Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 tak ano lebo nikdy nevies.... možno sa na teba usmeje stastícko a bude babatko 😀 ani nevies ako...a ked mate pravidelný sexik...tak kde je problem???

riana12
27. aug 2010

@milluska ja som slobodna, vztah mam kratky este, takze netusim, kedy nastane den D 😅

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 riuš užívaj si to......nikam sa neponahlaj....

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 az zase taky pravidelny nie je... len cez vikendy... a tak pocas jedneho tyzdna v mesiaci sa nam da byt aj cez prac. tyzden... ale priatel sa vie ovladat... 3 mesiace sme boli spolu stale a vidis to, nic...
ale ja by som to zase ako nehodu nechcela... len by sa vsetko skomplikovalo a nechcem, aby priatel si myslel, ze je to nanho nejaka usita buda... 😔 musime byt na to pripraveni obaja rovnako... aby sme si to mohli vychutnat...
ako ked by sa stalo, tak by som to babatko lubila nadovsetko... ale neviem, ako by sa k tomu postavil priatel... 😒
to, ze po rodine tuzim uz dlhu dobu, je len moja vec, "chyba" a musim cakat, az na to budeme dvaja...

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 bohuzial, ja si velmi neviem uzivat slobodu 😅 😒 lebo mi stale nieco chyba... mozno, ked budem mat manzela a deticky, tak budem rada spominat na to, ake je to starat sa len o seba... ale zatial to vnimam prave opacne... 😒
ja nie som typ, co sa vie zamerat na karieru, vzdelanie a tak... pre mna je prave ta rodina urcena... takze cakam a cakam a cakam 😅

a preto, ze cakam, tak mam pocit, ze to snad nikdy nepride a ze tu budem kysnut na vecnost 😅 🙄

sisisi
27. aug 2010

@riana12 mozme si podat ruky, pobudnem tu este par rockov!
@katrenka111 jaj, neviem co prezivas, ale viem si to aspon z casti predstavit a nezavidim. skusila si sa porozpravat s priatelom, ze ked mas teda taketo problemy, ze babo moze dlho trvat, ci by teda nebol za aby ste zacali skusat?radsej skor, ako nikdy alebo az po dlhociznej ceste...

riana12
27. aug 2010

@sisisi tak tu budeme kysnut 2 😅 pozitivum, ze ani jedna z nas sa nestane schizofrenickou - lebo asi by to u mna tak bolo - pisala by som si sama so sebou 😀 😀

zuzanockamt
27. aug 2010

Ahojte 🙂
tak ste toho zase tolko popisali, ze nestiham citat ... idem si pripravit suroviny na ryzovy nakyp a docitam postupne 🙂

zuzanockamt
27. aug 2010

@milluska urobila si podla mna velku chybu, ze si do toho zamontovala druhych ludi, aby drahemu "dohovorili" ... ked raz chlap sam od seba nechce decko, tak mu moze dohovarat aj sam pan boh a ani to s nim nehne, iba co je to este horsie ... MM bol tiez tazky oriesok a nakoniec sa zmenil sam od seba ... a teraz sa tesi, ze sa mi to az nezda 😀 ... aj minule mi hovoril, ze o chvilu uz nebude mat tolko casu, ze sa bude s malym hrat, tak som ho vyviedla z omylu, ze take pardnove dieta ho bude mat na haku a bude ho zaujimat len to, kde je mlieko 😀

riana12
27. aug 2010

@zuzanockamt ani ja to dneska tu nestiham velmi vnimat a to som tu nacapena a poctivo sa snazim sledovat 😅 ale akosi sa mi to tu vymyka a asi mi aj vela z napisaneho uchadza/uslo 😅

zuzanockamt
27. aug 2010

@riana12 aspon nie som sama dezorientovana 😀

riana12
27. aug 2010

@zuzanockamt inak super, ako sa muzik na maleho tesi 😉
ja som rada, ze tu nie som mimo sama 😀 😉

zuzanockamt
27. aug 2010

@riana12 no aj ja sa cudujem, ze aka zmena ... nakoniec bude viac nateseny ako ja ... ale tak, keby si mal najskor prezit porod, asi by sa tak netesil 😀 ... no dako to uz hadam dopadne 😀

riana12
27. aug 2010

@zuzanockamt veru, chlap a porod veru nejdu akosi dokopy... cest vynimkam... a potom by si mozno radsej babatko rozmysleli a nic nechceli 😅

milluska
27. aug 2010

@riana12 teraz asi nechapem, tebe na to, ze by si si sa dietatku tesila, povedal tvoj chlap, ze to je tvoja vec??? To je dost tvrde, by som povedala, akoze je on stary??? 🙄
@katrenka111 a ako dlho ste spolu? No my sme tiez mali taku dost silnu krizu asi dva mesiace dozadu, kazdy mi hovoril "porozpravaj sa s nim bez servitky, vsetko na rovinu, pretoze u vas je chyba ze si neviete do oci povedat, lebo sa bojite reakcie toto druheho..."A mali uplnu pravdu! ale zial dopomohla mi k tomu az skareda situacia, ked som si nasla super kamarata a chodila soms nim bucyklovat, bo MM nemal nikdy cas a pritom to bol najprv jeho kamarat a chodil za nim, no MM ho vzdy poslal za mnou, ze on nema cas.... Tak som s nim aj vdaka MM zacala travit viac casu... Moj MM mi na to nikdy nic nepovedal, len zacal byt chladny, nervozny, podrazdeny, zacal provokovat so slecnami z ich roboty, mal reci typu "keby si videla ako sa za nou chlapi otacali...", co ma zacalo dozierat az to raz vyvrcholilo nasou asi najostrejsou hadkou, padli slova ROZVOD a podobne, no nakoniec z neho vyslo, ze ZIARLI, priznala som, ze aj ja ziarlim a odvtedy jak by utalo, obaja sme spokojni, ze sme ziarlivi a teda lubime sa a ziadna hadka uz viac nebola a krasne sa nam utuzil vztah... 🙂 😵
@zuzanockamt MM chce dietatko, to uz mame davno vyjasnene, len sa nevie vysomarit, ze kedy...
Ty si inak z MT priamo? Som tam studovala 3 roky, dobre to tam poznam, disky v Strojari 😀

zuzanockamt
27. aug 2010

@milluska no to je dobre, ze chce, len ho treba nechat, nech sa sam rozhodne ... aj MM vzdy chcel, ale nevedel ze kedy 😀 ... byvam v MT uz 5 rokov, prave kusok od strojara, ale tam som este nebola, lebo nejkao nemusim tieto akcie a velmi nemusim vekovy priemer osadenstva, co tam chodi 😝 😝 😝

riana12
27. aug 2010

@milluska nieee, tak to nie, nestalo sa zatial nic take 😉 mozno som to povedala dost drsne... ono s priatelom som sa konkretne na temu deti nerozpravala... resp. vzdy som do toho zabrdla len velmi okrajovo... sice vyplynulo z toho, ze aj ked by sa stala v buducnosti nehoda, ze by sme to prezili... spoliehat sa na to vsak nebudem, kym by mi to iste jasne nepovedal... ale urcite mi zatial nepovedal, ze by to bola len moja vec 😉

sarra6
27. aug 2010

cavte baby aj mi sa pokusame o babo a este to nejak nevychadza,u vas to ako funguje alebo kedy sa to podari asi recept neexistuje......

zuzanockamt
27. aug 2010

@sarra6 a ty nie si tehu, ked mas v pase termin na november? 😕 😕 😕

milluska
27. aug 2010

@zuzanockamt tiez sa akurat skrabkam na hlave, ze preco ma @sarra6 v pase termin na november,?? 😨
No ja uz tiez len spominam na Strojar s usmevom, to su casy davno minule 😀 Ale pekne spomienky - intrakove casy....
Ty si sa tam prestahovala za TM?
@riana12 aha, prepac, asi som to zle pochopila... Tak som si vydychla, potom o nejaky rocik by ste uz mohli temu nadhodit tak serioznejsie, no nie? 😝

zuzanockamt
27. aug 2010

@milluska ano, hned po VS som sa stahovala za MM 🙂

riana12
27. aug 2010

@milluska v pohode, ja sa obcas tak zlozitejsie vyjadrujem, takze skor moja chyba 😅
tak jasne, o nejaky ten rok to uz bude troska o inom, to uz sa urcite budem chciet pozhovarat otvorene co a ako 🙂

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 presne moj prípad.... aj ja som moc rodinne založený tvor 🙂

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 😉 😵 moja spriaznena dusa 🙂

katrenka111
27. aug 2010

@milluska no my sme spolu už 4roky....aj my sme už všelico zažili,fuuu no zatial sme všetko prekonali....
teraz už par mesiacov je to skoro rovnake..... no od dnes som celý výkend u maminy,on je sam doma...takže si trosku od seba odychneme.... chcem sa už konečne postretavat s kamoskami ktore som dlho nevidela a trosku vyluftovat.... 🙂

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 no este sme mladé....život pred sebou...ja sa asi zacnem zameriavat na trosku ine veci a uvidime....
teraz by babo ani nebolo vhod podla mna a aj to že nie som uplne zdrava..... ☹

milluska
27. aug 2010

@katrenka111 jasne, nesil to, nechaj to tak, nemysli na to a uzivaj si, dokial si mlada... Ako si vlastne stara??

katrenka111
27. aug 2010

@milluska m ja mam 23 🙂 veru veru mlada som este....

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 ved teraz nemysli na babatko, ked vies, ze nie si zdravotne uplne ok... skus sa teraz orientovat len a len na seba, patraj po internete, preber to s dokinou poriadne a urcite najdes nieco, co ti opat znormalni cyklus 🙂

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 nebudem to zatial vobec asi riešit..kedže aj priatel nic neplanuje takeho tak nebudem ani ja....kaslem na to....nejak bolo nejak bude...nebudem sa ja koli tomu stresovat a rozmyslat.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre