Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt a muzik ako na pohovore? ci ese neviete vysledok?

zuzanockamt
26. aug 2010

@riana12 jaaaj to este nevieme, vraj sa ozvu telefonicky ... len je to dost daleko ... pocitam, ze okolo 50 km od nas, ale tak, ked nic ine nebude, tak co uz

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt no 50 km je este v pohode 😉 ak sa podari, treba brat... ved neskor sa vzdy da najst nieco blizsie... 🙂

h.a.i.n.y
26. aug 2010

Ahojte kocky. Dufam ze sa mozem k vam pridat ako buduca snazilka. Chceme sa zacat snazit o mimi v juni 2011. Mozno som tu skoro mozno nie ale chcela by som vas poprosit o nejake rady ako sa pripravit na tehotenstvo. Co by som mala jest alebo robit pred otehotnenim?
A chcela by som sa este opytat vsetkych snaziliek za aky cas sa im podarilo otehotniet odkedy sa zacali snazit.

zuzanockamt
26. aug 2010

@riana12 no ved jasne, ze ak ho budu chciet, tak to zoberie, ale bude musiet dochadzat autom 😝 ... a ja sama na maleho ostanem 😅 ... skrt cez rozpocet 😀 ... uvidime, co bude

zuzanockamt
26. aug 2010

@h.a.i.n.y no pekne to mas naplanovane 🙂 ... nam to vyslo po 17-tich mesiacoch od vysadenia HAK

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt hlavu hore 😉 zvladli ine, zvladla by si aj ty 😉

zuzanockamt
26. aug 2010

@riana12 ved jasne, ze zvladnem ... esteze viem toho o krpatych podstatne viac ako napr. pred rokom, ked som ani len netusila ako sa dava jednorazova plienka alebo ako sa kupe

riana12
26. aug 2010

@h.a.i.n.y vitaj 🙂 len tu este vela snaziliek nie je... 😉
aj ked ja sosobne som snazenie nezazila, asi by som odporucila, aby si sa hned od zaciatku na to velmi neupinala a necakala, ze zostanes tehu hned na prvy sup... aj zdravemu paru to moze trvat rok 😉

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt vidis to 😉 vsak ked bude najhorsie, pride pomoct mama, svkra, sestry, nie?

zuzanockamt
26. aug 2010

@riana12 sestry maju dost starosti ... jedna konci teraz mgr-studium, druha ma svojho krpateho a ide asi do roboty a mama bude pri jej malom ... a v jednoizbaku neviem ako by sme tu boli viaceri

milluska
26. aug 2010

Babeny, som musela a jtrosku popracovat, tak vas docitavam 🙂
@katrenka111 aj moj je Rak a uplne sedi vsetko co si napisala o tvojom aj na mojho 🙂
Kedysi bol aj romantik, no my uz sme 8 rokov spolu a dva roky zobrati a uz to akosi vyprchalo, no tiez je typicky prchky Rak a niekedy reaguje az prilis precitlivelo a je hroooozne naladovy 😖
@venda88 ty si to pisala ze chlap je ako dozrievajuce hrozno, ci vino? To sa mi lubilo, to sedi 😀
@zuzanockamt vidim, ze je tu aj tehulka a coskoro mamicka 😉
@h.a.i.n.y tu je asi len jedna co uz je tehotna, ale ak sa chces nieco opytat, skus 🙂

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt nevravim stale... ale ak by si to nutne potrebovala... isto by sa niekto nasiel...

milluska
26. aug 2010

babenky, uz mi padla, bezim, zajtra sa tu ukazem, teda ak mozem 🙂

riana12
26. aug 2010

@milluska tak sa maj a urcite sa zajtra ukaz 😉

venda88
26. aug 2010

@milluska cafkooo......zajtraaa

venda88
26. aug 2010

@zuzanockamt .....no jo niekomu po 17 mesiacoch a mojej kamoške na prvý šup 😉

zuzanockamt
26. aug 2010

@venda88 no je to individualne 😝

venda88
26. aug 2010

Aj mne už za chvilku padla v praci, ale ukážem sa hádam aj večer 😉

venda88
26. aug 2010

@zuzanockamt veruže oni boli velmo prekvapení, že tak skoro 🙂

venda88
26. aug 2010

@h.a.i.n.y Ahoooj 🙂

venda88
26. aug 2010

Pekný podvečer 🙂

sisisi
26. aug 2010

hello!co noveeee babule?

riana12
26. aug 2010

tak ja som prave dosla z vonka, trhala som zelinku, sliepky maju aspon zelenu veceru 🙂 😀
ja idem do vane a potom aj pomaly spat... 😅

zuzanockamt
26. aug 2010

@riana12 ty si aka aktivna 🙂 ... ja som len navarila, trosku upratala a oprala jednu pracku a zase tu kvasim 😅

riana12
26. aug 2010

@zuzanockamt volako som sa dneska tak nastartovala... ale cakala som, ze toho viac urobim... ale akosi ma chrbat, teda viac krize bolia... ani v tej vode to az taka lahoda nebola, ale prospelo mi to aj tak 🙂 idem si odlakovat nechty... z toho trhania a hrabania sa v zemi som si aj nechty aj lak znicila 😝 ale nalakujem si niekedy cez vikend, nech mam prstoky pekne 😀

a kvasit obcas treba 😉

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 caute baby isiel Vám včera modrý konik??? Mne vobec nezobrazovalo žiadne obrazky ani fotky ani nic....nejaka porucha alebo co ale net a ine stranky isli uplne v pohode.....

h.a.i.n.y
27. aug 2010

@zuzanockamt No ja som nikdy nebrala HAK takze nemam co vysadzovat ...

@riana12 Som si myslela ze je tu uz vela snaziliek lebo tato tema je uz pomerne stara .. A ja ani necakam ze ostanem hned tehu len by som chcela ale to asi kazda. A ty kedy planujes mimi?

@milluska Vy sa kedy zacinaze snazit o mimi?

riana12
27. aug 2010

@h.a.i.n.y no tu je to fakt skor len o tom, ze su tu buduce snazilky 🙂 a ak sa tu objavi tehulka, tak je to ta skalna clenka = zratas na jednej ruke... vacsinou je to tak, ze akonahle baba otehotnie niekedy len uz ked sa zacne snazit, presunie sa inde 🙂

a ja este neviem, kedy sa ja zacnem snazit... ja som tu v teme cca 2 roky a stale je to vo hviezdach 😅

milluska
27. aug 2010

Ahojte bre ranecko, dnes mame vela roboty, tak asi nebudem moc stihat pisat, ale sledujem vas stale 😉
@h.a.i.n.y no asi ako aj ostatne babeny v tejto teme, este sama neviem 😅 😝 No pevne verim, ze ked uz sa stres s bytom (rok prerabame..) pominie, co bude snad do mesiaca -dvoch, tak uz zacneme nieco riesit, ja uz by som aj hned, no MM sa nejak nevyjadruje 😠
Vcera som nahovorila susedov, co sme sli knim na posedenie, ze nech mu dohovoria, no tak do nho vsetci hucali, ze sa este vyse nas*al a vecer mi vynadal, nech neotvaram taketo temy, ze to je nasa sukromna zalezitost... Ni pritom sme s tou susedou planovali, ze zacneme snazilkovat naraz 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre