Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

MM sa neholi, len striha strojcekom, ale bordel narobi aj tak, no aj si to potom uprace
ideme az doobeda ... a sex v tehu nie je zakazany, pokial na to nie su dovody

nordi
19. feb 2010

ty uz budes aj hotova a mne sa ani na wcko nechce

nordi
19. feb 2010

dobre uz idem,lebo bude podo mnou mlacka,dobru nocku papa

zuzanockamt
19. feb 2010

ja uz mam aj masku na ksichtiku, som davno nemala ... v poslednom case sa mi zhorsila plet . v zivote som nemala vyrazky, ani v puberte a teraz uz mam stvrtu, no hroza 😝

nordi
20. feb 2010

zdravim

riana12
20. feb 2010

ahoj nordi 🙂

Zuzi, ja mam tiez kattastrofische tvar posledny mesiac ☹ tak som zacala s pupalkou, uvidime, ci pomoze 😅 a ked otmu nie, tak aspon nebudem mat vysoky cholesterol 😀

zaira1407
20. feb 2010

ahojte....
no vy ste tu toho dost prebrali...no vy mate zlu plet a mne neskutocne padaju tie vlasy...v pondelok idem k dokimu uz som sa rozhodla asi viac ako mesiac beriem zinok a stale sa mi chce z neho zvracat a uz asi 3 mesiace beriem viaderm ...mam pocit ze je to z vysadenia HAK ale 5 mesiacov je uz dost dlha doba aby sa mi hormony umudrili nie ? a to farbenie by sa zislo aj mne ale nechcem si tie oslabene chlpky na hlave este viacej namahat ...akurat papam piskoty detske lebo ma znova napina a nemam z toho dobry pocit .... 😝

etuska
20. feb 2010

Zaira-tak hadam bude vsetko OK 😉 😔

My sme dnes trochu upratovali,MM piekol palacinky 😅
Pridala som nove foto 😉

zaira1407
20. feb 2010

etuska ty mas ale sikovneho manzela 🙂
videla som fotky ...mas krasne brusko ...nech je ten drobcek vo vnutri hlavne zdravy ako buk !
co je zeny kam ste zmizli...?

zuzanockamt
20. feb 2010

Ahojte 🙂

my sme sa len pred chvilou vratili z oslavy ... som dost unavena ... a zajtra ma caka dalsia navsteva a od pondelka detsky domov kazdy den ... a este stale ma viroza neopustila 😝

etuska
20. feb 2010

Zuzi-ja som tiez myslela ze uz som sa zbavila nadchy a dnes ma zacalo trapit hrdlo 😖
Zaira 🙂 ved som ho aj patricne pochvalila,ze spravil lepsie palacinky ako ja 😉

Poobede bol MM s Miskou na ihrisku a ja som skocila do charity shopu a co-to kupila pre babo a par veci pre Misku.Vytesujem sa najma z nepremokavej sportovej vetrovky-je uzasna-dufam,ze ju vynosi aspon rok 😵

zaira1407
21. feb 2010

ahojte ...prajem sobre ranko ....idem varit obed a zamiesit si na medovniky ...poobede sa tu stavim

riana12
21. feb 2010

ahojte, tak ja som od vcera u priatela, teraz som sa na chvilu vykradla k PC, mame taky pyzamkovy den 😀
idem nam urobit krupicovu kasu, dam si potom na to granko a budeme mat fajnovu maskrtku 😵

etuska
21. feb 2010

Riana-mnam-pripomenula si mi,ze mame este doma BB puding-tak asi uvarim 😀
My mame dnes vyrocie sobasa-6 rokov-tak sme si poobede vysli na rodinny vyletik-ja jednu malu farmu 😀 neskor hodim foto na FB 🙂

zaira1407
21. feb 2010

Ahojte ,kde ste vsetky ?oddychujete?prajem pekny zvysok vecera....

riana12
21. feb 2010

etus, gratulujem k vyrociu 😵
zaira, no ja som u priatela, takze sa venujeme jeden druhemu, kedze zase cez pracovny tyzdne sa neuvidime ☹

teraz zase pustim priatela k PC, kym sa ja zase pozriem do papierov do skoly... nechce sa mi, ale musim 😝 🙄

zaira1407
22. feb 2010

AHOJTE
riana tak si ho uzi do sytosti 😀
etuska ako dopadol vyletik ?

zuzanockamt
22. feb 2010

Ahojte 🙂

tak ja si uzivam prvy den dovolenky 🙂 ... doobeda som bola v DeD ... zajtra mam znova doobedie a v stredu aj doobeda aj poobede ... navarila som uz aj obed ... a poobede este musim odbehnut do druhej prace ... nechce sa mi, lebo som dost unavena, ale co uz ... tu hodinku a pol to tam prezijem 🙂

riana12
22. feb 2010

ahojte 🙂
som doma zo skusky, dalsej som sa zbavila 😵

zaira, no vecer uz to bolo venovanie sa jeden druhemu pobiednejsie... mlady sadol k pc, ja k uceniu... ale zas nemozme byt nalepeni jeden na drueho 24 hodin denne... a zas, ked sa nevidime cely tyzden, tak je pritulny az-az 😵 😵 😀

zaira1407
22. feb 2010

riana ..no začiatky su najkrajsie a potom je to po rokoch nadherne 😀

riana12
22. feb 2010

zairam, ved hej, zaciatky su vzdy to naj... teraz sa pousmievam nad jednou prihodickou z vikendu... nieco sme sa nepohodli, ja tak priatelovi potom hovorim, ze ved ja som si len chcela jeden problemik vydiskutovat, ze nerada by som to nechala teraz tak a o rok to bude problem... a on mi tak fikane a so smiechom na to odpovedal, ze vsak pri nasich sklerozach si o rok nebudeme na ten problemik pamatat 😀 😀 😀 (sme obidvaja podareni, lebo kolkokrat vselijake drobnosti pozabudame alebo si nepamatame podrobnosti, preto ta skleroza 😀 😅)

nordi
22. feb 2010

ahojte,prave som prisla z prace,je tu niekto?

riana12
22. feb 2010

nordi, ja som tu 🙂

zuzanockamt
22. feb 2010

ja som sa tiez prd chvilkou dotrepala z prace, ale bola pohodicka ... pomalovali sme s deturencami zvieratka, co minule vyrobili z modelovacej hmoty ... a cestou domov som si kupila jednu knizku o tehu a lak na nechty a ozdobky na nechty 😀

riana12
22. feb 2010

Zuzi, kolko hodiniek si bola s deturencami? a co to za ozdobky? nejake male nalepky?
ja asi pojdem teraz risknut nalakovat si nechtule bordovym lakom, ale uz vidim, ako to mam tak do 2-3 dnoch z koncov nechtov olupane 😒

ja mam nejake dovne chute, bo banany prekladam suchymi rozkami 😅 😀

zuzanockamt
22. feb 2010

riana ... nie nalepky, ale z modelovaciu hmotu naplnili do formiciek minuly tyzden a dnes sme to malovali ... väcsinou zvieratka ... s tymito byvam iba hodinku raz do tyzdna a v domove som bola 4 hodiny doobeda 😝 ... zajtra ma cakaju tiez 4 hodiny v domove ... esteze si spomenula nechty ... ved som si kupila tie somarinky, tak sa idem realizovat ... mam take malinke kvietocky, tak to skusim dat na nechty 😅 ... ze aka ja budem cool 😀 😀 😀

riana12
22. feb 2010

Zuzim, teraz ja pozeram, aku hlupost som napisala... 😅 nalepky som uz myslela na tie tvoje ozdobky na nechty 😅 😀 😀

zuzanockamt
22. feb 2010

jaaaaj 😀 ... no uz mam na jednej ruke nalepene, ale iba na jdnom nechte ... take mile kvietocky 🙂

riana12
22. feb 2010

to vies, ponahlam sa a potom take kiksy 😝 😀 😀 ja som dneska tiez zacala pomyslat nad niecim na nechtiky... v drogerii som si zobrala taku brozurku jednej kozm. znacky, cely sortiment tam vyobrazeny a ked som tam tie srandy na nechty videla, nejak mi to zacalo behat po rozume... uvidim este...

zuzanockamt
22. feb 2010

ja som si urobila dnes radost 🙂 ... aj som si povedala, ze naco take kraviny budem kupovat, ale tak obcas neuskodi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre