Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
3. apr 2010

erika ... ty uz mas ake fajnove brusko 🙂 ... mne sa zda, ze to moje sa nejako zmensilo alebo co a schudla som 1 kg od minulej poradne, co som mala pred tyzdnom 😕 ... a mas super vecicky pokupene 🙂

etuska
3. apr 2010

Zuzi-vsetko zo sekacu 😉 za par supov 🙂

A pribrala som zatial +8kg 😅 -ved sa ledva gulam 😀

zuzanockamt
3. apr 2010

tak ja som pribrala zatial 1kg, kedze to kilo som schudla ... dokina bola minule mierne zaskocena, ked som jej povedala, ze mam len + 2 kg, ale ja mam aj tak dost toho, nie som tucna, ale tak akurat 172 cm/74 kg ... a co sa tyka oblecka, ja este nic nekupujem, az ked budem vediet co to je, tak nieco kupim 🙂

etuska
3. apr 2010

ja mam neutralne a dievcenske veci po Miske a ked nam v januari povedali ze bude chlapec,tak som nakupila este chlapcenske-ale nove veci nemam tusim ziadne-vsetko zo sekaca.

Nove akurat plienocky a este dokupim nejake plachty do postielky.

etuska
3. apr 2010

nejake dievcenske vecicky predavam cez bazar-tak hadam to bude chlapec 😅

zuzanockamt
3. apr 2010

ja ak bude chalan, tak mam postarane ... vsetko od sestry, postielku mame, kocik a vanicka budu zase od sestry ... len kupim perinky a obliecky do postielky ... a samozrejme ak bude dievca, tak aj nejake oblecko ... a ked budem mat po sone v 20 tt, tak si zacnem pomaly kupovat aj plienky, ked uvidim v nejakej dobrej cene ... ale ja chcem len jednorazovky, na ine nemam cas, nervy a priestor 😀

etuska
3. apr 2010

Zuzi-baby co latkuju tvrdia,ze s tym nie je vela roboty-to nie ako za nasich "starych mam" ked sa museli plienky vyvarat 😅 Horsie je to teda s tym priestorom-lebo predsa tie plienocky treba aj niekde susit 😖

etuska
3. apr 2010

Idem uvarit nejaky rychly obedik.Pre Misku mam este zo vcera rybku a zemiaky,tak len nieco rychle pre nas.
A idem trochu upratat-kedze mame avizovane nejake navstevy

zuzanockamt
3. apr 2010

tak ja si nechcem pridavat robotu navyse, a nemam priestor na tolke susenie ... jednorazovky su tiez dobre a prakticke ... nad tymto sa nejako nezamyslam, ze by som skusila inuu alternativu

etuska
3. apr 2010

No ved to je kazdeho osobna vec.Ja sa tvarim ,ze som eko.-mama tak to idem vyskusat 🙂 a hadam ma to neprejde.

etuska
3. apr 2010

pekny dnicek prajem 😵

zuzanockamt
3. apr 2010

ja sa netvarim ani eko a ani bio 😀 ... hoci teraz je to moderne

zuzanockamt
3. apr 2010

aj tebe pekny den, ja idem robit salaty a este volaco upiect 🙂

etuska
3. apr 2010

Zuzi-to ani tak nie je o mode ako o presvedceni 😔 Miska mala plienky takmer do 3och rokov-tak si vies predstavit kolko je z toho odpadu 😖 a na druhej strane sa da na tom aj usetrit-nehovoriac o tom,ze tie plienocky su teraz fakt paradne a premakane a tu som si par kupila za ozaj super ceny.-ale to uz patri do inej temy 😀
no bezim od PC
pekne sviatky 😵

riana12
4. apr 2010

ahojte, ja len pozdravim na otocku a idem 😅

zuzanockamt
5. apr 2010

Ahojte 🙂

zelam vam pekny velkonocny pondelok ... u nas prsi a je hnusne 🙄

etuska
5. apr 2010

Zuzi-u nas podobne 😀 -ale vcera bolo celkom pekne,tak sme sli do susedneho mestecka mrknut parky a nasli sme jeden paradny-2detske ihriska,jazero s kackami,tenisove kurty,veeelke travnate plochy...a hlavne nebolo tam vela ludi.

Miška dostala odmenu ktoru si vybrala za tych 25hviezdiciek co nazbierala za cely tyzden-zmrzlinu 😅 -esteze mame take skromne dieta 😅

Na buduci tyzden si vybrala "plavaren",lebo boli v sobotu s MM na jednej novej a tam sa jej zapacilo 😅

Akurat cakame jednu navstevu a poobede asi skocime k bratrancovi.
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
5. apr 2010

u nas tiez vcera bolo pekne-slnecno, tak sme boli vonku
dnes by sme tiez mali mat navstevu, uvidime, ci pridu alebo pojdeme este my ku svokrovcom

smolka
5. apr 2010

caute babenky,
tak som spat zo svadobnej cesty..ale tu je tak skaredo u nas... :( a ako na potvoru vdaka klime,som prechorela..no nist, hadam bude dobre..
idem na vec stou mojou ovulkou,som zvedava fakt,kedy ju ja vlastne mam..
zelam Vam krasny i ked niekde uprsany den..drzkajte sa

zuzanockamt
5. apr 2010

no vitaj smolka 🙂 ... vam to ale rychlo ubehlo, vsak? ... ja som prechorena aj bez klimy 😝 ... ale uz je to cosi lepsie ako pred par dnami 🙂

etuska
5. apr 2010

ahoj Smolka-no aspon ste trosku vypadli zo stereotypu a urcite bolo fajn 🙂 Ja uz sa poriadnej jari nemozem dockat 🙂

etuska
5. apr 2010

Zuzi-celkom fajn clanok pre nas "kinderka" 😀

http://primar.sme.sk/c/4116789/vyziva-tehotnej-...

etuska
5. apr 2010

este som nasla dobru stranku-a maju tam rozne caje pre dojciace mamicky.
Ja som pila tento:

http://www.magister.sk/product_info.php?cPath=1...

-ale skusim si teraz kupit aj iny.

zuzanockamt
5. apr 2010

erika ... tak som si potvrdila podla toho clanku, ze mam v podstate ukazkovu stravu 😀 ... az na jednu salku kavy denne a obcasnu kofolu alebo kolu-ale to pijem len ked som u nasich - raz za dva/tri tyzdne ... takze mozem byt so sebou v podstate spokojna a co sa tyka stresu, tak ten bohuzial nejako eliminovat nemozem 😖

etuska
5. apr 2010

Zuzi-mne tiez teraz chutia vacsinou zdrave veci-kavu si dam obcas-tak raz za 3-4 dni-ale kolu milujem-tak MM ma zakazane ju kupovat-len teraz na V. noc som si trochu dala 😅

zuzanockamt
5. apr 2010

ja si dam kazdy den jednu kavu ... ale pijem tak pol na pol s mliekom ... kolu mam aj ja rada, ale nejako vydrzim 😅 ... ja som mala aj predtym pomerne zdravu stravu si myslim ... tak raz za mesiac mi prisla chut na klobasu alebo salamu alebo slaninku a obcas chipsy ... no to je v norme si myslim

etuska
5. apr 2010

ja som si vcera s chutou dala lečo a k tomu asi 2 dúšky pivka-a vsetok obed skoncil vo WC 😝 😀
a to mi to celkom chutlo-len MM sa smial,ze ked som tu porciu zakoncila pivkom-tak Šimi chcel uvolnit zaludok len pre pivko 😝 -a to som si dala len tak na "pretravenie" 😅

zuzanockamt
5. apr 2010

ja alkohol nebudem az do konca tehu pit ... nejako mi to neda, ked si predstavim, ze to pojde aj malemu

smolka
5. apr 2010

etuska,zuzanockamt bolo fajn teplo,ale nemozem aspon pol roka pocuvat kubansku hudbu,lebo doslova hrala este aj na zachode.. 🙄
Inak mentalita ludi bola mila,hocikedy na chodniku si zastali zacali tancovat alebo len tak v strede cesty si opekali maso.. no radost,.a dialnica tam fici v takom style,ze vyblikavanie a vytrubovanie vodica..uz to vidim na nasich dialniciach :D :D
no a v stredu idem do tej skoly nestatnej riesit diplomovku a skusky podohadovat.. bléé 🤐 🙄

zuzanockamt
5. apr 2010

smolka ... no maju to tam teda divoke ... ale tak je to uuuuuplne ina mentalita ako my 😉
tak vela stastia pri DP 🙂 a pri skuskach tak isto 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre