Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
31. júl 2009

tu je to troska zatiahnute, ale dusno je...
a to ostatne sa uvidi... sice mam strasnu chut odist domov, bo cakat sa mi nechce, ale zas na druhej strane by som aj ostala, niekde si v meste sadla a vklude cakala, nech sa mlady stara a vyvolava, kde som... 😅 😀 😎 😎

tanyja
31. júl 2009

ria,, no ako dopadlo stretko ? konalo sa alebo si ulovila niečo lepšie ? 😀 😀
nejako tu dnes mrzne komunikácia, to bude asi tým piatkom .........

riana12
31. júl 2009

ahojky, nooo nejako to dopadlo 😅 😕

riana12
1. aug 2009

ahojte, dneska nikto? 😕 😲

zuzanockamt
2. aug 2009

veru nikto 😝 😝 😝

riana12
2. aug 2009

no zase bieda 😠
ale je vikend a bolo krasne teplo, tak chapem 😉 aj ja som si uzivala cely tento vikendik 😎

zuzanockamt
2. aug 2009

no ako ti je fajne zase 😉 🙂

lubka89
2. aug 2009

ajojte kocky🙂

zuzanockamt
2. aug 2009

ahoj lubka 🙂 ... aky bol vikend?

lubka89
2. aug 2009

a celkom fajn aj ked v praci ale fajn a ty?

zuzanockamt
2. aug 2009

ja som bola doma iba, lebo MM nemohol nikam ist, ale aspon dnes podvecer sme si spravili romanticku prechadzku so zmrzlinkou 😵

riana12
2. aug 2009

babulky, uz spite? asi hej, uz idem aj ja, blba hlava zas boli a netusim z coho 😝 a mozno to je iba od unavy 😕 😅 😅

zuzana0612
3. aug 2009

dobre ráno, ako sa máte po víkende. u nás v práci je dovolenka iba ekonomické (čiže my), musí pracovať 😠 tak sme tu a makáme.

riana12
3. aug 2009

Ahoj Zuzka 🙂 A dobre ranko aj ostatnym 😉
No ja som sa ako-tak dovalila do robotky - az dneska ma "postihla" svalovica zo sobotnajsieho vyletu a ani tuto noc som bohvieako nespala 😝 Ale inak sa nestazujem, vsetko ostatne zatial fajn 🙂

zuzana0612
3. aug 2009

tak ja mám trošku spálené plecia, lebo sme mali v práci akciu v sobotu. a trošku viac pieklo slnko, ale tiež pohoda.

riana12
3. aug 2009

a to ste sa cely cas jasili po vonku?

zuzana0612
3. aug 2009

joj riana, ja mám dnes toľko práce, ešte hodinku a konečne pôjdem domov.
ano celý deň sme boli vonku. ale boli tam slnečníky. nebola som na slnku celý čas. to by sa nedalo

zuzanockamt
3. aug 2009

Ahojte 🙂
zdravim vas a idem trosku relaxovat ku telke, lebo sa tu asi nikto teraz neobjavi 😅 😕 ... aspon predpokladam 😀

etuska
3. aug 2009

ahojte kočky,
hadam vas uz budem stihat citat.
Co mate nove?

etuska
3. aug 2009

My akurat to,ze MM nam v sobotu odletel do UK,tak sme Miskinu oslavu mali skor,aby na nej tatko nechybal-hoci narodky ma az 6.augusta 😅

Na jednej strane nam chyba a na druhej sme rady,ze sme na SVK,lebo v S,Irsku prsi a je tak 17 C 😅 🙄

riana12
4. aug 2009

Ahojte, no za posledne dni tomu moc nedavam, mlady sa mi pochlapil, klop, klop, tak sa mu venujem 😉
Etus, tuna bola rano burka a lejak, teraz uz je klud, som zvedava na ako dlho 😅 A vy kedy idete za muzikom/tatom naspat do Irska? 😉

etuska
4. aug 2009

ahoj Riana-letime spat 20.8
Obcas aj lutujem,ze sme si nezabookovali letenku skor 😅 ale tu je aspon pekne,tak si mala uzije slovenske leto a ja stihnem nasusit bylinky 😅

riana12
4. aug 2009

Etus, treba hladiet na tie pozitivne veci - slniecko, moznost nasusit si bylinky,... 😉

etuska
4. aug 2009

veru tak-idem s malou na ihrisko a objednat sa konecne ku kadernicke 😅

riana12
4. aug 2009

no pestry program mas 😉 Ja este tak polhodku som v praci, potom idem za priatelom, varit veceru a tak 🙂

riana12
4. aug 2009

No tak ja uz idem 😉 Zatial paaa 🙂

zuzana0612
4. aug 2009

ahojte. ja som od dnes pn. tak budem oddychovať. riana, tak všetko ok? keď pozerám, že ideš za priateľom variť večeru... 😉

zuzanockamt
4. aug 2009

ahoj zuzka 🙂 ... a ty co si PN? 😕 😕 😕

zuzana0612
4. aug 2009

čau zuzi,
no mám asi chripku

zuzana0612
4. aug 2009

a ty ako sa máš? pozerám, zase máš nové foto... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre