Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

nordi
19. feb 2010

aake hnusne pocasie

nordi
19. feb 2010

ja som sa malovala tiez ale uz dva roky ako sa pozname tak sa nemalujem,lebo je potom takyto mrzuty 😠 ,aj jemu sa paci prirodzena zena bez malovania.ale ked ideme spolu von si dade sadnut tak si zvyknem dat spiralu a ceruzku, on to predycha 🙂 ,zas to az tak vazne nebere, no hneva ho to,ze jemu sa pacim taka aka som. on na mne zbada dokonca ked si dam aj priesvitnu spiralu len taku vyzivnu 🙂

riana12
19. feb 2010

nordi, my sme teraz spolu 2 mesiace aj kusok, kazdy byvame este doma... kym sa k spolocnemu byvaniu dopracujeme, este prejde nejaky ten cas... a treba hlavne peniazky...

etuska
19. feb 2010

ahojte kocky,
ale ste sa rozkecali 😀
my sme boli trosku nakupovat-MM si bol kupit nejake sportove veci a ja som zatial zbehla do Mothercare-ale vsetko sa mi tam zdalo priserne drahe-asi skocim zajtra k nam do "charity shopov" 😀
-ale aspon malej som kupila super topanky-kozene,prechodne za 10libier-a to tu je uspech zohnat kvalitne topanky

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... tak MM zase nie je az taky ortodoxny ... a mne je jedno, ci sa mu to paci alebo nie ... ale robim to, co sa paci mne 😀 ... a neviem si predstavit, ze by som do prace prisla nenamalovana 😕
erika ... to je uzasna cena 10 libier za topky 🙂

riana12
19. feb 2010

etus, no obcas treba ozivit, ked to tu umiera 😅 co som si obcas vsimla obchody s tehu vecami, je to straaasne drahe... kolkokrat lepsie a lacnejsie nakupis, ked si kupis o niekolko cisel vacsie oblecenie 😉 nemusi byt nutne tehu...

nordi
19. feb 2010

riana jaj tie zaciatky, a peniaze jaj nejdem sa radsej s nimi zaoberat lebo 😠 rodicia uz ho poznaju? tie trapne situacie ze?aspon u mna boli

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... v tom mas pravdu ... ja som tiez dnes hladala nieco v normalnych obchodoch, ale sa citim vo vsetko ako slon a pritom nie som nejaka tucna alebo co 😖 ... som z toho znechutena 😖

riana12
19. feb 2010

nordi, ano, nasi ho uz poznaju, uz aj babka a dedko aj krstni 😉 nejako sme sa tymto nezaoberali, ze ci je to uz vhodne alebo nie... bola prilezitost, tak som ho zobrala a bolo 🙂 a zatial nikto, ani priatel, ani rodina nevraveli, ze sme urobili v nieco chybu a tak 🙂 ja chodievam k priatelovi pravidelne na vikendy... rada by som bola, ze by sme boli aj u nas castejsie, ale vzdy sa potom rozhodneme ostat u nich, lebo mozme byt spolu o nieco dlhsie a tomu sa teraz tazko odolava 😅
a ake trapne situacie myslis?

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... moj MM bol u nas hned na prvom nasom stretnuti a vsetko v poho ... potom sa to neskor sice pokazilo, no co uz

riana12
19. feb 2010

Zuzi, ved snad sa to v buducnosti dohromady, hm? 😉

zuzanockamt
19. feb 2010

no nemyslim, ze sa to da dohromady, lebo uz to trva cca 3 roky a ziadna zmena k lepsiemu ... no co uz ... som zvyknuta, ze nemam vsetko idealne 😉

riana12
19. feb 2010

Zuzi, a ved mate este velky kus zivota pred sebou... 😉 Nikdy nehovor nikdy...

etuska
19. feb 2010

Riana-no praveze som si to tiez myslela-ze kupim si XXL-ale nie pri vsetkom to takto funguje-urcite nie napr. pri plavkach,ci silonkach,alebo nohaviciach 😖 -ale uz si dokupim len par kuskov a do konca tehu to uz nejako prezijem 😅

zuzanockamt
19. feb 2010

ved hej, ale poznam mojho manzela, ze aku ma povahu a tak isto aj moj otec ... takze asi to ostane tak ako je to teraz 😖

riana12
19. feb 2010

Zuzi, no najhorsie, ked sa stretnu dve zatate, tvrdohlave povahy a pod. 😒

etuska
19. feb 2010

Zuzi-mozno ich vnuca trochu zmeni 😉

riana12
19. feb 2010

etus, no treba takto nahradzat tehu oblecenie tym obycajnym apson pri nejakych trickach, tunikach..., elastickych nohaviciach... apson nieco treba skusit nahradit... 😉

nordi
19. feb 2010

co robite

zuzanockamt
19. feb 2010

erika ... uvidime 😅
riana ... ja uz sa tesim na tie teplejsie dni, tam je to aj s oblecenim lahsie

etuska
19. feb 2010

Riana-uz som skusila 😀 zvysok je lepsie kupit tehu-akurat pozeram nejake akcie.Urcite si musim este kupit podprsenky na dojcenie-mam 2ks este z 1.tehu-ale uz dosluhuju 😀

nordi
19. feb 2010

moj priatel zas nemusi mojho otca ked ma vypite,lebo trepe ,a vtedy sa bojim ze sa pochytia.

etuska
19. feb 2010

Zuzi-este ma napadlo-skus mrknut nejake tehu oblecko na www.mimibazar.sk,alebo aj tu na konikovi baby predavaju

zuzanockamt
19. feb 2010

erika ... a tie podprsenky je nutne kupovat? ... nestaci mi aj obyc? ... mne sa este prsia vobec nezväcsili ... stale rovnako 🙂

riana12
19. feb 2010

nordi, ja idem asi nahodit nieco do pracky 😉
a ja nemusim pripitych ludi a ked uz si niekto vypije, som nanho velmi neprijemna, takze kto chce mat so mna milu osobku, tak to nemoze s alkoholom prehanat... 😅

Zuzi, podla mna, ci podprsenku potrebujes alebo nie, zistis podla toho, ako sa budes citit v tych, co mas teraz 😉 treba dat hlavne na svoj pocit 😉 ked bude treba neico speci, telo si to aj same bude potom pytat...

zuzanockamt
19. feb 2010

riana ... ved ja tiez myslim, ze je to tak ... zatial nic specialne nejdem kupovat
erika ... kuknemten bazar 😉

etuska
19. feb 2010

Zuzi-ja som si v tehu nekupovala vacsie podprsenky-rovno som si kupila tie na dojcenie-tie sa daju specialne odopnut pred dojcenim-tak tie som nosila este v tehu a aj teraz ich nosim po dome

Nordi-tak ja to vnimam ako Riana 😕

nordi
19. feb 2010

babybazar aj tam su tehu veci

zuzanockamt
19. feb 2010

erika ... ja uvidim ako sa zväcsim a ak budem kojit, tak si potom kupim

etuska
19. feb 2010

Zuzi-ono ide o to,ze prsia su v tehu dost citlive a tie podprsenky su velmi pohodlne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre