Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
3. nov 2009

Riana 😀 😀 😀
To jeden MM znamy pil energy drinky ako divy-od smadu-ze mu to chuti-on blbec nevedel aky maju ucinok na organizmus-tomu vravim IQ 😀 😀 😀

riana12
3. nov 2009

Tak na mna maju energeticke akurat taky ucinok, ze som unavena este viac... 😝 😀 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

ja energeticke nepijem, lebo to je hrozne svinstvo a veeeelmi to skodi organizmu 😝 😝 😝

etuska
3. nov 2009

Inac ma napadlo baby-kedze sme aj na FB-ako pozeram,ci sa tam neda dat nieco ako "hromadny rozhovor" 😀

riana12
3. nov 2009

Pred par tyzdnami zacali v tescu predavat energeticky, neviem, ci to nahodou nema liter 😕 Na to, ze je to sytene a ked to otvoris, tak bublinky utecu a je to energeticky, kde odporucaju tusim max. pol litra za den, tak je to velke balenie...

riana12
3. nov 2009

etus, no to neviem, ci nieco take na FB existuje 😕 Ale to by bol inak super napad 🙂

zuzanockamt
3. nov 2009

riana ... to asi pre nejaku väcsiu skupinku 😉 ... co sa rozdelia
erika ... no bohvie, ci na FB nieco take je ... to som este nezistovala

riana12
3. nov 2009

Zuzi, no pochybujem, ze by tu flasu robili pre skupinku, neviem 😅

duska1122
3. nov 2009

ahojte. tak zapchy neboli v pohode dosiel. tak vidim ze sa bavite o energetickych napojoch tak tie ja nemusim chutia ako vyzuta zuvacka. ale poznam cloveka co ich pije na ranajky brrr.

riana12
3. nov 2009

duska, no to je teda ine "terno", ze energeticky na ranajky 😕 ja to tiez moc nepijem. zistila som, aky to ma na mna ucinok... akurat neviem, co sa mi dneska zrobilo, ze som si to dneska dala... asi som len potrebovala vyminut zasoby 😅

etuska
3. nov 2009

Duska -veru-ani ja ich nemam rada-mne chutia ako zubna pasta 😝 a teraz ich aj tak nemozem 😅

duska1122
3. nov 2009

tak drahy mi opravuje telefon teda nazi sa som zvedava ci to prezije ten telefon samozrejme 😀

riana12
3. nov 2009

duska a ako sa drahy dostal k opravovaniu telefonu? 😕

duska1122
3. nov 2009

to hej na ranajky red bull, na desiatu kava turecka, ... a vecer mrtvica

zuzanockamt
3. nov 2009

duska ... aj ja mam doma takeho domaceho majstra, ale on je nastastie taky typ, ze prezije vsetko, co opravuje a fakt to aj opravi 🙂 🙂 🙂

duska1122
3. nov 2009

nesli mi odosielat spravy tak som sa o tom zmienila ,co som asi nemala robit lebo uz sa do neho pustil, dnes je nejaky rozbehnuty hned ked dosiel s roboty sa mu zdalo ze sa vykla noha od stola tak hu majstroval

etuska
3. nov 2009

Zuzi-aj moj MM je taky-nenadarmo-su to pani inzinieri 😀 😀 😀

Inac baby-vcera som pozerala otrasny dokument o masovych vyrobkoch v UK-ze je tam max. 10% masa a v takych parkoch 0% !!!!-nehovoriac o tom.-ze to v podstate ani nie je maso-ale pomlete kosti.slachy,koža....-normalne ma nadvihlo-este stastie ze kupujeme len normalne masko-kurca,rybky,bravcove....-ziadne pomlete somariny 😝 😝 😝 -.hoci ani to maso nie je 100 %-to aby mal clovek vlastnu farmu 😠

riana12
3. nov 2009

duska a aj ten stol opravil? teda tu nohu?

zuzanockamt
3. nov 2009

erika ... no ved to, ja ked si predstavim, co je v salamach, parkoch a pastetach, tak mi je zle ... preto to ani nejem ... obcas ma premoze chut na parky, ale to je tak raz za dva mesiace mozno 😀

riana12
3. nov 2009

etus, nuz to je kvoli setreniu vyrobnych nakladov - "odpad" a soja a este si to dovolia prezentovat ako "maso". fuj 😝

duska1122
3. nov 2009

opravil vytiahol kufrik a uz fical. aj telefon uz ide takze ho musim nejak pochvalit aby som mu pohladkala ego

riana12
3. nov 2009

duska, tak to je fajn, ze to pekne funguje ako ma 🙂

duska1122
3. nov 2009

a myslite ze to svinstvo tam je aj ked na obale pisu ze 80%masa? lebo ja si navody citam. sice maso tam je len ktovie s coho 😝

zuzanockamt
3. nov 2009

duska ... veru, veru ... treba chvalit, kolko sa len da ... aj za malickosti 😀 ... ja chvalim MM aj vtedy,ked si pekne odlozi veci do skrine alebo,ked si ich aspon posklada alebo ked odnesie pouzity tanier alebo hrncek zo stola do dresu 😀 😀 😀 ... a za taketo velke ciny by to bola hotova oslavna oda 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

duska ... urcite tam to svinstvo je, preto tieto vyrobky obchadzam ako sa len da 😝 😝 😝

etuska
3. nov 2009

No veru 😝 😝 😝
a najlepsie bolo ze ten redaktor co robil reportaz si vyrobil taketo "masove vyrobky" a siel na nejaky potravinarsky veltrh-spravil okolo toho dobru reklamu-ludom nabulikal,ze je to "eco"-logicke a "eco" nomicke a oni si to este pochvalovali-ake delikatesy 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 -ttakto sme ovplyvneni reklamou 😕 😒

baby-koncim-prisli huncuti z Tesca-idem vykladat a dufam,ze nekupili ziadne masove vyrobky 😀 😀 😀
pekny vecer

duska1122
3. nov 2009

to ano, ked si odlozi veci do skrinky pozeram ako vyr, ale inak sa snazi 😀 som ho poslala robit kapucinko aby mi nepozeral cez plece 😔

zuzanockamt
3. nov 2009

ja mam MM asi 230 km vzdialeneho, takze mi nepozera cez plece a ani ked je doma to nema vo zvyku 😉

riana12
3. nov 2009

maj sa zatial pekne Etus 🙂
duska, tiez si myslim, ze ak je nieco hoc aj 80%, ten odpad tam je tiez 🙄

etuska
3. nov 2009

Baby-nasla som to aj na nete-vcera bola reportaz o masa a je tam nejaka aj o mliecnych vyrobkoch-ale ja mam pomaly internet,tak si to pozriem najblizsie v telke

http://www.bbc.co.uk/programmes/b00ntk57

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre