Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
29. jún 2010

ahojtem, ja mam doma na notebooku odpaleny adapter, takze nemam stavu... iba v robotke zatial mozem byt na MK 😅 a netusim ani, kedy si novy adapter pojdem kupit 😒

katrenka111
30. jún 2010

caute baby,ako sa mate???takže ja som dostala menzes, takže v pohodkeee.....zatial nic
Ale zato mam kopu iných problemov,včera som si objavila strasne flaky na nohach akokeby modriny,ale nie su to su to take krvne podliatinky,normalne som sa prelakala....a tie moje bolestive clenky....
no mam strach,to ta moja choroba,mam pocit že zasa nie je niečo v poriadku,už som doma,takže buduci týžden utekam k hematologicke....

zaira1407
30. jún 2010

Ahoj ženy 🙂
ako sa mavate ? Ja nestiham citat, co ste popisali...mam malo casu a dnes som, asi po 3 dnoch na nette , tak ze vas idem kuk .Nasla som si brigadu ...a rano vsatvam o 3:40 a domov chodim tak okolo 17 tej takze ked chcem porobit este co to doma musim sa obracat, ale neva hlavne je, ze robota je ! Tak nech sa vam dari a davajte na seba spozor @zuzanockamt ty aj na drobceka v brusku 🙂 .Ahojte ...pa pa 😉

zuzanockamt
30. jún 2010

@zaira1407 ahoj 🙂
tak to mas teda narocne, skore vstavanie ... no nezavidim ... a dokedy budes takto fungovat?

riana12
1. júl 2010

ahojte, ja uz v praci, ale najradsej by som doma lezala, lebo sa citim dost choro 😝

zuzanockamt
1. júl 2010

@riana12 ahoj 🙂
a co to zase na teba lezie? 😕

riana12
1. júl 2010

@zuzanockamt nejake prechladnutie 😒 uz v utorok som bola poldna mimo - vsetko ma bolelo, takze ibik a spat... niekomu som to tu uz pisala, ale netusim, v ktorej teme/temach 😅

zuzanockamt
1. júl 2010

@riana12 to bude mozno aj tym pocasim, ked sa tak striedaju teploty a teraz je zase horuco, som zvedava dokedy to potrva 😝
a MS ako? ... vcera si pisala, ze uz je predo dvermi

riana12
1. júl 2010

@zuzanockamt no vcera som uz aj cistu krv mala, ale len na intimku to stacilo, od vecera az do dnesneho rana sucho a teraz mam zase taky hnedobezovy egg 😒 😠

zuzanockamt
1. júl 2010

@riana12 poriadne ta ten tvoj cyklus natahuje 😕 ... a kedy ides zase k dokimu?

riana12
1. júl 2010

@zuzanockamt dokimu sa mam bud dneska alebo zajtra ozvat, ako sa citim a potom mi povie, co bude dalej... pockam kvoli MS do zajtra a potom mu crnknem...

riana12
1. júl 2010

tak asi je tu uz MS 😕 😅 😵

zuzanockamt
1. júl 2010

@riana12 uz zase? 😀 ... no snad teraz uz aj vydrzi tak ako ma a nezmizne .. a dalsi cyklus bude trochu lepsi ... esteze nechces byt tehu, ved to by ta mohlo aj porazit ... a budes volat dokimu, ci zajtra uvidis 😕

riana12
1. júl 2010

@zuzanockamt no ozvem sa mu az zajtra, ked by si to MS chcela rozmysliet opat 😀 😀

riana12
1. júl 2010

mrknite

https://www.youtube.com/watch?v=eJPW93jMKzM


reklama na zuvacky 😀

zaira1407
2. júl 2010

@zuzanockamt ahoj no zatial mi povedali , že do konca jula a potom sa este uvidi ...

riana12
4. júl 2010

ahojte, je tu nejake ticho 😕

katrenka111
5. júl 2010

No veru je teda kde ste baby??? Ako sa mate????
Ja už tiež po menzese chvala bohu ale mám strasne stipanie a taký bledunko ružový výtok, takže tento týžden cupitam gynekologicke,hematologicke a tak...dufam že vše vybavím....

zuzanockamt
5. júl 2010

Ahojte 🙂
prisla som len kuknut co je tu nove ... ja nic nove

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 stale nemas normalnu MS? 😕 ... a tie dve teploty si preco nezahrnula? ... ci to boli tie, co si bola chora a zle si sa citila?

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt stale nic ☹ vcera to zase bolo akurat tak na jednu intimku, boli uz aj kusocky sliznice, ale potom zase utalo a stale nic (stav spred cca 15 minut), tie dve teploty - 36.7 (spat som sla o pol stvrtej, zobudila som sa a merala po pol deviatej), 36.8 (spat som sla o pol tretej, merala o tristvrte na sest), nemali podla mna velmi vypovedne hodnoty a naviac dnesnu 36.2 som si zmerala 2x

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 aha, tak to ano, tie by nemali velmi vypovednu hodnotu ... no mas to fakt divne ... a ides na vyvolavacku alebo co stym ide doki robit?

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt este mam cakat do stvrtka, ci MS pride alebo nie... potom vysetrenie u dokiho a asi bude aj vyvolavacka 😝

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 a si si ista, ze ziadne tehu byt nemoze? ... ked nemate ziadnu antikoncepciu? ... aj ked BT si mala nizko teraz ... tak asi nie ... asi je to ta cysta

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt no ta dnesna teplota je dost nizka (sice som nasla jeden vtipny tehu graf, ale s nim sa nejdem porovnavat 😅), skor mozno zase cysta, lebo som mala na 37DC 20mm folik a podla teplot ovu nebola 😖
uvidim, cakam do stvrtka a potom dokimu... este sa mu musim ozvat, ze kedy to mam prist, ci to myslel hned vo stvrtok alebo si vtedy este len dohodnut navstevu 😕

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 a test si si nerobila?

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt nerobila som si, musim si ho kupit, bo mi to aj doki kazal preventivne 😅

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 aha ... no tak uvidis ... ale to by uz bola ina sranda, kebyze je pozitivny 😕 😅

zuzanockamt
6. júl 2010

ale tie tvoje teploty su na tehu fakt nizke, ked tak na to pozeram ... ci si nasla nejaky graf aj s nizkymi BT a predsa tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre