Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
29. júl 2009

Riana-veru,uz 5-ale ten cas leti-nacase planovat surodenca i ked sa mi do toho az tak nechce 😅

mexx
autor
29. júl 2009

Ale Etus, neodhadzuj sa, smelo do toho! 😎 😉 😀

riana12
29. júl 2009

Etus, ale nooo 😀 😀 Nebud lenivaaaa 😀 😅 A mala isto pyta braceka alebp sestricku 😉

Mexx, jeeej, drobec ale rychlo rastie. Uz ma 7,5 mesiaca? 😵

Tany, vsak aj muz po 50-tke ma nieco do seba 😀 😀

zuzanockamt
29. júl 2009

jeej mexx 🙂 🙂 🙂 ... ake mas dobre motto v pase 😉 😅 😀

tanyja
30. júl 2009

dobré ránko
no ria , neviem ohľadom tých chlapov po 50-tke, jeden má psoriázu a veľké brucho a ten druhý je strašne nafúkaný 😅 , takých neberiem
mne stačí tá moja polovička, a ten "tvoj" sa ozval alebo nebodaj došiel ?
ten môj dojde asi až zajtra ☹ ☹ ☹ a ja sa tešila , že dnes, no uvidíme čo mi zavolá ........

riana12
30. júl 2009

Tany, od pondelka ani buuu 😠 A je mi z toho nanic...Aj som z takou nechutou dneska kvoli tomu vstavala 😝 😔

riana12
30. júl 2009

Jaaaj, taka som z toho mimo, ze ani dobre ranko nezazelam ☹ Som ja ale pipi 😠
Takze dobre raaaanko 😀

Tany, no ostava ti len z ulice nejake chlapa zatiahnut do vasho vchodu 😀 A kde mas svojho? 😕

zuzana0612
30. júl 2009

čaute baby. takú ťažkú tému, že chlapi, ste si začali hneď ráno?
riana, vidím, že mladého to strašne trápi, čo s vami bude. záujem prejavuje "obrovský". asi by som si z toho urobila vlastný názor a kašlala už nato.
a kašli na neho, nekaz si deň 😉

riana12
30. júl 2009

Zuzka, uz som si ho svojim sposobom zacala kazit vecer. Vsetko mi doslo tak luto, aj som nahnevana bola, aj mi smutno za nim...Ale sak sa neozyva, tak budem nanho prdiet...Ved ja po vyletoch nechodim, ja tu trcim v robote a on nie je schopny ani buu ani bee...A ked sa ozve, dnes urcite nemam onho zaujem 😝

zuzana0612
30. júl 2009

no pekne teda, on si výletuje a ty sa trápiš.

riana12
30. júl 2009

Aj ked mam tiky, ze sa mu ozvem, potom si ale poviem, ze v nedelu som sa s nim lucila stylom, ze koncim... mozno uz urobil taky zaver a basta fidli 😀 😀 😀 alebo nie? 😖
No kazdopadne, mali by sme prejst na nejaku veselsiu temicku a ja dufam, ze aj v robotke to bude o zhone a ze mi den rychlo zbehne...

zuzana0612
30. júl 2009

no to určite, treba nejakú lepšiu temu. mňa dnes ráno trochu začala bolieť hlava, ale už to prešlo našťastie.

riana12
30. júl 2009

mna rozbolela v momente, ako som rano sadla do busu 😀 ale uz si z toho srandu robim. neni mozne, aby ma cely tyzden hlava bud bolela alebo sa mi tocila. to uz som urcite hypochoder 😀 😀

tanyja
30. júl 2009

riana, ty na toho "tvojho" kašli a ten môj je v práci, my sa vidíme len cez víkend, ale volá mi takmer každý deň, túla sa niekde smerom čechy - slovensko a naspäť v kamione, ale čo už , niekto predsa musí zarábať
a hlavičky nech vás nebolia !!! ved je taký pekný deň, ja som lehátko už rozprestrela, už sa len naň hodiť a čítať
😝 😝

riana12
30. júl 2009

tany, takze ty mas kamionistu muzika? Ale tak aspon, ze sa ti ozve, to je fajn 😉 Ja sa nemozem teraz rozvalit, pracujem 😝

tanyja
30. júl 2009

😀 😀 no ja môžem, mňa je už akosi veľa 😀
pracujte včeličky, ja budem na vás myslieť, aby vám to šlo od ruky a rýchlo

riana12
30. júl 2009

tany, nebodaj zdrhas? 😕

tanyja
30. júl 2009

ale nie, ešte som nezdrhla, iba som hrala biliard na pc 😀 😀 😀 to je vááááááááááážna robota

riana12
30. júl 2009

no to teda je vaaaaaaaaaazna 😀 😀
aj ja sa cem hrat gulecniiiiik. a kde ho hras? ja si musim este na par hodin nechat zajst chut, to az take vecer 😅

zuzana0612
30. júl 2009

no tak ty sa máš tanyja, ja musím vypisovať auditorom, aby urobili daňové priznanie. ešte nejaké otázočky zodpoviem, a potom zase iná robotka. dnes neviem, koľko tu vydržím. zatiaľ tu nie je horko. ale jak ma bolela ráno tá hlava, tak to asi z toho, že mám nádchu, tak neviem, myslela som, že do štvrtej vydržím, ale asi to zabalím o pol tretej.

riana12
30. júl 2009

Zuzka, tak to pekne bezkaj domov hned, ako sa ti bude dat 😉

riana12
30. júl 2009

Haa, potvornik sa zarzu ozval, ale s tym, ze ci nie zajtra. No ja mu dam 😠 Ja mu ako napoky dam, ze ci to nemoze byt dnes 😠 😝 Chcela som ho natahovat, ale ja budem trvat na dnesku... Nebudem ako pandrlacik na cverenke 😠 A ked nie, ma smolu... je mi uz aj tak z toho nanic ☹

tanyja
30. júl 2009

http://www.hrajsa.sk/hraj-Billiards-508-1.htm
tu ho hrám, ale už som teraz vegetila na balkóne, len ma "niečo" vydurilo do bytu ........ 😀
zuzi , vás nepustia skorej z práce ked je tak teplo ? lebo švagrová moja má povolený skorší oddoch kvôli tomu, že je nad 30°C
riana , mala si mu napísať alebo povedať, že na zajtra už niečo máš, či to nejde budúci týždeň, teraz ho ty ponaťahuj , ty nie si gumená bábika, ktorú možno prehadzovať ako sa to jemu zapáči, mne by sa to rozhodne nepáčilo a nedala by som sa , buď na neho tvrdá !!

zuzana0612
30. júl 2009

súhlasím s tebou tanyja, že by som teraz naťahovala ja jeho a just mu povedala, že zajtra nemám čas, lebo mám niečo iné, aj keby som sa doma mala nudiť. 😀
my máme pružný pracovný čas. môžeš ráno prísť skôr, a dá sa ísť aj skôr domov, keď máš dosť hodín, proste zase inokedy zostaneš dlhšie. ale teraz je najhoršie to, že je koniec mesiac a je uzavierka a cez mesiac bolo toho veľa, že som nemala moc času tak teraz dorábam všeličo. ale nasilu tu nebudem, veď aj tak nebudem poobede vládať, keď sa tu oteplí, bude mi ešte horšie

riana12
30. júl 2009

Tany, kedze sa vie ozvat len vtedy, ked nieco potrebuje...preco sa neozval niekedy pocas utorka-stredy, aspon, ako sa mam? Preco len dnes, ked si potrebuje so mnou dohodnut stretko...?Este by som ho natahovala ohladom dneska, ale takto ma natahuje iba on...nie som panacik ☹ ☹

tanyja
30. júl 2009

tak sa na neho proste vykašli, on robí len to, čo mu vyhovuje, viem, že ho chceš, ale nie je predsa jediný chlap pod slnkom , si mladá, zbytočne s ním nestrácaj čas
nie si panáčik, si mladá žena

zuzana0612
30. júl 2009

uplne s tebou súhlasím tanyja. riana, je to tak. ale musíš ty vedieť čo chceš.

riana12
30. júl 2009

Baby, na jednej strane to uz chcem vzdat, ved uz ani sil na dalsie cakanie nemam a na druhej strane to este nechcem urobit...ja uz neviem 😒 Dam si este asi jeden den na rozmyslenie...ale sama o samote...

tanyja
30. júl 2009

ja som mala opačný problém..... 😀 .... môjho drahého som prv nechcela ....... 😀 .......bol neodbitný....... 😀 ...... a už by som si ho za nič nedala 😀 😀

riana12
30. júl 2009

Tany, no ty si to mala super 😀 A dobre, ze sa tvoj nedal a dobyjal ta aj tak 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre