Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
9. feb 2010

ahojte kocky,
tak ja som stale nachladena,ale mam riadny "francuzsky prizvuk" 😀 -len ten nestastny nos nemozem vyfukat 😝
Vecer som si dala aspon Paralen a solny roztok do nosa..

My mame piatok-utorok polrocne prazdninky,tak si trochu oddychnem
pekny vecer

etuska
9. feb 2010
miskamisko
9. feb 2010

Ahojte dievcata. My s drahym planujeme este len svadbu na rok 2011, ale uz teraz vieme ze od juna 2011 sa budeme snazit o babatko. Velmi by sme chceli. No ja mam trocha strach, lebo som uz 2 krat prekonala zapal obliciek a bojim sa zeby to mohlo mat negativny vplyv na moje buduce tehotenstvo. V rodine sa mi u oboch sestier vyskytol potrat tak sa bojim este viacej ☹

riana12
10. feb 2010

Ahojte babulky 🙂

Vcera po praci som si bola vybavovat citatelsky do kniznice, trocha som sa po meste potom tulala, bo teta v kniznici bola spomalena, tak som bus nestihala a dalsi siel az za 2 hodky 😝 Od obeda ma hlava bolela a zas mi to zacina... Ja uz neviem ☹ 😒

Zuzi, ty uz mas 10tt 😵 A len pekne oddychuj, co ti cas dovoli 😉

Etus, strasne zlata rodinka, co si sem tu linku dala 😵 😵 Najviac sa mi paci spolocna fotka mamy s tatinom a ich synom a jeho zenou 😵

Miska, skus mysliet hlavne pozitivne, nestresuj sa potratom 😉 A hlavne, vitaj u nas 😉

riana12
10. feb 2010

babulky, toto mi pripomina film Nezvratny osud 😨
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/osudu-neuniknes-...

etuska
10. feb 2010

Riana-tak hadam budes OK.Ja som stale nachladena,dnes som aj s Miskou ostala doma-trochu sa zotavit-bola som rano neskutocne unavena,nos zapchaty,hlavu mi islo rozstrelit-tak som si urobila volno.

Miska-vitaj a tak ako vravi Riana-netreba sa vopred stresovat,ale zit naplno to co nam zivot prinasa.

Inac ja som si vcera na Channel 4 pozrela dokument o porodoch v Uk-a celkom pohoda-jedna baba mala cisarsky a druha rodila prirodzene-v pohode som to prezila-len maly sa v brusku mrvil cely cas 😀

zuzanockamt
10. feb 2010

riana ... no ja stale tvrdim, ze sa stane len to, co sa stat ma ... osudu neutecies ... to len k tomu linku
no uz mam veru 10 tt, snazim sa oddychovat, ale moc sa mi nedari 😅
dnes som bola na odbere krvi a mam prist 25.2. na prvu poradnu a daju mi uz aj tehu knizku

riana12
10. feb 2010

etus, no maly bol zvedavy a ty si mu nedovolila pozerat 😀 😀
zuzi, no super, takze o 2 tyzdne bude aj tehu knizka, to mas fajn 😉

Ja asi este zalahnem teraz poobede, prisla som domov o hodku skor, z roboty som bola este nieco vybavit, tak som mohla odist skor, kedze to bolo v ramci pracovneho casu 🙂

zaira1407
10. feb 2010

Dobry podvečer prajem.
miskamisko ahoj 🙂
Jaj zienky vcera sme mali malu debatu s MM o babätku ...zase...tak mi povedal ,že na Vianoce mi ho zajedna ked tak chcem 😀 ale som sa ho pytala ci by aj on chcel,ze to nie je len tak, ze len ja chcem...to sa potom neda odvolat 🙂...tak uz ho nebudem natahovat aby nezmenil nazor...tak sa tesim 😵 ale zatial len tak malinko pre istotu...
etuska maly mozno nevie ze este pojde von a vo vnutri sa mu istotne paci 😉 a Miska sa tesi na braceka?Rodit chces tam?
zuzanockamt tesim sa s tebou...a nezabudni robota ta ta pocka neutecie tak radsej menej a ako sa hovori pomaly dalej zajdes....a ak sa mozem spytat...citis sa primerane veku a stavu 😀 aky je tvoj vek?

riana12
10. feb 2010

zaira, tak drzim palceky, aby muzik nezmenil nazor, nech si mozte darovat taky pekny vianocny darcek 😉

zuzanockamt
10. feb 2010

riana ... ved je uz aj na case, ze dostanem tehu knizku ... to uz bude 12 tt
zaira ... tak drzim palce, nech drahy nazor nezmeni, tak netreba tlacit na pilu a ono to pride ... tak ako u nas ... no a co sa tyka veku, tak o tyzden mi budu uz len 2 roky chybat do 30-ky 😀

riana12
10. feb 2010

baby, asi pojdem spat 😅 hodku a pol rozmyslam, ci ist ci neist, ale asi pojdem 😀 len by som mala nejake veci si pripravit, pochystat 😝 ☹

riana12
10. feb 2010

zuzi, dost casto pocuvam, ze doki dal knizku az v 12tt... dovtedy sa moze hocico stat, tak aj preto asi...

zuzanockamt
10. feb 2010

no ja by som tiez uz isla chrniet, ale musim ist este do vane, umyt riad a nachystat veci na zajtra ... no a to kym porobim, tak bude aj osem hodin a pojde panelak, tak pojdem spat az po nom

riana12
10. feb 2010

ja aj hlavne vlasy umyt, jeden mail som chcela poslat (ale to v podstate staci aj zajtra), hodit nieco do pracky, objednat si knihy v kniznici... fuj... a na nic nemam chut ani naladu ani silu... len spat sa mi chce 😔

zuzanockamt
10. feb 2010

hej, aj sestra mi vravela, ze to davaju az vtedy, ale nieco sa moze stat aj po 12 tt ... zalezi od gyn, niektori davaju aj skor
ani mne sa nic nechce, len som kukla do knih, co budem zajtra v skole robit a poratala skolske peniaze na jednu sutaz matematicku a kukame sudnu sien s MM na JOJ

riana12
10. feb 2010

ale najviac zleho sa stava do 12tt 😔 no ja som sa pustila zatial do prania, potom uvidim, ako sa budem citit 🙂

zuzanockamt
10. feb 2010

aj mne by sa zislo prat, ale mozno zajtra ... alebo cez vikend, ak bude casu 😅

riana12
10. feb 2010

uz sa mi perie, jupiii 😀 😅 a preco vravis "cez vikend, ak bude casu"? 😅 nieco chystate, ci chces poodpocivat? 😉

zuzanockamt
10. feb 2010

nie odpocivat nebudem ... idem k nasim uz asi v paitok vecer, neviem, ako budem stihat zo skoly a vratim sa v sobotu vecer ... no a v nedelu bude treba navarit, tak aby bolo aj na pondelok a utorok ... no a nieco bude treba upratat a pozehlit ... ale to treba prat len veci, co nosi MM na bezky, len ak bude chciet ist cez vikend bezkovat, tak budem musiet dat prat asi zajtra, nech mu to vyschne

riana12
10. feb 2010

aha... no budes mat teda dost napratany vikend...

ja musim hodne veci postihat do zajtra vecera, potom uz nebude cas... v piatok narodky 😀 potom nejak vikend rychle zbehne, v pondelok planujem ist do ZA, bo utorok skoro rano skuska a okolo obeda chcem byt potom uz aj v robote...

veduci mojej BP chce do 15. nieco vidiet, ale ja vobec nemozem zohnat nejaku normalnu literaturu... idem este teraz znova patrat v kniznici na ich web stranke a ak bude nieco, snad by som zajtra mohla po to ist... 😅 a nieco by som vecer "ukuchtila", bolo by super, keby aspon par stran... len moc tomu neverim ☹

riana12
10. feb 2010

no, nejde mi prihlasit sa na stranku kniznice 😠 😠 super 🙄

zuzanockamt
10. feb 2010

to teraz do 15-teho chce nieco vidiet? ... tak to mas co robit 😅 ... ides nejako specialne oslavovat narodky? ... ja mam na buduci stvrtok a sestra ma zajtra 🙂 ... ozaj, aj moja svokra ma v piatok narodky 🙂

riana12
10. feb 2010

no hej, do pondelka 😀 ale zajtra mu pisem, ze nestiham, nech mi da nejaky den naviac 😀, aj tak mam/mala som skusky, hovorila som mu o tom a ja si prosto nemozem pomoct, ale s literaturou su problemy, ako teraz pomaly zistujem... 🙄 na nete je toho vela, ale neviem, a to mu tiez napisem, ci mozem mat vacsinu internetovych liniek... ked najdem zo 2-3 "zive" knihy, bude zazrak (teraz som si koooonecne nasla nieco na nete, pojdem to zajtra kuknut do kniznice)

no narodky - mama sa mi chysta upiect nejake zakusky, zoberiem do roboty, ja doma nic extra nechystam, mozno buchneme sampicko, mozno ani to nie, uvidim, kolko bude doma ludi, co alkohol piju 😅 a priatel mi nieco hovoril, ale nechcel povedat co to bude a zatial este nevie, ci mu to aj vyjde 😅

zuzanockamt
10. feb 2010

no ja budem s nasimi oslavovat tak klasicky doma, nejaky obed mozno, zakusky a tak a s MM nic extra nechystam, respektive on nechysta 😀 ... to si necham o 2 roky na 30-ku 😀 ... to az hrozne znie, ze 30 😅

riana12
10. feb 2010

zuzi, preco by to malo zniet hrozne? 😕

zuzanockamt
10. feb 2010

no mne sa to zda hrozne, tolko rokov na krku o chvilu ... a vobec sa na to necitim 😅

riana12
10. feb 2010

pale ved to az o 2 roky 😉 nahodou, ja by som mala rada tolko 🙂 aspon by som pre nikoho nebola "mlade ucho" a bol by pokoj 😀

zuzanockamt
10. feb 2010

no ved hej az o dva roky ... tak si zatial budem este uzivat mladost na materskej 😀 ... aspon dufam 😅 ... ja by som zase rada na ten vek aj vyzerala 😅 ... ale aj to pride

riana12
10. feb 2010

neboj, vsetko raz bude 😉

ja som mala dneska dost, ked mi jeden chlapec od nas, mladsi tak o 4 roky, dneska v autobuse veeeelmi poctivo vykal 😀 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre