Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
25. aug 2009

No ale ved povedz uprimne, by si chodila styri mesiace v tom istom? To ktora zena by dokazala? 😅 😀

riana12
25. aug 2009

Ja nie, na mna nepozeraj 😀 😅 😀 😀. Ja len vravim 😅

mexx
autor
25. aug 2009

To potom uz jedine kompletne vymenit satnik a kupit toho vela, aby sa to mohlo normalne striedat, a to co minies na haby, usetris na prani. 😀

riana12
25. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 len myslim, ze to nebude lacny spas 😅

mexx
autor
25. aug 2009

Ved prave. Asi je ozaj istejsie ostat pri sucasnom obleceni a raz za cas preprat.javascript:addEmoticon(':-D','vBody')

riana12
25. aug 2009

😀 no jo, pravdu mas 😉

jaaaj, no a zase v pracovnom kolotoci... 😝 ale cez obednu prestavku som si stihla kupit taku fajnovu vetrovecku 😵, na tie kopecky, co ma cakaju cez vikend...

riana12
26. aug 2009

biadno holky, biedno 😝 😀

mexx
autor
26. aug 2009

Biedno, veru, biedno... 😝 😀

riana12
26. aug 2009

a coze vas vcera teplo zmorilo? bo dneska bude este vacsie 😀 😀

mexx
autor
26. aug 2009

Nestras, moja, nestras... 😲 😀

riana12
26. aug 2009

aaale, nebude to urcite take horko... rana su chladnejsie, tak by som povedala, ze to teplo cez den nebude take, ako ked napr. v juli hlasili 32°C

mexx
autor
26. aug 2009

To som si inak vcera vecer vsimla, ze uz je dost chladno, normalne mi bola zima, ked sme sedeli na dvore, uz potme... No jo, konecne sa blizi jesen. 😎 🙂

riana12
26. aug 2009

ja by som bola radsej, keby sa blizila jar 😀 asi budem robit tak, ze v zime budem byvat v Australii a na leto zas dojdem naspat na SK 😀 😀 ja jesen nemusiiiiiiiiiiiiiim 😝 a zimu uz duplom nieeeeeeeee 😲 😝 😝

mexx
autor
26. aug 2009

To mne by strasne chybalo, jesen aj zima... Mne tie styri rocne obdobia uplne vyhovuju, lebo vzdy sa tesim na to nasledujuce, ked pride, tak si ho uzivam, a uz pri konci sa tesim zas na to dalsie, lebo toho aktualne mam akurat dost. Presne mi to vyhovuje. 🙂

riana12
26. aug 2009

ja nie som velmi na zimu, ta mi najviac vadi, aj ked musim priznat, ze sa vzdy tesim na prvy zimny sneh. ale ked sa ho za jeden den "prezeriem", tak by som prijala koniec zimy 😀

etuska
26. aug 2009

ahojte kocky-dobru temu ste zacali-no neviem ci sa zapojim-kedze tu v S.Irsku su rocne obdobia-ako by som to nazvala"trochu ine" 😅
Teraz mame tak 16 C-ale doobedu bolo dusno a aj tricko stacilo 🙂
idem okupat a uspat Misku-neskor nakuknem 😉

riana12
26. aug 2009

ahoj Etus 🙂

no vcera om citala na nete jeden clanok, Australia by chcela 6 rocnych obdobi. a ze volakedy davno malo povodne obyvatelstvo rocnych obdobi 8 😅

etuska
26. aug 2009

Riana 😅
tak tusim v Irsku ich je kazdy den tolko 😅
Hm-zaspala som s Miskou-len som prisla vypnut PC 😅 Bru nocku
...a teda aj dobre ranko zaroven 😀

riana12
27. aug 2009

Dobre ranko 🙂

Etus, no ty teda tomu davas, buntosit tu o druhej 😠 Ludia spia a ty tu rusis nocny klud 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
27. aug 2009

😀 😀 😀 my mame o hodinu menej-ale je pravda ze som potom nemohla zaspat 😅

etuska
27. aug 2009

Ako ste sa dnes mali?
Ja som bola doobedu trochu pobehat "charity shopy"-kupila som si 2 bluzky a Miske zavesy do detskej izby 😅 tak sa vytesujem ze som opat usetrila.
Poobede klasika-MM siel do prace a my ku kamoske sa pohrat-medzitym este nejake domace prace a pod.

Miska sa rozpravala so svojou malou kamaratkou,kt. ma 7mes. braceka a pytala sa misky,ze kedy budeme mat my babatko-tak Miska vravela ze bude mat sestricku 😀 😀 😀 -ze ja o tom nic neviem 😀 😀 😀

riana12
28. aug 2009

Etus, no vidis, mala aj za teba vybavi 😀 😀

Ja som si vcera dobalila posledne veci, dneska odchadzame na predlzeny vikend s mladym 😉 A ja potom idem este do skoly 😝
V praci dneska musim dotiahnut posledne veci a tak... 🙂

etuska
28. aug 2009

cafte kočky
ako sa mate?
Doobedu som bola v skole pre Miskinu novu uniformu 🙂 -nastupujeme az v utorok,lebo pondelok je "Bank Holiday"-len skoda ze aj MM nema v praci volno. 😖
Potom bol MM vybavit dan na auto(to stare) co chceme predat a my sme s Miskou co-to nakupili v Primarku.No a poobede bola u nas jej kamoska,tak sa trochu pohrali.

Pojdem Mimi pomaly ulozit spat-lebo este chcem stihnut navarit na vikend,zafarbit si vlasy a pozehlit 😅

zuzanockamt
30. aug 2009

Ahojte 🙂
zelam peknu slnecnu nedelu ... aspon u nas je slniecko 😵 ... po uprsanom vcerajsku je to pekna zmena 😵 ... a ja sa idem pustit do varenia a upratovania a snad sa mi podari aj trosku pozehlit 😕 😕 😕

etuska
30. aug 2009

No my mame uprsany cely vikend-ale nejako extra mi to nevadi.Vcera sme poobede ked uz neprsalo narychlo posadili do kvetinacov pred domom sirotky.

Chceme este kupit take dlhe kvetinace na okna a posadit don nejake pekne ziarive kvety,aby to v tom uprsanom Irsku trosku ozilo farbami 🙂
Boli sme sa aj prejst v nedalekom lesiku,navstivit kamosku a tiez som zabehla do ich miestneho "charity shopu" a tak som sa vytesovala,lebo som zohnala 3ks triciek a 2 mikinky(Miskina sk. uniforma) za par "šupov" a tiez pre Misku kabatik na zimu.

Dnes sme boli doobedu v kostole a poobede u bratranca oslavit pod jednym Miskine,moje i narodeniny bratrancovej manzelky,tak sme mali super vecer 🙂

etuska
31. aug 2009

pekny podvecer 😅
Ako sa mame?
Ja sa idem vrhnut do domacich prac,kedze zajtra uz nastupujem do prace a Miska do skoly 😅
Na obed som robila zapekanu zeleninku so sunkou,tak bude aj na zajtra.Pradlo vyprate-uz sa susi(tipujem to tentokrat na 3 dni) nakolko je vlhko a prsi,no a v dome este nekurime.

Tak hor sa umyt kupelnu a povysavat 😅
Na facebooku mi vyslo v teste ze budem mat 10 deti 😅 😅 😅 -kto chce nejake-darujem 😀
3 si nechavam-ostatne si hadam rozdelime 😅

etuska
1. sep 2009

pekne popoludnie 😅

etuska
1. sep 2009

pekny podvecer 😅
Ako ste sa mali?Ja som doteraz hladala letenky na Vianoce,tak zvazujem -ci buknut teraz,alebo este hladat dalej.
Idem sa venovat Bambulke.
Mrknem vecer.

riana12
1. sep 2009

Ahojte babulky 🙂 Mam za sebou predlzeny vikend v Tatrach.Bolo super 😵. Ved este vam potom popisem viac, len teraz nemam net. Pisem z mobilu. Ozaj, MS som teraz dostala po 15 dnoch. Cakala som ovu a dosla MS 😖🤐

zuzanockamt
1. sep 2009

Ahojte 🙂
erika ... ako bolo prvy den v skole?
riana ... to je fajn, ze bolo super ... tak mne ovu este nedosla a kedze som uz 15DC alebo 14 DC, ani neviem, tak ani nedojde 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre