Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
23. okt 2009

vsak tolko hodin a hlavne, ked treba na tolko deti davat pozor, necudujem sa 😉 ale uz je vikend, tak si mozes riadne oddychnut 🙂

zuzanockamt
23. okt 2009

dufam, ze poodychujem, aj ked musim spravit este dva casovo-tematicke plany, opravit dve triedy pisomiek, vyhodnotit jednu anketu, spravit nakup, navarit a pripravit si aktivitu na dva kruzky v CVC

riana12
23. okt 2009

fuuha, to mas toho teda riadne dost 😕

zuzanockamt
23. okt 2009

hej, dost ... a este by som sa chcela okrem toho aj vyspat trosku ... ja uz chcem byt tehotna a ist na MD ... a najradsej hned od zaciatku tehu 😀 😀 😀

riana12
23. okt 2009

Zuzi, no zo soboty na nedelu sa nam cas posuva, budes mat hodku k dobru 😀
A neboj, este ked bude babo na svete, bbude sa ti do robotky chciet ist 😅

riana12
23. okt 2009

No idem ja uz pomaly do postele, tak zelam dobru noc 🙂

etuska
23. okt 2009

Riana-heh-tak aj ja najradsej beham po nakupoch uplne sama-vtedy si vzdy nakupim co treba-ale uz som davno nebola-nejako sa mi nechce 😝 -naposledy som si kupila 2ks tehu nohavic cez Ebay-tak som sa vytesovala ze som ani zadkom nemusela pohnut a balicky prisli rovno domov 😀

Zuzi-tak ste mali pekny vyletik 🙂 a verim,ze cez vikend si oddychnes.
Duska-ja som si minulu jesen konecne kupila take cizmy ako som dlho hladala-sice nie su kozene,no dobre sa nosia a verim,ze zozeniem nieco kvalitnejsie v podobnom style.

duska1122
24. okt 2009

pekne rano tak drahy zasa odfrcal do roboty ☹ dufam ze skonci nacas lebo uz mi lezu na city jeho nadcasy, uz dva x sme zrusili kino tak dufam ze aspom dnes sa podari. ale ako je strasne hnusne vonku.

riana12
24. okt 2009

ahojte 🙂
Duska a kedy sa ti vrati domov? Zatial daco doma v klude porobis, mozes sa sebe povenovat a ked pride domov, tak ho hned tahaj von, do kina 🙂
A ostatne babulky, dneska sa ako mavate? 🙂

zuzanockamt
24. okt 2009

Ahojte 🙂
duska ... aspon zarobi cosi navyse, ked robi nadcas ... ja mam MM prec cely tyzden a iba pocas vikendu sme spolu ... ale uz len buduci tyzden a bude dobre
riana ... my ideme o chvilu na nakup ... u nas je zle pocasie, prsi 😝 😝 😝

riana12
24. okt 2009

Aj u nas je skaredo, zamracene, ale teraz neprsi. Je mokro, tak bud prsalo v noci alebo rano stihlo 😝 Ale aj tak sa nikam von nehrniem, budem pekne doma v teplucku, daco dokoncievam do skoly a tak 🙂

mexx
autor
24. okt 2009

Jaaaaaaaj, aj ja by som chcela chodit na exkurzie. 😀

zuzanockamt
24. okt 2009

mexx ... 😀 😀 😀

riana12
25. okt 2009

Ahojte, dneska nikto? 😕

zuzanockamt
25. okt 2009

Ahojte 🙂
ja som tu, ale nikto nepise, tak ani ja nepisem 😀 ... zelam vsetkym peknu nedelu vsetkym 🙂 ... ja som mala obed hotovy uz o jedenastej 🙂

riana12
25. okt 2009

Zuzi, no ty aka sikovna 🙂

Ja teraz davam pozor na variaci sa obed, teda slepacia polievka konkretne, uz aj cochvila bude hotova, brasko zhanal uz pred hodinou, kedy bude slizikova polievka. Mama mu rano este ponukala pismenka cestoviny, ale ze on chce len sliziky, tak ten starsi brat musel do obchodu 😀
A inak mam dneska spolocnost, "mooooc" prijemnu, MS 😖

zuzanockamt
25. okt 2009

ja navarim vzdy rychlo, len dnes som zacala skor, tak aj dovarene bolo skor 😀
ja som zvedava na moju MS, ked pride, ale este ma zo dva tyzdne cas ... dva dni som nemerala BT a dnes som odmerala a mala som 36,8 a to som len 12 DC a minuly mesiac bola ovu az na 16 DC, tak neviem, ci teraz uz bola skor alebo to bol len taky nahodny vzostup alebo co 😅 😕

riana12
25. okt 2009

Ja uz som BT merat dneska definitivne prestala... Uz dovod nemam 😔
Aj tak, ak mi to vydrzi, tak minimalne den voped budem vediet, ze MS dojde, lebo ten 1-2 dni pred spinim. A vlastne aj predtym mi to meranie bolo viac-menej k nicomu, ked mlady sa moc k sexu nemal 😝

etuska
25. okt 2009

ahojte kocky,
my sme mali taky lenivy vikend-dnes sme boli akurat v kostole a potom nakrmit kacky pri jazere a teraz este cakame na navstevu.
Ale tesi ma ze tento tyzden idem do prace len 3 dni-stvrtok mame volny,piatok tiez-ale vtedy aj tak nepracujem...

zuzanockamt
25. okt 2009

aj ja pracujem tento tyzden len tri dni 😵 😵 😵 ... od stvrtka dovolenka 😵 😵 😵

riana12
25. okt 2009

Etus, tebe tie tt rastu a rastu 😵, strasne rychlo ten cas leti... 🙂
Zuzi, aj ja chceeeem 😅

zuzanockamt
25. okt 2009

riana ... zmen profesiu a budes mat aj ty 😀 😉

riana12
25. okt 2009

Zuzi, nerypkaj 😀 😀

zuzanockamt
25. okt 2009

ja nerypkam, ale inak sa k tolkemu volnu nedostanes 😀

riana12
25. okt 2009

lenze by som este musela dlllho do skoly chodit a to mi nece 😀

zuzanockamt
25. okt 2009

az tak dlho zase nie ... iba 5 rokov este 😉

riana12
25. okt 2009

jaaj, iba 5 rokov 😝 to sa ti teraz hovori, ked uz to mas davno za sebou 😀 😀 ja by som radsej ine veci za 5 rokov mala, ako len ucitelovsku skolu 😅

riana12
25. okt 2009

ja uz si pojdem asi k TV lahnut, stocit sa do klbka a odpocivat, lebo ma zase hnusne brucho boli.
tak dobru 🙂

etuska
25. okt 2009

ahojte kocky,
navsteva bola u nas kratko-preds deticky uz isli spat_maju okre 5 rocnej dcerky aj 9-mesacne babo,tak navsteva-nenavsteva-babo musi hajat 🙂

Inac dnes som si v kostole vzala jeden letacik a teraz hos tudujem-hmm-myslienka je to krasna-chceme sa s Miskou zapojit-nech aj ona vie,ze su na svete ludia ktori na Vianoce nie su zahrnuty kopou darcekou,ale casto nemaju ani na zakladne veci 😔 pripajam link v anglictine:

http://www.blythswood.org/shoebox/index.php?id=17

Ide vlastne o to,ze darujete niekomu "krabicu od topanok " s malymi darcekmi (napr. zubna kefka,ponozky,oblecenie.mala hracka...)a da so to venovat podla kategorii:dieta,teenager,dospela osoba,starsi clovek-aj podla pohlavia-chlapec-dievca,muz-zena.Uzasny napad ako niekoho potesit na Vianoce nesebeckym sposobom 😵

duska1122
26. okt 2009

krasne ranko. tak novy tyzden, pred nami , tusim som tu dnes prva. dufam ze tu nebudem sama. pojdem pozriet do obchodu, nieco dietne 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre