Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
8. okt 2009

Ahoj Zuzi 🙂

Len kedy sa dockame? Ja za sto rokov, zatial ma aj omrzi myslienka babo mat 😖 😅 😀

zuzanockamt
8. okt 2009

ja dufam, ze to bude aj skor ako o 100 rokov ... ja by som chcela tak do konca skolskeho roka byt tehu 😀 ... som utopistka, ale co uz 😅

riana12
8. okt 2009

Ja som veeeelmi veeeeelky pesimista 😔 😢 A je mi z toho cakania uz na grc... Keby aspon nieco bolo pekne, ale nie je 😝

mmmk
8. okt 2009

duska1122 • Dnes v 17:06

ahojte, viem ze pred-snazikovskych for je tu dosť, ale ja patrim k tym čo zacinaju uvazovat nad dietatom , zbieram informacie, studujem, proste viem ze niekedy v blizkej dobe by sme mohli zacat pracovat na baby, ale nie hned. ak ste tu take s podobnymi planmi v zaciatocnom stadiu rada by som vas pozvala na rozhovory o planovani

zuzanockamt
8. okt 2009

riana ... aj mne je na grc obcas z niektorych veci 😝 😝 😝 ... ale stale dufam, ze sa stastie unavi konecne a sadne si aj mna 😀

etuska
8. okt 2009

Vitaj mmmk 😉
Dik baby.
Riana-no je mi kazde rano uz dost blbo-ale zatial sa mi grckat nezadarilo 😅 -len ma riadne napina-a z postele nevstanem skor kym nezjem aspon hrianku-presne tak mi bolo aj pri Miske -do 5.mesiaca 😝

zuzanockamt
8. okt 2009

tak ja by som podla takychto priznakov ani nezistila, ze som tehu ... mna napina pravidelne skoro rano uz od kedy si pamätam a rano mi vadia vsetky smrady a pachy 😀 ... takze u mna to tehu priznak nebude 😀

riana12
8. okt 2009

u mna by sa to statsie riadne muselo unavit, aby som aspon daco mala... babo teraz nemyslim... ale ked odvsadial pocujem, aka som mlada, tak mi este netreba... a uz som pomaly na tom tak, ze je mi aj ukradnute, ze to "nemam"... len aby som nedopadla tak, ze to nebudem chciet potom ani o 10 rokov 😀

etus, drzkaj sa a nech ti tie nevolnosti netrvaju tak dlho 😉

riana12
8. okt 2009

ja sa napr. rano nemozem hned najest a ak musim do seba nieco povinne natlacit, tiez ma pritom napina na grc 😅 alebo v lete casto trpim tocenim hlavy, parkrat sa mi stalo, ze v den ovu mi bolo neskutocne zle... kebyze neviem, ze bud mam nizky tlak alebo ovu alebo len zaludok moze papat az neskor, tak si tiez myslim, ze tehu som...
mna inak stale strasi, ked mama opisuje svoje tehotenstva, jej totiz byvalo pocas vsetkych troch zle, takmer cele tehu... 😔 ale zato porody mala rychle ako blesk 😀 😵

zuzanockamt
8. okt 2009

riana ... ale nemusis mat take iste priznaky ako mama ... moja mama tiez vracala kazde tehu ako keby ju za to platili a sestra, co bola nedavno tehu iba raz hned v zaciatkoch a potom nic ... vraj byva zenam zle vtedy,ked cakaju dievcatko 😅

etuska
8. okt 2009

no-ja to uz beriem ako sucast tehu 🙂 -aj som to ocakavala.
A ak bude aj druhy porod taky ako Miskin,tak budem spokojna-4 hodinky od zaciatku bolesti-tak sa dalo 😅

zuzanockamt
8. okt 2009

erika ... tak to si mala fakt dobry porod 🙂
u mna bude asi hlavny tehu priznak, ze sa nebudem citit ako tehu 😀 ... lebo teraz mam viacere priznaky ako riana 😀 - nizky tlak, tocenie hlavy, nevolnosti, je mi zle v buse a podobne 😀 😀 😀 ... takze ked to vsetko zmizne,tak budem asi tehu 😀 😀 😀 ... ale to si este pockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙄

riana12
8. okt 2009

ja viem, ze nemusim, ale geny mozu narobit svoje 😅

etuska
8. okt 2009

No-Zuzi-ja som sa uz teraz poucila-ze nikdy nehovor nikdy... 😀 My sme tolko planovali,az to niekto iny vyriesil za nas-lebo sa uz na to nemohol pozerat.. 😀

zuzanockamt
8. okt 2009

erika ... tak u mna to asi neplati 😒 ... ja planujem uz dlho a uz rok sa nic nedeje a pritom sanca na otehotnenie bola a nie jedna 😒

riana12
8. okt 2009

ja snivam, ze budem mat porod, ako mama - tesne okolo siestej ju zacali boliet krize, zalarmovala tatu a krstneho a sli do porodnice, o pol siedmej bol brasko narodeny 😅 sestricka ju vyhanala z prijmu, ze to nie je priznak porodu, ze vsak musi mat kontrakcie atd. a ked dosla na salu,doki hned, ze okamzite rodit... 😅 aj ja som sa dost rychlo narodila a tiez to mala podobne pri najmladsom braskovi 🙂
ale pri mojom stasti taketo stastie ja nebudem mat 😝

etuska
8. okt 2009

Juuj-baby-co ste take pesimistky 😅
Mna strasili v nemocke spolubyvajuce ze prvy porod bude trvat 12-18hodin---a opak bol pravdou.
A vzali ma den pred porodom,tak som si vypocula "hororove pribehy" a vreskot -tak som ani spat nemohla-a realita vobec nebola az taka hrozna..

Mame navstevu,tak mrknem neskor.
pekny vecer 😉

riana12
8. okt 2009

etus, no a ty by si nebola taka pesimisticka, ked by ti nic nevychadzalo resp. by nebola vyhliadka na pekne veci? 😅

zatial sa maj pekne 🙂

zuzanockamt
8. okt 2009

veru tak, v urcitych zivotnych situaciach,ktore su zazivane na vlastnej kozi by boli viaceri z nas pesimisti 🙄

riana12
8. okt 2009

len keby to co najrychlesjie preslo, ale ono nie 🙄

etuska
8. okt 2009

Baby-verte,ze aj ja som si takych situacii zazila dost-ale uz ma ubijalo stale nad niecim depkovat 😔 A moj MM je taky super chlap,ze aj ked ma obcas poriadne nas...(nasrdi) 😀 tak to vie otocit tak,ze vidim zivot aj z inej stranky...
Zivot bez penazi pred par rokmi,ked som zistila ze som tehu a obaja sme boli studenti denneho studia ma naucil pozerat sa na mnohe veci inac 😔 -a som vdacna ze rodicia,MM i najblizsi priatelia ma vtedy podrzali- i ked boli aj taki-ktori sa prejavili az vtedy....-bohuzial-ale taki je zivot.
Navsteva odisla-idem vesat pradlo a este s Miskou stihnut domace ulohy.

riana12
8. okt 2009

No ja uz sa nejaku dobu tocim stale okolo toho isteho, nevidim akosi svetielko na konci tunela, stale to vsetko len v cierno-sivych farbach vidim 🙄

riana12
9. okt 2009

Dobre ranko,

mam tu jubilejny 4000. prispevok 😵, tak na pripomienku pisem malu basnicku:

Ako ten cas rychlo leti!
Vsednych dni rad, obcas sviatky.
A zrazu tak divno je ti,
ked sa letmo obzries spiatky.

Mnohe chvile v uslom ziti,
tazke boli ako jarmo.
Ale v srdci clovek citi,
ze tie riadky nepsal darmo.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak babulky, ako sa mate? Ja nijak extra moc dobre 🙄 Ale tak skusam si hladat take drobnostky na radovanie, ako som pred chvilkou zapotila vyssie 😅

etuska
9. okt 2009

Tak si na dobrej ceste 🙂
a dnes sme si aspon trochu pokecali pri virtualnej kave 🙂))
pekny vikend kočky 😵

riana12
9. okt 2009

etus, musime si taku kavicku varit castejsie 😀

nenormalne ma dneska brucho boli 😝 😝 to ovu 😝 😠 😠 hnusna som na nu, pripomina mi nepekne veci. teda pekne su, len kym sa k tomu clovek dopracuje 😝

etuska
9. okt 2009

No a mne cele popoludnie bolo blbo od zaludka.Akurat som sla pre Misku do skoly-aj obed jej musel dat MM a vstala som az teraz.Citim sa akoby som mala pokazeny zaludok 😝

riana12
9. okt 2009

uz ta takto trapia nevolnosti? 😨

ja mrkam teraz superstar, konecne je to o speve, nie ako tie kastingy... 😝 pozerate to niektora?

etuska
9. okt 2009

Tak mi to nedalo a namiesto Activie som si dala kyslu kapustu.
Pozrite co som o nej vygooglila-mala som dobry citak-same telo mi nahovaralo,aby som si dala trosku kyslej kapusty:

http://www.casopisimidz.sk/januar-2007/kysla-al...

No ved prinajhorsom pojde von 😀 😀 😀

Riana-Superstar nepozeram-slovensku telku nemame-a net mame slaby,takze sme nuteni sa zlepsovat v anglictine pri pozerani brit. TV progrmov 😅

riana12
9. okt 2009

ja nie som na kyslu kapustu, este tak v kapustovej polievke, ale inak moc nie... ale ked je kapusticka surova, tak by som do seba natlacila aj za vlecku 😅 😀 😀 ja mam celkovo radsej zeleninu a ovocie radsej iba surove, inak upravene mi to nechuti nejak moc, zjem, ale ked sa da, vyhnem sa tomu 😅 😀 😀

etuska
9. okt 2009

tato kysla kapusticka je surova-mnam 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre