Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
27. apr 2010

ja sa tiez striham len u kadernicky a farbim sa sama
v noci som mala zase hrozne krce v nohach ... v obidvoch naraz a opakuje sa mi to takmer kazdu noc ... a este aj rano ma boleli nohy z toho a to beriem horcik 3-krat denne

etuska
27. apr 2010

Zuzi-ja som mala krce v nohach obcas pri Miske ,teraz len jediny raz.Horcik uz tusim od piatku(alebo aj skor) neberiem a zatial OK.Este 2 dni vydrzat v praci a uz v podstate mozem aj rodit 😅 -hoci verim,ze vydrzim minimalne do 38tt 😅

riana12
28. apr 2010

ahojte 🙂

etus, no teda sa ti riadne krati "pobyt" v praci 🙂 ja verim, ze drobcek u teba ostane co najdlhsie... vsak naco by sa ponahlal von? urcite mu je vnutri dobre 😉

zuzi a zjest nejaky ten banan obcas si neskusala? tam je horcik tiez a mas to prirodne... mala by si aj taky aj taky...

som zvedava co dneska mlady, snad cez obed poda info, uz by mal teraz aj makat 🙂 dneska som sla o hodku neskor do prace, aby rano nebol vyhukany, ze je sam... ja totiz bezne odchadzam z domu pred pol siedmou a jemu staci vstat az tak okolo 7:15... ale zajtra ho uz necham sameho 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2010

riana ... banan jem kazdy den uz pravidelne niekolko rokov 😀 ... a mlady nech si zvyka 😀 ... ale viem ake je to divne byt sam v "cudzom" prostredi zrazu

riana12
28. apr 2010

Zuzi, tak potom co sa babanu tyka, tak nic 😅 😅 no mlady uz ostane zajtra rano sam, len dneska tak protekcne 😀 ale aj ja som si tak pohodove pospala, aj sa mi lepsie vstavalo 😵

zuzanockamt
28. apr 2010

ja som dnes vstavala o siestej, lebo som musela ist este k lekarke po jedno tlacivo ohladom PN ... a potom som zaspala este do desiatej, ale dnes je asi nejaky divny tlak, lebo stale sa mi chce spat ... len by som rada aj cosi upratala poobede, tak si asi idem spravit kavu

riana12
28. apr 2010

no tak ako sa mi rano paradne vstavalo, tak som teraz mimo 😝 🙄 dojdem domov a neviem, zeby zachrapcim? 😅
ale chcem si dat dohromady (poupratovat) papiere do skoly, som si aj par sanonov kupila vcera... nech mam v tom nejaky system a nech je to nejake skladnejsie...

zuzanockamt
28. apr 2010

aj ja chcem trosku väcsie upratovanie porobit, ale neviem ako sa mi to podari, lebo MM robi skrinku na postele a ma to dost velke rozmery a ma to po celej izbe rozlozene ... dnes to dosrobuje a zajtra pride asi svokor a budu to vesat na stenu ... kedze ja nemozem dvihat take tazke veci

riana12
28. apr 2010

tak to si radsej nechaj na potom, ked skrinka bude hotova... asi sa moc upratovat vo velkom neda, ked to tam mate porozkladane, nie? a ked si taka unavenam tak vyuzi unavu, lahsie sa ti zaspi a aj pooddychuje... 🙂

zuzanockamt
28. apr 2010

len nemozem spat v takom bordeli ... ma to len znervoznuje 😅 ... aspon umyjem kuplenu a podlahu a utrem prach na policiach ... len dufam, ze to nebude mat potom nejake nasledky 😕

riana12
28. apr 2010

ked sa nebudes natahovat moc a vlacit tazke veci, tak by to malo byt v pohode... hm?

zuzanockamt
28. apr 2010

no snad hej, len sa budem krcit kadejako, tak dufam, ze Jurko nebude potom protestovat 😅

riana12
28. apr 2010

vsak on ti pripadne da nozkami, ruckami vediet, ze sa mu nepaci 😀 a uz citis kopanceky nejake? ci si drobcek este dava nacas?

zuzanockamt
28. apr 2010

no uz som umyla kupelnu aj WC-ko a aj podlahy v chodbe, kuchyni a kupelni a mam dost teda ... a uz ma aj picha mierne podbrusko 😖
zatial kopanceky necitim ... trosku obcas take mrvenie, ale nic moc to teda nie je ... v pondelok to bolo take castejsie, al evcera a dnes este nic 😕

riana12
28. apr 2010

tak teraz sup do postele a oddychovat... a drobec sa mozno inak otocil... alebo spinka 😉

ja idem zajtra s mojim drobcekom usatym na ockovanie... po kazde sa smejem, ze je s nim pomaly viac roboty, ako ked sa ide s babom na poradnu 😀 😀
dneska mu musim skratit pazuriky, precesat ho, lebo vyzera to, ze zacina plznut... a snad ma vetos nesprdne, ze moc vazi... 😅 😨

zuzanockamt
28. apr 2010

co je taky prekrmeny? ... a co za dobroty mu davas? ... inak teraz pocas jari aj psy zvyknu plznut, takze asi zajo preto pusta srst

riana12
28. apr 2010

Zuzi, no mne sa zda, ze by mohol byt chudsi... nejak je moc gulaty pri hlavicke resp. krk a spol... domaci ho radi krmia a ti mu veru dopraju... no ustriehni to, ked nie si doma 😅 😝
plznut plzne, hlavne teraz na jar by sa mu mala davat dolu zimna srst... len ono je najprv dlho "ticho" a potom zarzu sa mu to pusti a ja si aj do roboty chlpy nosim 😅 😝 😝 😀

etuska
28. apr 2010

ahojte kočky,
tak ja som dnes myslela,ze ani nepojdem do prace-mala som rano krce -zaludok strajkoval.V skole som to nejak prezila,ale taka unava na mna prisla-dnes sme boli v skole takmer do 3:30 a potom som si musela doma lahnut aspon na 1/2 hodky-aj to ma Miska cele popoludnie zlostila 😠 -aj MM odvravala-potvorka mala.
No uz len prezit zajtrajsok+piatok doobedu a mam aspon pracu z krku 😝

Inac-dnes bola za mnou moja "nastupkyna" Clare a vyzera to,ze ona ma zastupi len do konca sk. roka-neviem koho zozenu potom-ale ani ma to netrapi 😀

riana12
28. apr 2010

etus, veru, co bude potom, to ta trapit nemusi 😉 😀

zuzanockamt
28. apr 2010

erika ... tak uz sa ti to krati 🙂
dnes som si odfotila obleceny bruch, nech vidim ako to vyzera 😀

etuska
28. apr 2010

Riana-veru 😀
Dnes som inac nejaka podrazdena a ospala-idem si spravit aspon nieco mnam na jedenie,lebo som ani poriadny obed nemala-ten co varia v skole-hnus 😝 -tak som nemala nan chut a v obchode blizko skoly nic poriadne nemali-uz mi lezie ta britska strava hore krkom-ale ked varit kazdy den uz nevladzem 😖

etuska
28. apr 2010

Zuzi-aj ja mam nejake nove fotky-len ich hodit do PC

zuzanockamt
28. apr 2010

erika ... ja som bola dnes taka ospala az strach ... rano som bola u dokiny po jeden papier kvoli PN a potom som este od 8:00 do 10:00 zaspala 😀

zuzanockamt
28. apr 2010

erika ... tak hod 😉

etuska
28. apr 2010

Ja som dnes "hore" asi od 6tej a to som sla spat po polnoci,tak preto som asi taka nevrla 😖 .Domov sme prisli az poobede-cely den som sedela na tej sprostej stolicke,tak ma boli cele telo 😝

Idem nieco zjest-asi zneuzijem MM na masaz a hodim sa do vane 🙂

etuska
28. apr 2010

Zuzi-ked najdem kabel od fotaka ,tak hodim 🙂

etuska
28. apr 2010

Zuzi-ved tam mas este take malicke tehu brusko-ja uz som ako velryba-ale paci sa mi aj tak-lebo nerastie do sirky,ale skor dopredu 😀

etuska
28. apr 2010

Riana-ako tak citam,tak mlady travi u vas stale viac a viac casu 😅

zuzanockamt
28. apr 2010

ozaj riana a ako mlady v praci? ... co to vlastne robi?

riana12
29. apr 2010

etus, no to zatial bolo tak, ze ja som u nich bola kazdy vikend 😅 mlady stravil u nas akurat 2 predlzene vikendy na Vianoce a Velku noc 😅

Zuzi, no mlady v pohodicke vcera... zatial sa nestazoval, celkom sa mu pacilo... 🙂 este musim potom vysetrit krstneho, co a ako, potom budem mat uz aj dusicku na mieste 😀
krstny robi vselico - klimy, kurenie, vodu... mlady a este jeden pracant robia take pomocne prace ako vyburat dieru, nieco primontovat (ale co uz ma do cinenia s elektrikou a pod., to si uz krstny urobi), jo a mlady ma na starosti este soferovanie jedneho auta 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre