Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
2. jún 2010

erika ... chlapci sa vraj prenasaju ... ja som zvedava, ako j abudem na to, lebo maly tiez vyzera, ze nebudem len okolo troch kil, ako je mojim zelanim, kedze je stale o tyzden popredu, ale ja by som rada rodila uz v auguste 😅

etuska
2. jún 2010

@zuzanockamt
no -ja som prenasala aj Misku 😝

zuzanockamt
2. jún 2010

@smolka blahozelam k titulu 🙂

sisisi
2. jún 2010

@etuska u nas je pod mrakom, ale hlavne, ze neprsi!!! veru utekaj teda upratat, nech je vsetko pochystane ked sa o par dni vratis spat domov z nemocnice.

zuzanockamt
2. jún 2010

u nas iez pod mrakom, ale aspon neleje ako vcera 😝

etuska
2. jún 2010

@sisisi
jaj-tak ja sa vratit veeelmi skoro(aspon dufam)-tu su maminky v nemocke maximalne 2 dni-len vynimocne dlhsie-ak su komplikacie-uz som MM varovala,nech nespravia za ten cas bordel 😠 😀

sisisi
2. jún 2010

@etuska dobre robis 🙂 no tak cez vikend ta tu cakame 😵 😵 😵 jaaaaaaaaj, ja mam mat dnes ovulku, uz sa mi to pomalicky zacina ☹ ☹

etuska
2. jún 2010

@sisisi
no idem teda do prace.Nikdy som si nemyslela,ze sa budem tesit na kontrakcie 😀 😀 😀
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
2. jún 2010

@sisisi a co takeho smajlika si dala ku tej ovulke? 😕

riana12
2. jún 2010

@sisisi co sa ti dnes zacina, ked take smutne smajliky? 😕

sisisi
2. jún 2010

@zuzanockamt
@riana12 ze aj ked mam ovulku tak prd z toho a vtedy ma este aj chyta straaaaaaasny chtic mat babenko.

zuzanockamt
2. jún 2010

@sisisi treba vydrzat, vsetko raz bude 😉

sisisi
2. jún 2010

@zuzanockamt ja si to tak v hlave snazim premietat 🙂

riana12
2. jún 2010

@sisisi neboj, dockas sa, ani nebudes vediet ako 😉 to iba teraz sa zda, ze je to straaasne daleko... aj ja sa takto ukludnujem 😉

sisisi
2. jún 2010

@riana12 ale ved ja viem a hlavne chcem nech je to pekne planovane. mne by stacilo vediet, ze ano vtedy a vtedy, nie len takto cakat na neviem kedy.

zuzanockamt
2. jún 2010

@sisisi u nas v septembrovkach je jedna baba, co ma za sebou 4 IVF, lekari jej v kazdom centre povedali, ze nikdy nebudu mat prirodzenou cesou dieta a bum, podarilo sa ... takze ja fakt verim tomu, ze dieta vie, kedy ma prist, keby bola vhodna doba, tak uz si tehu ... treba si pockat, ja som tiez nechapala, preco to neprislo skor, ale teraz

sisisi
2. jún 2010

@zuzanockamt aj to viem 🙂 🙂 🙂 to je len ten vnutorny pocit ako male dieta, ja chcem, ja chcem, ja chcem. ale viem si zratat co je vhodne a co nie. a je parada, ze to takto u nich vyslo a cakaju babatinko.

riana12
2. jún 2010

@sisisi inac som na tom s tou nedockavostou takmer ako ty... resp. tiez kolkokrat chcem vediet, kedy sa nieco stane... ale pomaly sa snazim oducit od toho, lebo to riadne lezie na mozog a som z urcitych veci len zbytocne otravena a smutna, ak nieco nevyjde, ako som si to predstavovala...

sisisi
2. jún 2010

@riana12 presne ako hovoris. najhorsie je ked sa to proste vo mne bije!!viem, co je spravne, ale to co citim a chcem, ufff, da to zabrat 🙂

riana12
2. jún 2010

@sisisi treba s tym skusit nejak zabojovat 🙂

sisisi
2. jún 2010

@riana12 bojujem. predstavujem si ako by to vsetko bolo a asi by to malo od idealu daleko 😝

riana12
2. jún 2010

dobre si je predstavit, ako bude drobec cely den a celu noc revat, nebudes vediet, co mu je a uz si na pokraji nervoveho zrutenia... to vzdy aspon trocha schladi 😀 😝

zuzanockamt
2. jún 2010

@sisisi nikdy nebudes mat idealnu situaciu, vzdy sa cosi vyskytne 😅

zuzanockamt
2. jún 2010

@riana12 presne tak 😀 ... toto je najlepsia antikoncepcia ... ja ked vidim sestrinho malucha, tak mam obcas dost ... a to je este dobre decko

sisisi
2. jún 2010

@riana12
@zuzanockamt tak ideal ako ideal... aspon nejake zabezpecenie, nie nejako bolo nejako bude. a ja si to aj predstavujem, mam okolo seba vela malych deti, stretavam sa s nimi skoro kazdy den a nejako ma to moc neodradza. praveze ked vidim tu lasku chcela by som aj ja. ale to sa z toho zasa musim uz len vykecat, vyckat kym hormony ochladnu a zakat na buduci mesiac... a takto sa dopracujem ku dnu D!! 🙂

zuzanockamt
2. jún 2010

@sisisi tak mna to obcas aj odradi, ked vidim, ako to male skreci a zuri 😀 ... ja som moemtalne v takej situaci, ze nejako bolo a aj nejako bude 😀 ... a cudujem sa, ze ma nechyta stres a panika ako kedysi, ked boli podmienky omnoho lepsie 😅

riana12
2. jún 2010

@sisisi lenze tym, ze mas okolo seba male deti, to enstaci 😒 pretoze v tej chvili mozes vidiet len to, ako deticky posluchaju, hadzu usmeviky´a pod. ale uz nevidis, netusis, ake su doma, ci nie su ako z divych vajec alebo ci v noci nie su celu noc hore a mama ci tatino musia pri nich bdiet 😒

zuzanockamt
2. jún 2010

no ved to, ja som bola so synovcom doma, lebo sestra bola v BA kvoli skole a pocas tej jednej noci bol kazde dve hodiny hore, chcel sa hrat, potom bol unaveny, zuril, ze nemoze zaspat ... esteze bola aj mama pri nom, ja som mala chut ho po polnoci uz niekam zavriet 😀 ... a na druhy den mas normalne fungovat ... si neviem predstavit, ze to spravi aj niekolkokrat za tyzden 😝

sisisi
2. jún 2010

@zuzanockamt
@riana12 ja som ciastocne takeho nazoru, ze vzdy sa situacia nejako vyriesi a casto krat sa veci odkladaju len z pohodlnosti a casom sa aj tak nic nezmeni k lepsiemu, len vyhovorka, ale rada by som to mala take poporiadku ako sa patri. a asi to pri mojom chlapovi tak aj bude 😠 🙂 a tiez viem, ze deticky placu, vsetko, obcas ma prepadne pocit, ze tak toto este nie, ale v porovnani s pocitmi, ze chcem dieta je to minimalne percento.

riana12
2. jún 2010

no najmladsi brasko, ked mal rok, tak unho spanok existoval v rozsahu "1 hodina spanku pocas 24 hodin", uuuuuplne zuzo 😝 🙄 a takto fical niekolko mesiacov 🙄 🙄 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre