Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt hej hej, ja si to zdravo uvedomujem, ze treba pockat a je to len vykyv hormonov 😀 ja by som uz chcela mat taku istotu, obycajny zivot so starostami... ale musim pockat, som o tom presvedcena. tak oddychuj, neoplati sa byt teraz chory, ale zasa to pocasie, raz prsi, raz svieti slnko...
@riana12 a ako dlho ste s priatelom?my tiez nemam na com staviat, ale dufam, ze raz pride den, ked si to budeme moct dovolit a hlavne chciet obaja.

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi ale keby som aspon von chodila, ale nic nerobim, valam sa doma a bum ... akurat len co do obchodu zajdem alebo tak maximalne na hodinku alebo hodinku a pol chodime vonku

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt bacil si nas vzdy najde 🙄 ale hadam to je len chvilkove a hned to prejde. treba sa prechadzat viac aby si posilnila imunitu 🙂

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi no treba viac, ale co ked napr. vcera akurat pocas vychadzkovych hodin prsalo 🙄 ... a ku veceru uz bolo zase fajn ... aj teraz zase ako sa blizi 14:00 sa zhorsuje pocasie 😠

riana12
26. máj 2010

@sisisi no sme spolu 5,5 mesiaca... takze este dost malo 😅

riana12
26. máj 2010

baby, cely obed som zlopla, ufff, este teraz som plna 😝 ale mnamkaaaa velka 😵

zuzanockamt
26. máj 2010

riana ... ja mam este v zaludku ranajky, jedla som ich na dve etapy, takze obed bude uz vlastne ako skora vecera okolo stvrtej mozno 😅 ... teraz ideme vonku trochu, tak dufam, ze mi aspon trosku vytravi

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt jaaaaaaj, no to je na prd, ale dufam, ze sa uz coskoro zlepsi pocasie, ani mna to nebavi.

@riana12 my sme spolu veru dlhsie, ale moj sa nejako nehrnie mysliet na buducnost. a ten tvoj?kolko ma rokov?
baby ja som prave dopila kavicku a predtym vanilkova zmrzka s horucimi jahodkami, mnaaaaaaaaam!

riana12
26. máj 2010

@sisisi ja mam uz za sebou 3-rocny vztah, byvaly je o 4 roky starsi odo mna a stale bol ako male decko... za celu dobu nic poriadne z neho nevyliezlo...
terajsi priatel ma 23 a od zaciatku to vyzera uplne inak, mam z toho omnoho lepsi pocit ako z predosleho vztahu... buducnost nepreberame zatial nijak, mame na to cas 🙂

sisisi
26. máj 2010

@riana12 ja mam za sebou 7 rocny vztah, tam sa to aj rysovalo, zariadovali sme bytik, uz aj na babo sa dal nalomit, len viem, ze to nebolo zo srdca, ale preto, ze ja som ako tak na neho tlacila. aaaaaaale to uz som poznala terajsieho priatela a silou mocou som to chcela zachranit, nedalo sa. asi to tak malo byt. a tento sucasny... nema sa k nicomu, hlavne nema riadne zamestanie, je sportovec, bude mat 26 r. a moc sa neberie zabezpecit si buducnost.

riana12
26. máj 2010

@sisisi teraz je akasi moda, ze sa chlapi nikam nehrnu, modne je cakat a zacat sa nejak okukavat az po 30-tke

sisisi
26. máj 2010

@riana12 tak naco si predtym okukavali nas, ked my sa citime byt uz pripravene 😅 a to nie je moda, to je ich pohodlnost, im to len vyhovuje!!!

riana12
26. máj 2010

@sisisi oni to beru tak, ze to je nasa vec, ze sme pripravene... 😝

sisisi
26. máj 2010

@riana12 to mas pravdu, ale oni len tazko pridu k narozu stat sa zodpovednejsimi sami od seba. musime im pomoct 😎

riana12
26. máj 2010

@sisisi chlap (az na vynimky) si povie, ze on zodpovedny je - sam za seba... 😝

sisisi
26. máj 2010

@riana12 no to je pekne... ale ved oni sa spamataju 🙂 dufam.

riana12
26. máj 2010

@sisisi, poniektori sa spamataju, az uz je neskoro 😝

sisisi
26. máj 2010

@riana12 presne to som chcela napisat ja... 🙂 a ty by si uz tak naozaj chcela babenko?alebo len tak normal pocity, ze ved raz urcite? a vobec ste sa este o tom s priatelom nebavili?

riana12
26. máj 2010

@sisisi - len co sa mojich pocitov tyka, tak by som babatko chcela aj teraz... ale to je cisto len o psychickej pripravenosti...
treba brat ohlad hlavne na priatela a aspon nejake materialne zabezpecenie...

riana12
26. máj 2010

bavit sme sa o tom nebavili, priatel vie, ze mam deticky strasne rada a branit sa im nebudem... ale aby som okolo neho behala a pistala, tak to nie... sme na to este prilis kratko...

riana12
26. máj 2010
sisisi
26. máj 2010

@riana12 hej hej, ja to mam asi tak isto, len my sme spolu neni tak kratko, ale som ochotna a pripravena cakat. ja by som si asi tiez este rozmyslela ci hned teraz, keby prislo na lamanie chleba lebo zabezpecenie a tak este chyba. ide mi len o to, aby sa stihol za tie dva, tri roky pripravit na to, ze prave vtedy je ten cas plodit aj pre neho 🙂

riana12
26. máj 2010

tak sa majte zatial pekne, uz ficim domov 🙂

zuzanockamt
26. máj 2010

baby, chlap niekedy nie je zodpovedni ani sam za seba 😀
ja som uplne znicena po prechadzke 😝 ... teraz sa nevieme s MM dohodnut na tom, kto spravi veceru 😅 ... obaja sme lenivi ... a to chceme len zemiaky v supke dat zapiect a zeleninu k tomu, lebo sme kupili uz nove zemiaky ... a konecne som kupila aj plachtu na postel ... zvycajne som videla len tie 160x200 a konecne som nasla aj väcsiu, lebo nam treba az 180x200

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt tak jeden urobte zemiaky a druhy zeleninku 🙂 ale dobra vecera, ja som si dala tuniakovy chlebik.

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi zeleninu treba len nakrajat ... ale MM sa uz do toho pustil, lebo som mu tu uz mraucala, ze som strasne hladna 😀 ... a dam si k tomu mozno aj kyslu rybku, uz ich musime dojest, lebo su asi 2 dni otvorene

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt dobre si urobila, ved ty si jeho ziena, tak nech si ta obskakuje 😉

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi ja sa ho naobskakujem dost 😀 ... raz za cas moze aj on ... a som mu slubila, ze mu poposielam zase nejake zivotopisy, asi pred tyzdnom alebo dvoma som poslala vyse desat a ozvali sa dvaja a aj to negativne 😝

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt jaj ani mi nehovor o tych zivotopisoch. ja sice chodim na VS, ale uz by som si mala nieco najst a prave dnes som riesila ze co a ako. musim si to nechat prejst hlavou...

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi no MM ma VS a viacrocnu prax a je doma uz vyse roka ... zalezi od konkretneho odboru ... ja som si minuly rok nasla pracu za necele dva mesiace a to som mala este aj viac ponuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre