Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
29. júl 2009

Ahojte, no ja urcite nevylehavam v posteli, som sice este len od pol somej v robotke, ale tiez makam 😀

tanyja
29. júl 2009

no vidíte, a ja som už absolvovala naše mini tesco a nakúpila si hrozno 😀 ........niekto musí aj oddychovať
( bolo by mi aj okná umývať, nehlási sa niekto dobrovoľne ?) 😎

zuzana0612
29. júl 2009

super práca - umývanie okien. ale momentálne by som radšej tie okná umývala ako účtovala.
ja som stihla jeden čaj a kávu uvariť a naraňajkovať sa. a už niečo aj porobiť. šéf už je tu... tak uvidíme, čo bude ďalej

tanyja
29. júl 2009

tak sa tvár, akože vééééééééľmi pracuješ 😀 , pochváli ťa
a na okná príde čas, sú schmutzig, ale to musí byť na to dobrá konštelácia hviezd , ale dnes sa na ne určite vrhnem..........možno 😀 😀

riana12
29. júl 2009

Tany, ja sa urcite n aumyvanie okien nehlasim 😀 😀 😀

tanyja
29. júl 2009

nebývam vysoko, iba na 3.poschodí....... hlava by sa ti nezakrútila , ale pri tete by som neumývala (10.poschodie - brrrr )

riana12
29. júl 2009

jaaj, myslim, ze to nie je dobry napad, aj keby sa mi chcelo. hlavina sa mi toci, nizky tlak 😠

tanyja
29. júl 2009

nízky tlak z okien alebo z počasia ? 😀 , tu u nás už vyliezlo slniečko

riana12
29. júl 2009

to tak normalne, napr. vcera, ked som dosla z robotky domov, mala som 92/62 😝

riana12
29. júl 2009

a vravim si, ze to take misskovske miery 😀 😀 😀

zuzana0612
29. júl 2009

riana, ja mávam tiež takú tlak nízky. je to bežné u mňa.
tanyja, tak ja sa nemusím tváriť, ja pracujem naozaj 😀 😀 😀
mne by bolo zle aj z toho tretieho poschodia. ja sa bojím výšok. doma máme iba jedno poschodie, a aj to mám dosť

riana12
29. júl 2009

Zuzka, ved aj ja tak mavam. Nejako tu mame teplo, ale kolegyne, ze neee, klimu neee, lebo by im tahalo na krize a neviem este kde...tak mi je blbo...uvarila som si kavu, ale vydatne mliekom plnotucnym zaliala, nech mam aj ranajky 😀

tanyja
29. júl 2009

no babenky, vy ste teda usilovné, ja som sa k tým oknám ešte nedostala, ale už som blízko - pc stolík je u okna 😀
doteraz som ležala na slniečku na balkóne, vybrala rybku z mrazáku a čítala novinky , už nech je mamina doma z dovolenky, nemám s kým pokecať 😖

riana12
29. júl 2009

Tany, ved s nami troska ten pokec hod 😅

tanyja
29. júl 2009

môžeme kecať, o čomkoľvek, ktorá začína a vymýšľa tému ???

riana12
29. júl 2009

ja nadhadzujem temu obed 😀 😀 dalej ma napada, ze napriek kave hlava toci jak na kolotociiii 😀
pridem sem potom neskor, takze Tany, Zuzka, je to na vas 😉 😅

tanyja
29. júl 2009

ty si ideš na obed kedy chceš ? to máš dobrú prácu, aj ja takú chcem 😀 😀 , odbieham ku šporáku , za chvíľku to mám hotové

riana12
29. júl 2009

Tany, no na obed odchadzame vacsinou spolocne, ale chodievam aj zvlast. vacsinou okolo pol dvanastej. ked idem sama, tak kludne aj o dvanastej... A co varis? 😕

tanyja
29. júl 2009

urobila som si rybku len tak na oleji s korením, zemiaky a zeleninovú oblohu k tomu a pol cibule 😀 😀 s horčicou, dnes sa už nebudem môcť bozkávať 😝 (drahý doma nie je, iba ak by som niekoho na ceste ulovila )
teraz som v novom čase čítala, že veľa úradníckych síl v práci využíva skype, icq... , proste internet na vlastné účely

riana12
29. júl 2009

Ja som do seba zatial napratala 3/4 strapca hrozna, co som si kupila cez obed. jaaaj, uz citim, ze mi nedobre bude 😝 😝
A suseda dakeho nemozes lovit? Ci ty si sa uz radsej zamerakla priamo na ulicu? 😀

zuzana0612
29. júl 2009

no tak to ja keby som zjedla strapec hrozna, tak ma roztrhne.
tanyja, priateľova sestra si včera robila večer rybu. osmažila cibulu, okorenila, na zapekaciu misu dala kyslú kapustu s tou cibuľou, nato tú rybu a bily jogurt. dobre to voňalo.

riana12
29. júl 2009

Zuzka a to stem este 2 banany natlacit, kym pojdem z roboty prec 😀 aj ked neviem, pusou uz asi ne, ai len usami alebo nosom 😀 😀

zuzana0612
29. júl 2009

a kedy ideš domov? ja som ešte 45 minút a idem

riana12
29. júl 2009

Idem okolo stvrtej, pojdem si potom predlzovat zmluvu k netu, talze mam asi o cele poobedie postarane...

riana12
29. júl 2009

No az teraz mi trklo v lebeni, ze odchadzame obe o stvrtej 😀

zuzana0612
29. júl 2009

no presne. ale ja budem teda asi skôr doma, keď ty ideš ešte niečo vybavovať.nech som už doma. zase je tu teplo.... 😝

etuska
29. júl 2009

ahojte kocky,
vidim ze sa tu debata dobre rozprudila-urcite nestihnem vsetko docitat,len som vas prisla pozdravit.
V piatok robime malej narodeninovu oslavu-sice trosku predcasne,lebo MM odlieta v sobotu do UK-tak budem mat aj viac casu na vas 😀

riana12
29. júl 2009

Ahoj Etuska, no rozbehlo sa nam to tu 🙂 Takze si uzivate dovcu na SVK. Mala bude mat uz 5 rockov? 😵

Zuzka, no tipujem, ze dojdem domov pred deviatou. A mooozno, ak sa zdari, ale to by musel byt zazrak, tak mozno o pol siedmej 😒

riana12
29. júl 2009

Babky, tak ja uz pojdem. Prip. vas mrknem vecer 😉

tanyja
29. júl 2009

ria , ja môžem loviť chlapov len na ulici, kedže napr. u nás na chodbe je jediný chlap len ten môj, zvyšok sú už po 50-tke a jeden čo tu je, je prepitý 😝 a bezzubý 😀 😀 , ale nestretla som nič zaujímavé .......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre