Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
25. aug 2010

@sisisi aj ja mam dneska, teda veeeelmi dufam, ovulku... ja teda v nu nedufam kvoli zamieseniu nehody... ale zelam si len konecne pohodove cykly... ale ci je ovulka dneska, to sa dozviem az rano... 😒 mam tusim vsetky priznaky, ale to som mala aj pocas mojho megacyklu, takze sa netesim predcasne 😝

venda88
25. aug 2010

Ja sa pre dnešok luucim........uz ma bolia oci z compuuu cafteee 🙂

sisisi
25. aug 2010

@riana12 no mne to zatial vychadza, vzdy 14 po ovulke dostanem ms. ja by som sa zblaznila keby nemam cyklus v poriadku, ja mam uz teraz strach z toho, ze ked bude snazilkovanie bude nejaky problem.
@katrenka111 jaka sikulka ten tvoj chlap 🙂 no moj nechodi na pivko, len na kofolku, v zivote pivo neochutnal!!!!!! takze to je v poho, len si pozrie futbal s chalanmi a ja som aj tak doma, len ma nahnevalo, ze je chory, mne sa nevenuje, ale tam sa odprace.

riana12
25. aug 2010

@venda88 tak sa maj pekne, vidime sa zajtra? 🙂

katrenka111
25. aug 2010

@sisisi ach jaaj no mame to tazke s tými chlapmi ale bez nich este tažžsie.... 😀
No on je vyucený kuchar ale nevari vzdy to len sem-tam ked ho chití mania a ma na niečo strasnu chut.....

katrenka111
25. aug 2010

@riana12
@sisisi baby ja Vam zavidim.... aj ja chcem ovulku aj MS ☹

sisisi
25. aug 2010

@katrenka111 ale aj tak je to mensia vyhoda, ked vies ze to nebude len prazenica 😀 a pochynosti ta uz presli? ja som tak rozmyslala, ze by mi moj povedal, keby mi nahodou doktor povedal, ze bud tento rok alebo nikdy...

riana12
25. aug 2010

@sisisi no vsak isto pamatas, ako som pred vyse mesiacom konecne dostala MS na 70DC 😅 a uz som mala aj 13, 15, 18 a 19 dnove cykly... ten 18-dnovy bol necele 2 roky dozadu... ale ostatne 3 som si uzila za posledny rok... potom mam medzitym aj velmi pekne cykly a potom aj kvazi pekne... ktore sa sice dlzkou tvaria ako super, ale ten priebeh je otrasny... celkovo mi to nefunguje vobec dobre tak, ako by malo...

sisisi
25. aug 2010

@riana12 ty brdo, akoze fakt by ma porazilo asi!
@katrenka111 neboj, teraz ked si bola uz u doktorky tak sa to vsetko vyriesi.

riana12
25. aug 2010

@katrenka111 zacni merat BT, aj na teplotach resp. na vzhlade grafu je vidno, ako fungujes... mozno ovulku mavas, ale velmi neskoro... alebo ju nemas vobec... ale to su len dohady... bud ta musi dokina veelmi starostlivo sledovat alebo sa mozes odsledovat aj ty sama...

riana12
25. aug 2010

@sisisi ja to teraz skusam napravit vitaminmi a tak... som zvedava... zatial sa mi stalo ze tak 2-3 cykly otrasne, 1-2 pekne, potom jeden akoze pekny a potom zase odznova tie otrasne... 😝 😝

katrenka111
25. aug 2010

@sisisi no je to vseliake.... rozmyslam sem-tam.....
a myslis to s babom???

katrenka111
25. aug 2010

@sisisi dufam že sa to vyriesi...včera mi bolo do placu lebo mam 2diagnozy ktore mi skomplikuju tehotenstvo a tak.... ale už to preslo...už len pockat co ukazu vysledky krvi....

katrenka111
25. aug 2010

@riana12 v paitok mi ma pichnut injekciu na vyvolanie....takže uvidime..... a nesmiem važit pod 55kg....
ja som mavala do aprila,maja super cykly,ziaden problem a teraz sa to serkaaa 😠

katrenka111
25. aug 2010

@riana12 aj ja do seba cpem stale vseliake vitaminy ale u mna 0 bodov zatial ☹

katrenka111
25. aug 2010

babule idem sa venovat drahemu 😀 😀 zajtra som tu 🙂
Dobru noc Vám všetkým prajem 🙂

zuzanockamt
25. aug 2010

ale ste toho popisali 😕

sisisi
25. aug 2010

@katrenka111 aj to, ale tie pochybnosti o partnerovi.

a baby, mame konecne s drahym debatu o nasej buducnosti, aj ked len cez net, ale aspon nejaka je. vyjadruje sa ku vsetkemu velmi diplomaticky a neisto. co hovori je pravda, ale vobec nic sme nevyriesili, iba volakedy volaco a mozno skor, mozno neskor, neviem. 😒

riana12
25. aug 2010

@katrenka111 no ja mam konkretne Femi kvapky, vit. B6, E, C, horcik a zinok... tak som zvedava 😅

katrenka111
26. aug 2010

caute baby....je tu niekto???? 🙂

riana12
26. aug 2010

@katrenka111 ahoj, ja 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@riana12 no my sme tu tusim najcastejsie sa mi tak zda.... 🙂
co inac,ako???

riana12
26. aug 2010

@katrenka111 ja nejak po starom vsetko 😀
pred chvilou sme sa vratili z obeda, strasne sa mi uz stvrt hodinu ziva, nejaky je asi blby tlak... a aj krize ma bolia 😒
a tesim sa, ze je strvrtok... konecne sme sa prehupli do druhej polky prac. tyzdna 😀

a ty ako? 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@riana12 no ved zajtra je už piatok a potom volno tak to nejak vydrž....
No ja este doma...upratane,navarene,nakupene.....ale od septembra aj ja už zarezavam....konečne 🙂
aj mna nejak chyta spanok....

milluska
26. aug 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat? @katrenka111 teba uz z nejakej temy poznam 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@milluska no vitaj..jasne aj ja Teba...dokonca posielala som ti aj nejake foto a co už mate prerobene????

riana12
26. aug 2010

@katrenka111 no ved to uz vydrzim 🙂

ale ako hrozne sa mi chce spat ☹ ☹

@milluska vitaj u nas 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@milluska ako inac?? mas niečo nove??? babatko stale v nedohladne???

milluska
26. aug 2010

@riana12 dakujem 🙂
@katrenka111 jasneeee, uz si spominam, ved ty si bola v teme o tehotneniu od jesene, ze? Uz si tam dlho nezavitala 😕
Ty mas inak ale pamat! bytik sa pomaly ale isto blizi ku koncu, vidim to na 99% na september..
Hm...ako som citala, co sa tyka babatka, sme na tom, niektore dost podobne..Ten MM sa nejak envie vysomarit, uz som vselico skusala, kazdy mi hovori, nech ho netlacim, ze ked uz budeme byvat, bude tbrat uplne inak, no ja uz by som straaaaasne chcela, ved nam uz nic nebrani ☹
A vy ako, baby, preco este nemate v pase "snazi sa"? @katrenka111 ty si nieco spominala s hypoplaziou maternice? Uricte sa to da nejak riesit 🙂

riana12
26. aug 2010

@milluska no u mna to bude aktualne az o nejaky ten rocik neskor... aj ked po babatku tuzim velmi dlho, najskor musi pre to vztah dozriet... momentalne som s priatelom cez 8 mesiacov, takze este dost malo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre