Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
22. aug 2009

mame sa dobre 🙂 ... ako vzdy 😀 ... doobeda som bola v praci, púotom nakupy a teraz sa snazim trosku skulturnit nasu domacnost, takze upratujem, periem, umyvam riad 😝 😝 😝

riana12
22. aug 2009

no takze ty takto 😀 ja nejak dneska zahnivam 😝 len okolo PC sa motam a tak 😅 😅

zuzanockamt
22. aug 2009

no ako ti je dobre ... ja som uz tak tak davno nezahnivala ... sa tesim, ze sa zajtra konecne vyspim po 2 tyzdnoch 😝

riana12
22. aug 2009

ale toho pc si moc teda neuzivam, ideme s braskom skusit este raz s tym daco spravit, ked nic, utekam sa zajtra popytat, co s tym. prespim zajtra u mladeho, tak sa ozvem v pondelok 😅

zuzanockamt
23. aug 2009

Zelam vsetkym peknu nedelu 😵 ... aj ked to pocasie nie je bohvieco, ale aspon mozeme polenosit 😉 😉 😉 ... ja este dovaram obed, potom este trosku upracem, napisem este jeden dokument do prace a potom budeme asi kukat filmik

mexx
autor
23. aug 2009

Ja som ako mechom udreta, normalne by som si pospala... 😅 Ale este chceme vybehnut na navstevu a do Tesca, tak snad sa nejako prekonam. Ale by som spalaaaaaa... 😔

etuska
23. aug 2009

ahojte kočky,
tak u nas dnes lialo s prestavkami takmer cely den-akurat doobedu sme boli v kostole-bolo ozaj fajn-mnohi nas privitali 😅 dali sme si cajik a pokecali-Miska sa zatial hrala s detmi.
Poobede boli u nas znami s 2oma detickami a vecer isiel MM na korcule,Miska na bicykel a ja som si dal aspon rychlu chodzu 😅 -popritom zme objedali kriky s cernicami 😀

No a domov som si to potom odsoferovala a tesila sa ze vidim na cestu aj bez okuliarov 😀
Ozaj baby-ste na Facebooku?-lebo tu si uz velmi fotky neaktualizujem.
Bru nocku 😵

riana12
24. aug 2009

Ahojte babulky, dobre ranko 🙂

Ja som mala dneska osobneho sofera do prace, prijala by som aj kazdy den 😀

Zuzi, to ste tam hore mali ake pocasicko? Bo tu na dolniakoch sa aspon mne zdalo ok, slniecko si cez den posvietilo, teplucko celkom bolo 🙂

Mexx, aj ja som bola nepouzitelna... Ja som stale v tom, ze nam je blbo kvoli tomu, ze to pocasie sa strasne meni - jeden den je cez 30°C, druhy den prsi a sme radi, ze je aspon 21°C 😝

Etus, takze ste v poriadku doma 😵 A mali ste celkom fajn plodnu nedelu. Cernice mate iba krickove? My mame doma tahave a ked to chvilu nechame napokoji, mame tam hotovu dzunglu 😅 😀 😀 Lepsiu ako u Tarzana. TEn by sa tade veru neprepchal 😀
Ja som na FB, hadim ti do IP 😉

mexx
autor
24. aug 2009

Dobre ranko,

no mne take chladnejsie pocko uplne vyhovuje, tie horucavy ma uz vobec nebavia, ja by som prijala takych prijemnych jesennych 20 stupnov. 😎 Mam rada jesenne pocasie, ale ten dazd by nemusel byt. Ten nech pada, len ked som zavreta doma a nemusim sa nikam trepat. 🙂

Rius, hod sa aj mne do IP, aj ja som na FB... 😉

riana12
24. aug 2009

Mexxik, ja som zase na take jarne pocasie 20-25°C, kvetinky kvtinu, vcely, motyle lietaju, vsetko vonia, slniecko hreje, ale nepali 😵

zuzanockamt
24. aug 2009

Ahojte 🙂
pekny zaciatok tyzdna zelam 🙂
aj ja som na FB ... poslem vam do IP

riana12
24. aug 2009

servusky Zuzi, po dlhom case sa zase stretavame 😀

zuzanockamt
24. aug 2009

no veru ... ja uz budem tu byvat len tak ku veceru, v praci sa uz nebude dat 😝 ... dnes mam posledne volno a zajtra uz zase skola vola 😀

riana12
24. aug 2009

takze od zajtra uz zase pani ucitelka. no teeeda 😉 a my budeme mat doma hned dvoch prvakov 😀
tieto dni tu zas budem len v robotke, poobede ma budu kvacit ine povinnosti - ideme s mladym na predlzeny vikend na kratucku dovcu a ja pojdem hned potom do skoly 😝 jaaaj, zase sa zacina ten kolotoc a teraz bude ten najhnusnejsi 😢

zuzanockamt
24. aug 2009

no tak tu dovcu ti zavidim trosicka ... ale hadam sa aj nam podari este do vianoc ieco spachat 😀 ... no ja som bola pani ucitelka aj teraz,ale trosku inak

riana12
24. aug 2009

Zuzi, tak je to len na cca 4 dni a bude to skor unava ako oddych... a kebyze si nespravim, nemam 😝 😀 ale co uz, som na take uz navyknuta, uz mi tolko nad tym rozum nestoji a len sa z toho pousmejem pod fuzky 😀

zuzana0612
24. aug 2009

ahojte,
ja mám riana dovolenku za sebou. v sobotu sme sa vrátili. a tiež sme boli unavení, lebo sme dosť chodili. ale bola to taká fajn únava... 😀

riana12
24. aug 2009

ahoj Zuzka, pokial sa my dvaja na "dovci" nepohadame, tak keby aj mam svalovicu a nevladzem, tak si poviem, ze to bola dobre stravena dovca 🙂

etuska
24. aug 2009

cafte kocky
dik za IP 😉
Zuzi-budes ucit na tej istej skole ako pred odchodom do UK ci na inej?
No my mame tak 17 C a dnes prsalo len trosicku,aj slniecko obcas vykukne-take typicke jesenne pocasicko 🙂

zuzanockamt
24. aug 2009

erika ... budem na inej skole, predtym som ucila priamo v MT a teraz budem dochadzat na dedinu

etuska
24. aug 2009

Uz sa aj tesis,ze? 😉
Ja som mala rada zaciatky sk. roka.
Zuzi-posielam IP

zuzana0612
25. aug 2009

riana, neboj sa, snáď to bude ok.

lubka89
25. aug 2009

ahojte vsetci ako ?
🙄

riana12
25. aug 2009

Dobre ranko, babulky 🙂

Zuzka, zhodnotim situaciu, az ked budeme mat po dovci, zatial "no comment" 😀

Lubka, no ja vcelku fajn, cez obed sa chystam na nejake vybavovacky a pravdepodobne ma caka este nejaky rychlonakup kvoli dovci, poobede musim dat nejake oblecko este oprat a zacinam sa balit 😝
A ty co takeho pochmurneho smajlika davas? 😕

mexx
autor
25. aug 2009

Dobre ranko, dievcata,

ani trochu sa mi nechce nic robit, ale to bude tym, ze som si predsavzala, ze dnes vsetko upracem. 😝 Vcera sa mi podarilo zbavit kopy zehlenia, akurat ze ked dam dnes oprat, co treba, tak bude kopa nova. Skonci sa niekedy ten kolobeh? 😀 😅

riana12
25. aug 2009

Mexxik, ahojky 🙂

mexx
autor
25. aug 2009

Cau Rius 🙂

riana12
25. aug 2009

Mexx, ja by som ti poradila pouzivat jednorazove oblecenie. 😀 To netreba ani prat ani zehlit. Akurat netusim, kde take predavaju 😅

mexx
autor
25. aug 2009

No jasne, to by sa hodilo... 😀 Inac v nasom meste byva jedna taka rodina (oni su taki dost podivni, no) a oni fakt funguju podobnym sposobom. Vobec neperu, proste tie handry nosia, kym sa da, a potom to vyhodia. 😅 Neviem, ci by som na to mala zaludok, lebo sak kym to znosim (nove to isto nevyhodia), tak by som mala pocit, ze smrdim ako tchor. 🤐 A musi to liezt do penazi...

riana12
25. aug 2009

No prednedavnom som citala na nete clanok, vedci vymysleli oblecko, nazov uz presne neviem, pred casom ho testoval jeden astronaut na ISS, 4 mesiace vkuse mal tie iste veci na sebe oblecene. Ze to odpudzuje spinu, pot, nemalo by to teda ani smrdiet a ani byt flakate. A chystaju sa to uviest aj na bezny trh. To by bolo ale, co? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre