Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zaira1407
18. jan 2010

🙂 to som rada....akurat som hladala mexx v albume ale nejako nevidim nic... ☹

zuzanockamt
18. jan 2010

Ahojte 🙂

tak ja som bola konecne u lekarky, na sono idem az o cca 2 - 3 tyzdne a na krv az 10.2. ... Dr. mi povedala, ze je este velmi skoro, ze na sone aj tak nic neuvidim a podstatne je srdiecko a to by zatial aj tak nebolo a ono vraj nie je za to, aby sa robilo zbytocne sono navyse, ze naco ohrievat to male lucmi zbytocne, ale prezrela ma a povedala, ze vyzera, ze je to tam ... tak nie som o nic mudrejsia a musim si pockat do februara 😒 ... ale povedali sme to uz obom rodicom, tak sa tesia 🙂

luckam77
18. jan 2010

zuzi gratulujeeeeeeem drzim palceky

zuzanockamt
18. jan 2010

lucka ... no len dufam, ze je k comu ... sono som nevidela, takze som tam, kde som bola 🙄

etuska
18. jan 2010

Zuzi-verim,ze vsetko je Ok-nic neboj-mne robili Usg az v 11tt a nikto ma doteraz "zospodu" nepozeral.Ak nemas bolesti,alebo nekrvacas,tak by to malo byt v poriadku-hlavne sa teraz setri.
V 1.tehu mi robili Usg v 6tt-ale len preto,ze ma bolel jeden vajecnik a dokina si myslela ze je to mimomaternicove tehotenstvo,tak preto.

My sme dnes boli v "charity shope" a Miske sme kupili pisaci stolik+nakupila som plnu tasku veci pre Šimonka 😅 za 4libry.Nejake veci mam po Miske -vacsinou kosielky,dupacky-zvysok dokupime ak bude treba.A mali tam aj super kocik zn.mamas and papas za 50libier-len skoda ze sivy-ak by bola ina farba,tak by som ho asi vzala.
Idem dat Miske veceru a dat ju spat,lebo je nejaka mrzuta.
mrknem neskor 😵

riana12
18. jan 2010

Zuzi, hlavne, ze ti testy vysli pozitivne a ak ti aj dokina potvrdila resp. je viac naklonena myslienke, ze tehu si, tak sa neboj 😉

zuzanockamt
18. jan 2010

erika ... to si dobre nakupila 🙂 ... ja nebudem asi vecicky kupovat ziadne ... vsetko budem mat po sestre, lebo jej maly sa narodil tiez v septembri a slubila mi aj prebalovaci pult s komodou 🙂 ... kocik este neviem, to sa uvidi a postielku nam daju svokrovci ... ja som dnes akasi unavena, musim ist skor spat ... okolo pol deviatej az deviatej by som chcela zalahnut, veci do skoly uz mam pochystane, tak mozem 🙂

etuska
18. jan 2010

Mudra rec Zuzi 🙂
MM siel na anglinu a ja idem ulozit misku,tak si trochu oddychnem s nou-ale ja som nocny vtak,tak skor ako o 23:00 asi v posteli nebudem 😝
docitam vas ked uspim malu 🙂

riana12
19. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Ja som pred chvilkou v druhej teme rozohnila, ako si to ja predstavujem s vecami pre babatko a usudila som, ze keby nieco, tak mi viac-menej zostava kupit si len kocik, ostatne vecicky v podstate mam uz doma (postielka, oblecenie a pod.) 🙂

jaaaj, tak by som este spala 😅

zuzanockamt
19. jan 2010

Ahojte 🙂

som si na chvilu odskocila od pisomiek 😝 ... ale uz mi ostava len nejakych 13 kusov, to uz je nic 😀

riana12
19. jan 2010

ahoj Zuzi, tak tych 13, to uz je pohoda 🙂 a inak si sa dneska ako mala? 🙂

zuzanockamt
19. jan 2010

uz som konecne dopracovala ... to by bolo nadcasov, keby sa mi to pocitalo 😀 ... mala som sa celkom fajn, ale uz chcem vikend ... teraz je to hekticke v skole 😝

riana12
19. jan 2010

no ako fajn to mas, ze uz si dokoncila 😉 ja to mam tiez same nervy... uz chcem tiez vikend a to je este len utorok 😒

zuzanockamt
19. jan 2010

no ja ked prezijem tento tyzden a ten nasledujuci, tak uz bude trosku volnejsie ... dufam 😀

riana12
19. jan 2010

no uz budu mat detuchy potom vysvecko, ze? som ja inak zvedava, co doma nasi chlapici, obaja prvaci (ZS aj SS), ze ake znamky budu lietat 😀 😅 ten mladsi to bude mat take jednoduchsie vysvecko, uz sa ani neorientujem, ci to bude len nejaky pochvalny list alebo im daju normalne vysvecko so znamkami... bo nejak furt menia sposob hodnotenia, lebo raz to na deti akoze vplyva negativne, raz pozitivne... 🙄

zuzanockamt
19. jan 2010

no myslim, ze prvaci na ZS teraz este vysvecko mat nebudu, aspon nie tu klasiku ... neviem, ako to funguje, kedze sa tam na I. stupni nepohybujem

riana12
19. jan 2010

vsak uvidime, co brasko prinesie... ja len viem, ze raz je len nejake slovne hodnotenie, inokedy si povedia, ze je lspie dat znamku... nechame sa prekvapit...

zuzanockamt
19. jan 2010

zalezi ako sa v skole dohodli, nikde nie je napisane, ze na prvom stupni musi byt len slovne hodnotenie alebo len znamka ... vsetko zavisi len a len od skoly a konkretnnych vyucujucich

riana12
19. jan 2010

aha, myslela som si, ze to zalezi aj od nejakej vyhlasky ministerstva a tak... tak som zase mudrejsia 😉

zuzanockamt
19. jan 2010

nie s tym nema minister nic, oni len povolili pouzivanie obidvoch 😉 ... ja som si dnes uz zaokruhlila styri triedy, zajtra im oznamim verdikt 😀 ... to bude zase reciiiii ... a este mi ostava jedna trieda

riana12
19. jan 2010

jaaj, to sa ti budu aj popod nohy plazit, len aby si im prilepsila znamky 😀

zuzanockamt
19. jan 2010

no ja uz som sa rozhodla, mali casu dost, tak ich smola, uz to menit nebudem ... ale mam tam asi 2-3 pripady, kde som dlho rozmyslala a priklonila som sa k horsiemu, ale mozno to este zmenim

riana12
19. jan 2010

dam ti do IP jednu srandu, ale snad sa ti vlasy dupkom nepostavia 😀 😅 😉

zuzanockamt
19. jan 2010

tak to dufam 😅 😕

riana12
19. jan 2010

co na to vravis? 😅

zuzanockamt
19. jan 2010

no dobracisko 😀 ... ja by som to nespravila ... ved som ti poslala IP 😉

etuska
19. jan 2010

ahojte kocky,
tak my sme mali opat perny den.Po robotke som este doma varila,ale po takej hodine mi uz tvrdlo brusko,tak som sa na to vykaslala a teraz to dokoncuje MM.
Potom este domace s Miskou,zavesila som pradlo,skocili sme na navstevu a den je za nami-nesutocne rychlo to leti

riana12
19. jan 2010

etus, no mas to pekne vymyslene, ze dokoncuje muzik 😅 ale treba sa setrit, aby si bola ty aj babatko v pohode 😉 a riadne perny den ste mali, uff.

ja uz pojdem pomaly do postele, uz stacilo na dnes 🙂
tak dobru nocku 😉

etuska
19. jan 2010

Riana-aj ja uz mam na dnes dost 😝
prajem dobru nocku a nech je tu vikend cim skor 😀 😀 😀

zaira1407
20. jan 2010

ahojete prajem pekny dnik....ako sa mavame ?riana kolko mas rokov 🙂 ak mozem vediet ....??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre