Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

no este mozu aj deti citat 😀 😀 😀

lubka89
8. aug 2009

a celkom fajn

riana12
8. aug 2009

ale po 22:00 sa uz mozem veselo realizovat 😀 😀 😀

Lubka a ako planujes/planujete travit zvysok vikendu?

lubka89
8. aug 2009

a prave teraz som domka u rodicou a vy?

zuzanockamt
8. aug 2009

no po 22:00 to mozes roztocit 😀 😀 😀 ... ja uz vtedy pojdem asi do postele, nech sa aj vyspim trosku,kedze bude to skore vstavanie 😝

zuzanockamt
8. aug 2009

lubka ... ja som domka u manzela a u seba 😀 😀 😀 ... a akurat sa davam trosku do poriadku ... nechtiky na rukach uz mam nalakovane a este by som rada zvladla francuzsku manikuru na nohach

riana12
8. aug 2009

jno moc to asi neroztocim,kedze ty pojdes do postele,ja cochvila este vecerat alebo ako to jedlo neskore nazvat 😅
lubka,ja som dneska iba doma bola,zajtra dojde priatel,takze nieco vymyslime.

zuzanockamt
8. aug 2009

ja som tiez este pred polhodinkou jedla, lebo som bola fest hladna, kedze som mala naposledy iba obed okolo jednej a od vtedy uz nic 😅

riana12
8. aug 2009

Zuzi,ja cely den zobem po troske,mala som male intervaly medzi jedlami a zanedbatelne mnozstva...teraz sa pred spanim nadlabnem do popuku a mozem ist spokojne spat 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

mne by sa zle spalo,kebyze sa najem teraz do syta ... ja som si dala len rybky v paradajkovej omacke z konzervy a chlebik k tomu a teraz chlipem este gin s tonikom a citronom, lebo MM povedal, ze treba vypalit cervika 😀 😀 😀

riana12
8. aug 2009

no mne je, klop klop, jedno, kedy jem...teda akurat rano mi nechuti,to kym sa zaludok a chutove pohariky zobudia. ale vecer je to uplne v pohodke

zuzanockamt
8. aug 2009

ja rano tiez len tak poskromne, ked skoro vstavam, ale ked mam ranajky o takej 9 - 10 - tej, je to uz v pohode, ale vecer sa uz krotim

riana12
8. aug 2009

ja doma rano nezjem nic, zjest daco som schopna az tak po osmej, bo vtedy som uz aspon tie 2 hodky hore,takze aj jazyk,zaludok su uz pripravene...

zuzanockamt
8. aug 2009

ja ranajkujem vzdy pred odchodom z domu, hoci len trosiscku,ale mne byva rano tak vselijako a keby som nic nezjedla, tak by ma asi niekde vyrutilo 😀 ... no a kavicka s mlieckom to musi byt vzdy 😀
ja sa pre dnesok lucim, idem spinkat, tak vsetkym dobru noc a peknu nedelu 😉

riana12
8. aug 2009

ja zas rano,teda skor pocas cesty busom musim mat vzdy nieco na pitie...keby mi nahodou nebolo dobre abo co,tak to zabijem...naj je cola,keby sa aj hlad uz stihol hlasit,tak ho nachvilu stopnem... tot moje traviace zvyklosti 😅 😅

dobru noc Zuzi 😉

etuska
8. aug 2009

Ahojte kočky,
Prave som uspala Bambulku a akosi som si trochu "schrupla" tiez 😅

riana12
9. aug 2009

Etus, ahoj, take schrupnutie je nahodou aj fajn 😉 No ako ste travili a planujete travit tento vikend? 🙂

lubka89
9. aug 2009

ahojte kocky ako sa mi mate ? co mate nove🙂 ja sem nestiham ani chodit ked som stale v praci☹

riana12
9. aug 2009

AHoj Lubka, aj dneska si v praci? 😕 Ja teraz bludim po strankach s nabytkom, v PC zas mam programy na zariadovanie izieb, chcem si nieco nove kupit, troska inak izbu prestavat, ale nech je to zaroven za par korun...no uvidime, ci sa podari, ci nie, bo izbu mam len 12m stvorcovych a chcem tu mat skrinu,police,aby som tam mohla dat moj maly TV aj hifi vezu, postel, pohovku, konferencny stolik, ak by sa podarilo 😅 😅 😅 je toho taaak vela a ja mam taku malu izbu 🙄 😕 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
9. aug 2009

Ahojte 🙂
dnes sme mali s MM konecne dlhsi vylet ... boli sme na tom Spisskom hrade ... super bolo, kupili sme si tam dva hrnceky na kavu a ja este jeden na caj ... velmi pekne ... a mna stihla ustipnut aj vcela do nohy 😝 ... no a cestou naspät hrozna premavka zase ... hotove stahovanie narodov 😝 ... a zajtra zase do prace

riana12
9. aug 2009

Ahoj Zuzi, tak super, ze sa vam vyletik zdaril 😵 A ako noha? Uz je to v pohode, dufam 😉

zuzanockamt
9. aug 2009

ale hej, chvilu ma to ustipnutie bolelo a potom uz v pohode ... kukla si ten moj graf? 😕

riana12
9. aug 2009

tak je dobre, no nasla som si novy grafik az teraz 😅 a aku mas jeho adresu? neposles mi do IP? potom by si si nemusela davat stale nove obrazky do albumu 😅

zuzanockamt
9. aug 2009

ked neviem najst tu adresu, to asi nebude ta, co je hore vsak? 😕 😅

riana12
9. aug 2009

ja ti sem dan o chvilu navod, mladeho idem vyprevadit domkov 😉

zuzanockamt
9. aug 2009

no dobre, tak este pockam a potom idem do postele

riana12
9. aug 2009

jaaj, mama sa mi sem primontovala a to nechcem vtedy po takychto strankach behat 😅

zuzanockamt
9. aug 2009

😀 😀 😀 ... co ju nechces vystrasit??? 😀 😀 😀 ... aby si nemyslela, ze nieco planujes? 😀

riana12
9. aug 2009

aaale aj aj 😀 😀

no a ten navodik:
- nalavo mas MENU
- najdes si SHARING, potom ti vybehne podmenu a kliknes na moznost HOME PAGE SETUP
- bude tam nadpis "Your Charting Home Page Web Address:" a pod tym je policko s web adresou, podobnu som ti pisala predtym v IP, tu si okopirujes, ked budes potrebovat ludom ukazat svoj graf 😉

inak, pre istotu si skontroluj troska nizsie, ci mas zaskrtnutu ponuku "Auto Update" a ak si zelas, aby si mala aj ine moznosti v grafe zahrnute, tak mozes zaskrtnut aj dalsie moznosti. a uplne naspodku si mozes zvolit, kolko grafov sa ma zobrazit, v beznom clenstve si mozne 2 a je dobre, ak su to aktualny a predchadzajuci

zuzanockamt
9. aug 2009

no tolko informacii naraz ... neviem, ci to zvladnem 😀 ... dakujem ... zajtra kuknem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre