Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

janerozhodna
31. máj 2010

zuzanockamt - Zuzi ešte iba krátko toto je druhý meiac ale dúfam že sa nám zadarí. Ved budem priebežné informovať ako to všetko prebieha🙂

riana12
31. máj 2010

@janerozhodna ked vieme, povieme 😉 😀 tak sa drz na AJ 🙂

etuska
31. máj 2010

@janerozhodna
ved aj nam sa zdalo ze o snazilkovani a tehulkovani len tak fantazirujeme a nakoniec sme sa niektore ani nenazdali a boli sme tehu 😅

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
aky clanok si citala?nieco zaujimave?

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
to hej-ale nezaskodi si zopakovat 😅

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
idem ja zehlit,lebo som taka nijaka 😝
MM s Miskou presadzaju kvety 😅
a cakam kym doperie pracka.
Maly je dnes nejaky lenivy-idem si uvarit cajik a pustim sa pri telke do zehlenia 😅

zuzanockamt
31. máj 2010

@etuska
mne je dnes cely den na prd kvoli tej nadche ... nic som ani nerobila, len jednu pracku som oprala
a zase ma boli ten pravy bok 😝

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
tak to ti nezavidim 😒 hadam budes coskoro fit.
ja uz som obcas na nervy z toho cakania 😝 cez den som bola OK,lebo som stale neico robila,ale vecer ked uz stale ocakavam ze sa to rozbehne,tak mi je obcas nanic 😝
No nic-zapnem telku-nieco pozehlim,vypijem cajik a uvidime.
Vcera aj dnes ma zase prehnalo,brusko tvrdne.Niezeby som sa na ten porod az tak tesila 😅 ale uz to chcem mat za sebou 😝

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
jaj a zajtra je MDD-tu sa sice neoslavuje,ale chcem nieco pre Misku vymysliet

zuzanockamt
31. máj 2010

@etuska
som zvedava ako to budem ja prezivat, ked uz bude termin za dverami 😅 ... musi to byt dobre na nervy, ked stale cakas, ci uz to nahodou nebude 😅

riana12
31. máj 2010

ahojte 🙂 ja som len prisla nakuknut, pred chvilou som si dolakovala nechtiky, cakam, kym sa uschnu... a potom pojdeme chrapostit 😀

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt no a najma ked sa kazdy vypytuje:"este nic?" 😝
@riana12 mne sa dnes akosi ani spat nechce,aj ked som si poobede nezdriemla a dnes som toho stihla ozaj dost

janerozhodna
1. jún 2010

@etuska no ved uvidíme ako to všetko dopadne, dúfam že máš pravdu a ani sa nenazdám a budem tehu.....No vidím etuška že ty to más fakt za pár, a možno že už sa aj melé pýta na svet teraz...xixi... Inač všade je take deprimujúce počasie ako v BA? Dnes je MDD ale detúrence to počasie asi velmi nepoteší 😢

riana12
1. jún 2010

dobre ranko 🙂

mamusia
1. jún 2010

Ahojte.

Tak ja len tak na skok,bo nejak nemam casu v poslednej dobe pisat na MK 😒 ale sa musim pochvalit,ze sme sa s mm rozhodli uz snazilkovat od teraz, nie az o 3 mesiace.......tak sa moooooc tesim...uvidime,co z toho bude 😀

riana12
1. jún 2010

@mamusia tak super 😉

mamusia
1. jún 2010

Len uvidime ako dlho to bude trvat....predtym sme sa snazili az 9 mesiacov,potom 9 mesiacov cakali a mame to co mame, momentalne spiace v spalni 😀

sisisi
1. jún 2010

@mamusia ahoj!! vy ste sa teda poponahlali 🙂 ale mas pravdu, radsej skor, ako potom cakat!!!

etuska
1. jún 2010

@mamusia
tak prijemne snazilkovanie 😉
@janerozhodna
no u nas je sice len 12C-ale uz trosku vykuka slniecko 😵

mamusia
1. jún 2010

Hej,hej. Po porode som si povedala,ze tak dobre dlho budem rozmyslat,ze ci chcem druhe dieta....no 5 mesiacov stacilo,aby som zabudla chcela sa tesit z dvoch 😎 nechcem byt cely zivot na materskej predsa - karieristka!! 😀 😀

riana12
1. jún 2010

tu v BA je 😖 pod mrakom, hned sa cloveku chce spat 😝

sisisi
1. jún 2010

@mamusia suhlasim s tebou, ked sa na to citis, hor sa do toho!!! keby mi bolo umoznene, urobila by som to iste.

etuska
1. jún 2010

@mamusia
no je to individualne.Nam sa dcerka podarila pocas VS-dokoncila som s nou 5.rocnik a hned po skonceni VS som nastupila do prace(to mala dcerka 13.mesiacov)-takze som si ju ten prvy rok vychutnala(i ked to bolo narocne zvladnut skolu+dieťa-ale zase dalo sa to-ucila som sa ked spala a mohla som ju v pohodke 9mesiacov dojcit).
5 rokov prace v kuse stacilo,tak sme si povedali ze je cas na druhe babo-a tu v UK sa chystam do prace po 9tich mesiacoch(kedze MD dlhsie nie je)-ale verim,ze si babatko uzijem,lebo pracovna doba sa da so zamestnavatelom vacsinou dohodnut.

Ja osobne by som si na 2 deticky po sebe netrufla-ale je to zase fajn pre deti-spolu vyrastaju ,pohraju sa spolu...

sisisi
1. jún 2010

@etuska aj ty mas v podstate pravdu, len ked baba skonci VS, potom do prace aspon na nejaky cas... to ma hned 26-27 rokov. nehovorim ze to je uz vela, ale na to ak ma uz materske pudy napr. od 20 a este sa to hned nemusim podarit... ja by som tiez najradsej pocas VS este stihla a potom teda bud do roboty alebo co najrychlejsie druhe, nech to mam vybavene, aby som potom mohla pracovat, nie po roku zasa doma.

etuska
1. jún 2010

@sisisi
ved vravim,ze nam sa tak dobre zadarilo 🙂 lebo ak by som nebola tehu na VS-tak sme planovali s MM hned vycestovat do zahranicia-dobre ze nie stale zivot vychadza tak ako chceme 😀

mamusia
1. jún 2010

etuska ja som bola tiez v UK a viem,ze tam to je tak malo,no zas si myslim,ze tam su lepsie podmienky na rodenie,hlavne lacnejsie a tak........no ja chcem zostat doma urcite cele 3 roky s kazdym babom(ked je ta moznost,aj tak jasle su fest drahe - 200eur na mesiac) a uzivat si ich naplno 🙂
Najprv som sa chcela uplne venovat jednemu babu a potom druhe,no takto sme si to rozmysleli a budem sa snazit sa venovat obom naplno 😉

mamusia
1. jún 2010

a etu,Ty si uz nemala rodit? 😀 🙂

etuska
1. jún 2010

@mamusia
no trosku prenasame 😀
ale povodny termin mam 6.6(podla MS) tak ma dovtedy nechaju ak skor neporodim a na ten den som objednana na vyvolavacku

etuska
1. jún 2010

..ale idem uz pomaly od PC,nech som v pohybe.Vcera som sice bola akcna cely den a nic 😒 -ale ved raz porodit musim 😅
pekny dnicek kočky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre