zuzana0612
22. júl 2009

no veď môj je teraz tiež nezamestnaný, a ja aj tak hľadám nejakú dovolenku, kam by sme išli. aj som najskôr nechcela, že vyhadzovať peniaze. ale veď si musíme aj oddýchnuť a byť spolu. tak na pár dní niekam na nejaké kultúrne pamiatky pozrieť a do prírody, do zoo a tak. už som niečo mrkla, ešte to poriešim a uvidíme.
zuzi, môj aj ked je doma,tak stále niečo robí, tak občas skočím pozrieť za nim a on za mnou a až večer sme spolu

zuzanockamt
22. júl 2009

lubka ... my uz bez seba trosku vydrzime ... aj ked sme prisli v decembri z UK, tak som u nasich bola cely tyzden a v pohode, zavolali sme si vecer a bolo
zuzka ... aj ja som chcela nieco na par dni ... nejaky oddych ... ale casovo to nevyslo ... mozno este buduci tyzden 😅

lubka89
22. júl 2009

jaj tak ale vy ste uz na seba zviknuty nie?

zuzanockamt
22. júl 2009

lubka ... no ved jasne, sme spolu 6 rokov 😉 😉 😉 ... a to uz je ten vztah na uuuuuplne inej urovni 😀 😉

lubka89
22. júl 2009

tak to verim 🙂

zuzana0612
22. júl 2009

zuzi, my pôjdeme keď tak až v auguste. ja iba hľadám.
lubka, my sme spolu skoro tri roky, a sme spolu stále. keď som bola na vianoce u nas a neboli sme spolu dva dni, tak mi to prišlo hrozne divné. neviem, asi to záleží na luďoch.

zuzanockamt
22. júl 2009

zaciatky su tiez pekne ... ale teraz je to fajn ... aj ked obcas streotyp 😀 ... ale ten je postupne v kazdom vztahu 😀

lubka89
22. júl 2009

ja sa bojim najviac toho ze ked sa zobereme tak nam to nebude uz spolu klapat☹

zuzanockamt
22. júl 2009

zuzka ... ja chodievam k nasim vzdy bez MM a v pohode to uz beriem ... sila zvyku
lubka ... ved ak vam to bude teraz klapat, tak to bude aj po svadbe ... papier nic nemeni ... zalezi od toho, ako budete zvladat problemy ... my sme mali a stale mame dost problemov a tazkosti a zatial sme to vzdy ustali, hoci to boli velmi tazke chvile a nikomu to nezelam ... malokto zazije to co my dvaja s MM 😔 😔 😔

lubka89
22. júl 2009

ja uz idem buvatg tak dobru nocku🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

lubka ... tak ti zelam dobru noc 🙂

riana12
22. júl 2009

ahojte babulky 😀 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

vitaj riana 🙂 ... a ja som uz pomaly na odchode 😅

riana12
22. júl 2009

aaale, zuzi, kamze kam? 😀 😅

zuzanockamt
22. júl 2009

no ved do postele 😀 ... rano vstavam okolo pol siedmej .. idem k nasim 🙂

riana12
22. júl 2009

vsak ked ides vasim, ved pospi 😉 nie? 😕

zuzanockamt
22. júl 2009

no nemozem rano dlho spat, lebo 7:50 mi ide bus

riana12
22. júl 2009

a potom ti ide kedy? 😕 😅

zuzanockamt
22. júl 2009

neviem, okolo obeda az ... a to uz je neskoro, lebo vecer sa zase vraciam naspät domov 😉

riana12
22. júl 2009

jaj, to take biedne. no to treba radsej hned rano, aby si vsetko postihala, vasich si uzila a oni teba 😉

zuzanockamt
22. júl 2009

no ved prave ... vzdy takto chodievam ... minule som tam ale bola na dva dni

riana12
22. júl 2009

a zajtra ides zase len na jeden den, vsak?

zuzanockamt
22. júl 2009

zajtra len na jeden, lebo v piatok by sme chceli ist k vode .. ak sa podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre