Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. jan 2010

Zuzi, sikulka 🙂

Ja si idem teraz zobrat nejake palacinky a zakutrem sa spat pod paplon 🙂

zuzanockamt
27. jan 2010

jaaaj palacinky ... aj ja chceeeeem ... ja som si dala toasty so syrom a paradajkami a acidofilne mliecko ale este by som nieco zhltla 😀

etuska
27. jan 2010

Zuzi-tak to ti uprimne zavidim-ja idem este len teraz pisat pripravy 😝 - uz aby bol stvrok vecer 😀

etuska
27. jan 2010

inac baby-dnes bol MM v Tescu vybrat plienky Huggies Newborn-mala som na nich kupon z nejakeho tehu-casopisu-tak dobre padne dostat obcas cosi zadarmo.Musela som ich hned otvorit a ked som videla tu velkost....no fakt ako na babiku 😀

no uz fakt bezim-bru nocku 😵

zuzanockamt
28. jan 2010

Ahojte 🙂

ja uz som doma ... dnes vynimocne skoro ... ale aspon si oddychnem trosku navyse 🙂
erika ... no veru tie najmensie plienky su ozaj mini, ja zatial tieto veci nejako neriesim ... az v lete bude stacit sa za tym obzerat

etuska
28. jan 2010

ahojte 🙂

veru Zuzi-casu dost-no ja sa uz teraz citim ako hroch obcas-tak sa snazim zohnat vsetko uz teraz 😅
Nejake veci donesu este moji rodicia,ale uz len take drobnosti.
Kedy ides k lekarovi?
Ja idem v pondelok do poradne-ak sa to tak da nazvat 😝 -je to len pokec s "midwife"-ale konecne mi da jeden formular,kt. potrebujem pre zamestnavatela a MM tiez.

Inac som taka stastna,ze je stvrtok-akurat sme prisli zo skoly-mala som kruzok-uf-ten mi da zabrat viac ako vsetky hodiny dokopy.

Zajtra mam len 1 hodinu a vezmem domov aj Misku,lebo ma zase problemy s mocovymi cestami 😒 -a to aj napriek tomu,ze v telocvicni uz nesedava na zemi,ale nosi si vankusik.Ona je taky "chmulko"-lebo chodi na WC na poslednu chvilu 😠 -uz som jej aj povedala,ze musi castejise-aj vac vody pit cez den a dnes som jej dala do skoly urologicky caj-hadam zaberie a nebudu potrebne lieky 😖

zuzanockamt
28. jan 2010

erika ... v utorok na buduci tyzden by som rada isla na sono ... to uz si myslim bude vidiet aj srdiecko a 10.2. mam ist k lekarke na krv a doniest jej aj vysledky zo sona ... uvidim, ci mi da uz aj tehu knizku ... normalne mam obavy z toho sona, ze co tam bude ... aj moja mama sa uz cuduje, ze mi nic nie a ze sa este lepsie citim ako predtym, aj som menej unavena ... ale nejdem uz zase stresovat 😅
no na tie mocove cesty treba dat pozor, ved je este mala a nedajboze, aby jej to sposobilo nejake nasledky do buducnosti

etuska
28. jan 2010

ved to Zuzi ze uz neviem co skor robit,aby bola OK.Ostatne deti chodia v decembri v podkolienkach,Miska je dobre oblecena-ako jedina sedi v telocvicni na vankusiku 😅 -a aj tak...

Este premysalm,ze jej kupim sirup z brusnic-tusim zn.Weleda-varj je to dobre ako prevencia.

zuzanockamt
28. jan 2010

no ved vyskusaj, treba sa vsetkeho chytit ... a bola na nejakom vysetreni?

etuska
28. jan 2010

ano-robili jej Usg obliciek-ma ich vraj v poriadku-ale asi sa opytam aj tu.Kamoska ma priatela urologa-tak sa ho v sobotu opytam na jeho nazor-prip. sa objedname na vysetrenie

zuzanockamt
28. jan 2010

no lebo moze mat nejake bakterie v mocovych cestach a obcas sa premnozia a robia galibu

etuska
29. jan 2010

ahojte kocky,
Zuzi-tak sme akurat prisli od lekara.Misku uz pri cikani nic nepali-aj rano uz bola OK-nalievam ju 2 dni urologickym cajom+voda,dzusy...U dokiho som nechala vzorku mocu,ze to poslu hned do labaku a ak nieco,tak mi zavolaju.

Kamoska ma priatela urologa-ziju tu v Sev. Irsku-pisala mi este vcera spravu,ze jej nemam okrem toho caju a inych tekutin davat ziadne lieky ak ju to uz neboli.V sobotu sa s nimi stretneme-tak sa s nim poradim,ci by sme mali ist na Usg obliciek aj ju.

Idem pustit pracku,nieco narychlo uvarit.Poobede ideme mkrnut k jednej kamoske kocik co predava po dcerke.
A vikend moze zacat 😀 😀 😀

etuska
29. jan 2010

-akurat mi prisli tie plienocky co som objednala-su nadherne-hned sme skusali na babike Chou chou 😀 😀 😀

riana12
29. jan 2010

ahojte 🙂

etus, to je fajn, ze je uz Miske lepsie 😉 A neukazes, ako na tej babike vyzeraju nove plienocky? 😅

ja som pred chvilou prisla od dokiho, bola som na kontrole a uz je vsetko ok 😵 teraz este cca do stvrtej robotka a potom domov.
zajtra snad konecne pojdem s braskom do kina na nejaku rozpravku, popoludni pride priatel a zajdeme dedkovi, babke (babka oraganizuje dedkovi taku pidi narodeninovu oslavu 🙂)

etuska
29. jan 2010

Riana-tak parada ze si OK 😉 clovek ma hned lepsie pocit,ked vie,ze je fit 😵

Tie plienocky mam v albume(posledna zelena) a to s kravickovym vzorom su vrchne nohavicky.
Dnes sme boli u znamej mrknut kocik a hned sme ho kupili-vyzera uplne ako novy+je k tomu autosedacka(vajicka) +dala nam aj sedacku na papanie Chicco-za 100 libier vsetko dokopy-tak sme trosku usetrili 😅

riana12
29. jan 2010

Etus, tak, tak, je to super. Este som aj od dokiho dostala pochvalu 😀 Bo predtym, nez ma skontroloval cez UZV, tak som mu povedala, ze uz by to mohlo byt aj prec, kedze mi jeden vecer prislo nahle nevolno a silnejsie krce som chytila a tak a ked ani on na UZV nic nenasiel, tak ma zacal chvalit, aka som super pacientka 😀 😀 😅 Zlaty bol 🙂

A budes mat aj tie kravickove vrchne? 😅 😕 Ci to si len vysvetlovala? Tie su inak najkrasie z tych vsetkych, co mas v albumceku, strasne zlatucke su 🙂
Inak, super cena za to vsetko 😉 😵

etuska
29. jan 2010

Riana-tie kravickove uz mam tiez doma 😀

riana12
29. jan 2010

etus 😀 😀 😉

etuska
29. jan 2010

Inac-my mame zajtra konikovske stretko 😀 -z temy"Severne Irsko"-nebude nas sice vela-len 4 rodinky-no dokopy je to cca 15 ludi,tak som zvedava 😅 a vecer ideme na jednu mini-oslavu

zuzanockamt
30. jan 2010

Ahojte 🙂

ja lezim chora doma - prechladnutie, nadcha, bolest hrdla, vcera ma boleli aj nohy a krize dost ... ledva som zasla zo skoly na stanicu na vlak ... vecer sm boli na pohotovosti, dali mi antibioticke kvapky do nosa a mam lezat ... dufam, ze do pondelka to bude lepsie, esteze mam dovolenku 🙂

etuska
30. jan 2010

Zuzi-tak sa drz ☹ a oddychuj.
my ideme na to indoor ihrisko s malou-mame zasnezenu celu zahradu a vonku svieti slniecko- 🙂
peknu sobotu

zuzanockamt
30. jan 2010

erika ... aj my mame vsetko zasnezene, ale slniecko nesvieti, ale snezi dalej

anet111
30. jan 2010

Caute baby, tak som sem konecne po dlhej dobe zavitala. Koniec a zaciatok roka v mojej praci bol otrasny, taka som chodila domov unavena kazdy den, ze som ani nemala naladu vysedavat na internete, ale teraz uz pohoda, uz mi to chybalo.
No Zuzi, co to nevidim, takze predsa. B l a h o z e l a m !

zuzanockamt
30. jan 2010

anet vitaj po dlhej dobe 🙂 ... a dakujem 🙂 ... a ty co mas nove?

anet111
30. jan 2010

Ja dokopy nic, ja som to babatko prestala teraz riesit, vo februari sa stahujeme, takze bude dost stresov s tym a predstavujem si to tak, ze ked sa zabyvame, tak vytiahnem temu dieta zas ale to az niekedy v lete. Trosku som si precitala par stran z temy, takze sa citis ok ? A co manzelik, tesi sa ?

zuzanockamt
30. jan 2010

anet ... ja som sa tiez chcela volakedy stahovat a zabyvat a potom vytiahnut temu dieta 😀 ... ale vela veci ma presvedcilo o tom, ze netreba cakat ... nemame 20 ... no MM to nejako extremne nepreziva, on nie je velmi na prejavovanie citov, ale jasne, ze je rad ... a citim sa uplne normalne, tak ako predtym, dokonca som menej unavena ... je to divne, ale co uz ... tehotenske priznaky sa mi vyhli 🙂 ... v utorok chcem ist na sono, tak dufam, ze fakt tam nieco rastie 😀 😅

anet111
30. jan 2010

No ak ti to tie testy ukazali, tak to tam musi byt. Dufam, ze sa podelis, ak budes mat fotecku a das si ju do albumu. Videla som aj tvoj buduci kocik, aj ja stale pokukujem po kocikoch. Moj frajer sa mi smeje, ked sedim za pocitacom, ze ci zase riesim kociky. Nemozem za to, ked ma to zaujima 🙂

zuzanockamt
30. jan 2010

no 4 testy mi to ukazali, MS neprisla, co sa mi v zivote za 15 rokov, co ju mavam nestalo a aj dokina po klasickom vysetreni povedala, ze je to asi tam ... no foto dam, ked budem mat 🙂 ... kocik mi da sestra a vlastne aj celu komplet vybavu, takze ja nic nekupujem a nezhanam 😀 ... len plienky a kozmetiku, ale to ma este cas

anet111
30. jan 2010

Urcite je tam 🙂 To je super, ze ti sestra vsetko da, uz len malickosti dokupis, nieco podostavas, od znamych, rodiny, ked pridu pozriet babo a budete mat krasne vianoce. Presne to o com sme sa bavili v decembri. Ja som mojej sestre kupila pomaly celu vybavu, ked sa jej mala narodila, tak som jej povedala, ze ked to budem ja potrebovat, tak mi to posle spat. Tak dufam, ze ked otehotniem, nebude mat ona druhe 😀

zuzanockamt
30. jan 2010

ja som sestre tiez zopar veci kupila, ale ona sama mi navrhla, ze mi da, co budem potrebovat, aj kocik mi sama ponukla, aj prebalovaci pult s komodou ... uz by len bolo dobre, keby sme mali chlapceka, lebo ona ma syna a takto by pekne vsetko oblecko podedil, aj ked bude starsi ... no MM je na 100% presvedceny o dievcatku ... ale moja mama zase tvrdi, ze ked mi nic nie je, tak bude chlapcek 😀 ... no uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre