Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

nordi
19. feb 2010

ahojte,je tu niekto taky, kto si este len planuje mat miminko? haloooooooooooooooooo a nevedel by mi niekto poradit,lebo sa vobec nevyznam v kocikoch a zaujima ma,ci kazda mamicka ma 2 ci 3 kociky,alebo staci jeden? a aky hlboky,sportovy..........

nordi
19. feb 2010

ahoj riana 12, a to preco az o par rockov? ☹ mas problemy?

nordi
19. feb 2010

a uz mas babo? a kolko mas rokov riana ?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... a ty kedy planujes babo? ... ja som sice 10 tt+2d, ale nad kocikom este neuvazujem ... ja budem isto len jeden, naco tolko prachov vychadzovat na viacero ... a skor nieco take, co sa da neskor prerobit na sportovu verziu

nordi
19. feb 2010

ja si najskor chcem dat do poriadku zuby,prejst na zdravsiu stravu ,nieco som si uz kupila oblecko pre miminko dupacky,overaliky atd....z babybazaru a tam chcem kupit aj postielku,kocik atd.aj ja chcem len jeden kocik,niekde som citala ze jedna ma 3 kociky tak ma to zmiatlo ci to treba mat vsetky druhy ci co jej je. 😨 baby kedy? tak nejak koncom tohto roka od septembra sa asi rozbehneme naplno,len dufam ze nebudem mat problemy,lebo pred rokom 31.1.2009 som bola na interupcii..............nezabudnemm nikdy...... ☹

zaira1407
19. feb 2010

Ahoje
ahoj nordi ...aj mi este len babätko planujeme...raz ..mozno koncom tohto roka 😅 ak nepride skor 😀

nordi
19. feb 2010

zuzanockamt volas sa zuzana?

nordi
19. feb 2010

ahoj zaira ,kolko mas rokov ak sa smiem opytat?

zaira1407
19. feb 2010

nordi aj my planujeme ale v septembri este nemozem...nezaoberas sa tou kupou prilis skoro? 😅

nordi
19. feb 2010

dnes mi prislo co som si objednala z babybazaru dupacky rozne juj ci som sa vytesila

zaira1407
19. feb 2010

prave som sa chcela spytat ja teba ...telepatia 🙂 v juli budem mat 23r.

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... hej, volam sa zuzana 😉 ... no mas to pekne naplanovane ... ja som si vopred nekupila nic ... tiez som to mala najskor poplanovane, co kedy a ako ... ale po case som planovat prestala 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... podla mna netreba kupovat predtym, kym este babo nie je ani na ceste ... ja som este ani teraz nic nekupila ... mozno az v lete zopar kuskov, ked uz budem vediet, co to je ... ale ja to mam o to lepsie, ze komplet vybavicku podedim 🙂

zaira1407
19. feb 2010

a ty mas kolko rokov nordi?

nordi
19. feb 2010

aj ja tak chcem od septembra, skoro viem,co uz ,tak to byva pockaj budem mat celu vybavu a na babo budem cakat 5 rokov,slak ma trafi potom

zaira1407
19. feb 2010

halo je tu este niekto ?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... presne ... babo si nenaplanujes ... my sme tiez cakali, ze pride skor a nic ... az na Vianoce sa podarilo 🙂

zaira1407
19. feb 2010

mne sa velmi paci kocik Bexa B4 ale to je este daleko nad tym uvazovat pre mna ...clovek mieni pan Boh meni mozno sa nieco do konca roka zmeni ale bola by som rada keby sa nezmenilo lebo uz aj MM chce babätko 😀

nordi
19. feb 2010

ja mam 23 rokov,ja nepodedim nic, tu vybavicku mam taku neutralne sfarbenu dupacky, a take kojenecke mensie vecicky,co sa mi hodi aj pre chlapca alebo dievcatko

zuzanockamt
19. feb 2010

zaira ... a drahy ma kolko rokov? ... si ho dlho presviedcala, kym sa odhodlal? ... a uz aj skusate na tom pracovat, ci este len plany?

zaira1407
19. feb 2010

zuzanockamt mozem sa spytat mas tu aj dake fotečky ?

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... mne posunie vsetko sestra ... rodila vlani v septembri a ma chalpceka, ale tie mensie veci budu aj pre dievcatko vhodne ... a malemu je to aj tak jedno, ci modre alebo ruzove ... takze kupim len nejake reprezentativne ruzove vecicky potom, ak bude dievca 😀

nordi
19. feb 2010

zuzanockamt a kedy budes rodit?

zuzanockamt
19. feb 2010

zaira ... ved v albume mam foto 😉 ... zatial len tolko ... mna ta hysteria okolo toho nejako nechyta 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... no malo by byt v polke septembra, ale to sa este pomeni mozno ... uvidim co mi povedia na dalsom sone

nordi
19. feb 2010

ja mam brata, ale ten s priatelkou uz zacali naplno dva mesiace a zatial este nic,ona sa boji,lebo ma 30r,tak ju utesujem

nordi
19. feb 2010

juj tak to jjujujujjujjju j potom sa ozvi co to bude? a ako sa citis? kolko si uz pribrala ? pracujes alebo si doma?

nordi
19. feb 2010

ja ked budem mat chlapceka bude sa volat Adrian po mojom priatelovi a ak dievcatko tak Zuzanka po mne 🙂

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... my sme boli bez HAK 17 mesiacov a tiez uz nemame 20 😅 ... citim sa normalne, tak ako aj predtym ... extremne sa nepozorujem a nevazim ... od vianoc som pribrala 3 kila, ale kolko z toho je tehu a kolko prezieranie, tak to neviem ... no a pracujem, ale radsej by som bola doma 😀 ... no uz je doma MM, tak aspon niekto musi pracovat 😀 ... a momentalne som este aj chora ... ide ma z toho porazit, ale tak co uz, co sa ma stat, sa stane

nordi
19. feb 2010

a ako by ste chceli rodit? s epiduralkou ci bez?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre