Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
10. sep 2009

ahojte babky, idem uz pomaly spat, ale zdarilo sa mi este na domaci net dostat a tak ze vas pozdravim...

Zuzi, no este horsie, ako vcera ☹

etuska
10. sep 2009

Baby-neblaznite.
Riana-posielam tisic malych usmevov-a jeden velky bude hadam zajtra na tvojej tvari 😵

Ja som si musela lahnut asi o osmej-ked prisiel MM z prace,trochu sme pokecali,navecerali sa.Dala som si Paralen a trochu som si oddychla-som zvedava kedy teraz zaspim 🙂

tak neviem ci vam priat teraz sobru noc,alebo uz aj dobre rano 😵 😵 😵

riana12
11. sep 2009

Etuska, no ty teda ponocujes uz dako pravidelne 😅 Ja by som bola za "dobre ranko" 😀
No s tou mojou depkou je to asi na dlhsie... Najprv by sa musel niekto troska rozhybat a nie len cusat ako vos pod chrastou 🙄

etuska
11. sep 2009

Viiiikend-paraaaada-ako malo staci aby bol clovek stastny 😅
Chora som ako "svina" este furt-len dufam,ze to nie je ta "Swine flu" 😝 lebo priznaky su vtedy ako pri obycajnej chripke vraj-ale dnes je to uz lepsie ako vcera,tak hadam nezacnem krochkat 😅

Idem Miske upiect palacinky,perie sa mi pradlo a caka ma kopec neumyteho riadu-tak hor sa do prace.
Krasny piatok prajem.
Inac-az dnes som si uvedomila ze je 11.september ked vo vedlajsej triede rozoberali Al Kaidu 😝

riana12
11. sep 2009

Ahoj Etus 🙂 A ja som stale v tom, ze je streda/stvrtok. Vobec mi nedochadza, ze uz piatok 😅 Krochkavej chripky (inak dobry nazov som vymyslela, co vy, babule, na to? 😀) sa neboj. Odkial by si ju chytila? 😨

riana12
12. sep 2009

Ahojte, tak mame vikend 😵 😵 😵

Vcera uz nikto? 😕

zuzanockamt
12. sep 2009

Ahojte 🙂
zelam vam peknu sobotu 😵
ja budem dnes upratovat, varit, piect, zehlit ... jednoducho zienka domaca 😀

etuska
12. sep 2009

ahojte 😵
Zuzi-no ja podobne-kuchyna,upratovanie...dnes bol krasny slnecny den-no este stale som nachladena,tak ma priserne bolela hlava.MM s Miskou kosili travnik,strihali zivy plot..... 😅 Poobede sme sli blahozelat kamaratke k narodeninam a vecer este pozerali Friends.MM uz siel spat,ja si pojdem tiez,lebo ma ta choroba akosi neopusta.
bru nocku

zuzanockamt
13. sep 2009

Ahojte 🙂
zelam peknu nedelu ... ja mam dnes pohodu ... budem sa venovat len priprave do skoly a opravovaniu pisomiek 😝 😝 😝

etuska
13. sep 2009

ahojte
ja som poslala MM s Miskou do kostola.Idem si dat paralen a varit 😅
Poobede chceme ist niekam vonku-krasne svieti slniecko.
MM dali opat nocne smeny-bude pracovat od 20:00 do 5a.m-no ale aspon sa vyspi kym budeme my v skole a poobede mozeme byt spolu tak to je stale lepsie ako predtym 🙂
peknu nedelu 😵

riana12
13. sep 2009

Ahojte, tiez prajem peknu nedelu 😉

No jo, zase zajtra do prace, ale potom je jeden den volno 😵

Zuzi, uz si tych mladych nespratnikov stihla podkusit pisomkou? No len im daj 😉 😀 A ako napisali? Co si pamatam, prve pisomky boli vzdy skoro sama trojka az patka 😝 (ale ja nie 😀, seba nepocitam 😀 😅)

Etus, no aspon to ma ako tak rozumne dane, aby sa vam mohol cez den povenovat 🙂

zuzanockamt
13. sep 2009

riana ... este neviem ako napisali, idem sa do toho pustit ... chcela by som dnes aspon jednu triedu opravit ... museli sme pisat uz vstupne pisomky,takze keby bolo na mne, ja sa do toho este nehrniem

riana12
13. sep 2009

No jo, vtupne previerky... Aj my sme mali, ale doteraz netusim, k comu to vlastne dobre bolo, ked vacsina schytala horsie znamky, na ake sa pocas roka ucili a potom si to len opravovat museli...

zuzanockamt
13. sep 2009

tak my uz vieme, ze naco nam to bude 😉 😉 😉

riana12
13. sep 2009

no ja by som povedala, ze aby ste sa nenudili 😝

zuzanockamt
13. sep 2009

tak roboty mam aj bez toho dost, takze by som sa nenudila

riana12
13. sep 2009

tak v kazdej robote to tak je. ako ked ja mam na starosti tu svoju robotku, niektore dni/tyzdne som rada, ze som rada a popritom zrazu niekto zahlasi, ze dajte nam statistiku toho a toho. takze urobit tabulky, spisovat, ratat pritom je to tomu dotycnemu aj tak asi na dve veci... no ale nepomozeme si 😝

zuzanockamt
13. sep 2009

ja mam toho kopec stale ... bohuzial 😠 😠 😠 🙄

riana12
13. sep 2009

vsak hovorim, nepomozeme si 😝 😝 😠 🙄

riana12
14. sep 2009

Dobre ranko 🙂

Co sa mna tyka, no vcelku fajn, rano som docela v pohode vstala, davno sa mi tak nestalo, a to som zaspavala az po polnoci 😅

riana12
14. sep 2009

Ja na taky maly skok 🙂 Nikto cez den? 😅 Sice je zajtra volno, ale s braskom-prvakom som si sadla k uloham, prave dokoncuje poslednu 🙂 Chudakovi som vymyslela este ulohu navyse. Nuz co, som potvora 😀 😅. Snad ma zato nikto neukamenuje 😕. Ale musim ho pochvalit, ked som mu to dala, vobec neprotestoval. Pekne to spravil 🙂

A vy ostatne ako?

zuzanockamt
14. sep 2009

Ahojte 🙂
ja som konecne opravila jednu triedu pisomiek - 30 ks ... este mi ostavaju 4 triedy 😝 😝 😝 ... ale idem uz asi dnes oddychovat ... ved aj zajtra je den 😉 🙂 😀

riana12
14. sep 2009

Ahoj Zuzi, no a ako dopadla ta prva cast? Budu aj patky a jednotky?

zuzanockamt
14. sep 2009

no znamky este nemam napisane, mam to len obodovane zatial, ale budu sa vyskytovat vsetky znamocky ... ako vzdy

riana12
14. sep 2009

Tak je dobre 😀 Aby nic nebolo zanedbane 😀 😀

zuzanockamt
14. sep 2009

no ved jasne ... ved plati Gaussova krivka predsa 😉 😉 😉
co planujes na zajtrajsie volno? 😕 ... ja dufam, ze bude aspon ake-take pocasie, nech mozeme konecne niekam vybehnut 😵

etuska
14. sep 2009

ahojte kočky,
My klasika-doobedu v praci/skole.MM zatial dospaval nocnu.naobedovali sme sa-MM siel s Miskou do lesa na huby(nasli az jednu bedlu 😀 ) a ja na nakupy do charity shopu-kedze som slubila kamoske ze jej zozeniem vecicky pre synatora.
Vecer som este rychlo dopekla franc. zemiaky a zaspala som s Miskou 😅 -predtym sme este stihli domacu ulohu,precitat si knizocku..
Idem si este co-to prichystat na zajtra do skoly a spat.
Teraz mame posledny tyzden kedy koncime o 12tej-od buduceho tyzdna uzzerazavame do 2p.m a 1 den mame kruzok do tretej 😝 -no veru-uz pribudaju povinnosti.

Cez vikend ma caka pripravit si novy rozvrh-kedze uz budem ucit aj poobede a prerobit plany 😝 -a to sme chceli trochu pocestovat-no ved uvidime ako to zosuladime.
Bru nocku. 😵

riana12
15. sep 2009

Ahojte, no ja som kysla a este budem kysnut nad jednou robotkou, co mam doma. Daco som este chcela prerobit na PC, no ale ako obvykle, zase nieco nefunguje a ja nemam chut hladat, co je tomu na vine 😝
A zajtra zase do roboty 😀 😝 Ale uz to budu len 3 dni v robotke 😵

riana12
16. sep 2009

Dobre ranko 😉

bleble
16. sep 2009

ahojte, baby ako viete ze ste pripravene na bejbi?
myslim pocity ked uvazujete o snazeni sa, ja velmi tuzim po babatku, dost casto na to myslim, materisnke city sa ozyvaju, muza mam super, aj on chce, viem ze mi bude pomahat, lenze potom pridu aj take myslienky ako to budem zvladat, ci budem dobra mama, ze som velmi leniva /co sa urcite zmeni teda dufam 🙂/, ci nebudem nervozna /mam trochu cholericku povahu/, tiez financne ci to pojde..mate tiez take obavy? je to normalne alebo to znamena ze este nie som pripravena?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre