Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
3. aug 2010

@katrenka111 no kazdy vrav inak ... jedna baba od nas z temy pisala, ze ho mam asi aj väcie ako ona a ona je uz 38 tt 😅 ... ja budem zajtra 35 tt, ale podla velkosti maleho to vychadza na 37-38 tt

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 vsak ked pojdem potom dokimu, ked spustim o bolestiach v podbrusku, tak urcite mi opat porobi vysetrenia...
idem este patrat, co tie bolesti moze este sposobovat... dneska su este nejake cudnejsie 😒

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 a ta cysta ti odisla sama?

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt na poslednom UZV, co som bola 3 dni pre MS, tak tam nic nebolo... ja si myslim, ze co som mala cystu pred minulou MS, ze ta mi v dalsom cykle odisla na 18DC (v ten den som spinila a bolelo ma dost silno podbrusko), potom na 37DC som mala folikul a tie 3 dni pre MS, na 67DC, som uz nemala nic...

sisisi
3. aug 2010

@kararinkabrnka ahoj!no dnes mi dal dalsiu informaciu, kt. ma moc nepotesila. praca, kt. planoval mu znova nevyhovuje. kaslem na to, asi by som sa mala zacat sustredit na seba a bud dojde jemu alebo mne trpezlivost 🙂

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 uz ako keby som pocula jeho, on rata do buducna teraz, ale kedy do buducno je, je vo hviezdach.

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no nemas to lahke.... tak skus byt proste načas taka že si ho nebudes moc všímat,proste venuj sa svojím zálubam a tak,proste nedavaj mu najavo ten pocit že aký je pre teba doležitý a že si na nom závvisla....
A neskusala si to s nim este s tým rozhovorom???

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 ale skusala som mu vysvetlovat hlavne tu pracu, ze keby nieco aby bola ako taka istota a zabezpecenie, ale on je proste iny, on to potom nejako zariadi, aby nam nic nechybalo a bla bla bla. len ja sa bojim, ze to nebude take jednoduche ako si on predstavuje a proste on sa na to asi este neciti a nechce o tom ani rozmyslat. ale zasa dnes... isli sme po dialnici a z nicoho nic povedal: a teraz vzadu dve sedacky a napodobnil spiace deti... jaj ti chlapi, boja sa svojej slobody a zodpovednosti. ja ho aj chapem, ze mame cas, ale je to na moju smolu, ze ja uz ten chtic mat stabilitu mam.

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi tak možnože aj chce len to nedava dostatocne najavo to musis sama citit....
A nerozumiem ako to myslis s tou pracou???

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 ma prijem z futbalu, ale ten nemoze hrat donekonecna, no a nechce pochopit, ze raz bude musiet zacat robit. no v 30 to bude uz tazko...

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no tak to je pravda...ten futbal nech ma ako konícek a vedlajsí džob popri normalnej práci.....
Je to hrozné s niektorými chlapmi....maš to ťažkee

riana12
3. aug 2010

babulky, ako sa vravi, tazko s chlapmi, bez nich este tazsie... 🙂

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 tak tak... no co este stale bolí brusko???

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 este boli, alu uz sa to o nieco zlepsilo od popoludnia 🙂

katrenka111
3. aug 2010

u mna stale menzes nedorazil.....

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 aj sa nejak na MS citis? ci vobec?

katrenka111
3. aug 2010

nie vobec....len som zvedava že kedy dostanem,kolko bude trvat a ci vobec dostanem 😒

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 @riana12 ved sa casom uvidi, ci on bol ten pravy 🙂 uz to asi nebudem ani riesit a hadam ma to nebude zozierat.

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 nuz pockaj par dni a potom skoc k dokimu, ak mozes...

riana12
3. aug 2010

@sisisi no podla tvojho uvazenia treba urobit 😉

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 @sisisi tak tak treba nech si chlapec uvedomí

katrenka111
3. aug 2010

Baby poculi ste ako to bude s rodicovským príspevkom od buduceho roka???? zas chcu všetko znižovat to je sila....normalne mám nervy.... to sa može diať len v našom štáte

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 hej pocula a prve ma napadlo, ze moja nechaj si zajst chutky na babatko 🙂 ale zatial to vyzera tak, ze by sme teoreticky o nic nemali prist.

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi mna tak podobne.. akože o nic??? ved chcu klesnut z príspevku pri narodeni zo 650e na 150e??? sa nehanbia a rodicovsky 180e-190e ?? rovnako budu dostavat normalne pracujuce matky ako tie čo nepracuju a maju aj 10deti...... 😠

sisisi
3. aug 2010

no ale ten prispevok ma byt rozpocitany nieeeeee?ja som to pozerala v spravach a cistim pri tom aj hriby, takze mi kludne mohlo nieco ujst.

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 ale aj tak ten prispevok narodeni moc pomohol ked je vyssi, takto to je par korun kazdy mesiac navyse a to sa rychlejsie utrati ako ked je to kumulovane naraz. uvidime ako povedal slepy 🙂

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 pocula a ide ma porazit... debili vladni 😠 😠 😠 😠

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no neviem ci rozpocitaný.....keby bolo 300eur mesacne nic nepoviem.....
prečo nesiahnu na svoje platy ale zas ukracuju matky s detmi..... 😠

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 to su tam všetci vadní ludia len pre seba hrabu..... jaaj normalne zurim

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 a potom sa cuduju, ze je nizka porodnost... do bodaj by, ked aj z tej trochy este zoberu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre