Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

venda88
27. aug 2010

cafte 🙂 Dnes vobec nebol cas v praci sem nakuknut ☹

riana12
28. aug 2010

@katrenka111 uplne rezignujes, aby si sa posnazila, nech si zdravotne ok? 😒

katrenka111
28. aug 2010

@riana12 pekný deň prajem ...no vies je to tažke...dnes som bola aj v lekarnach a nic take neni...musim este absolvovat homeopaticku liečbu....vieš ked mas stale nejake problemy a vidis že je to stale na rovnakej urovni tak už to potom cloveka aj prestane bavit.....

zuzanockamt
28. aug 2010

@katrenka111 a myslis, ze homeopatika ti pomozu? 😒

katrenka111
28. aug 2010

@zuzanockamt tak to neviem ,ale problem je to že nesmiem brat žiadne hormony tak preto musim skusit homeopatika.... uvidime ....musim ist este aj k hematologike....
A ty ako Zuzi,este si cela??? ved už to može prist hocikedy co..... 😉

zuzanockamt
28. aug 2010

@katrenka111 ja homeopatii neverim ... zatial sme este 2v1 ... podla dokiny to na august nevyzera ... uvidime co si o tom bude mysliet dieta 😀

katrenka111
28. aug 2010

@zuzanockamt a ako sa citis??? už asi by si bola najradcej nech je vonku,co....asi sa mu tam paci 😀

katrenka111
28. aug 2010

@zuzanockamt no ja tiež nemam s homeopatiou este ziadne skusenosti....uvidime,vyskusame...

zuzanockamt
28. aug 2010

@katrenka111 no tak do terminu ma este cas, tak som zvedava, ci to tam dovtedy vydrzi alebo pojde predsa len skor ... ja by som nebola proti 🙂

riana12
28. aug 2010

@katrenka111 co si zhanala v lekarnach konkretne? a homeopatiu skus... za to nic nedas, je to prirodne... podla mna by si to zasluzilo sancu...

@zuzanockamt neverila by si mozno, kolkokrat som sa ja vyliecila iba vdaka homeopatikam...

zuzanockamt
28. aug 2010

@riana12 mne to nepomohlo nikdy

katrenka111
28. aug 2010

@riana12 no pýtala som sa ohladne MS a tak... ale nic som nezohnala...skusim tu homeopatiu este a mam nove bio vitamíny je tam komplex všetkeho a na všetko z Ameriky tak uvidime..... 😉

ypsinkova
28. aug 2010

ahojte,ak môžem prispieť,prispejem aj ja.
Tiež sa chystáme snažilkovať s manželom,ale teraz sme mali toho dosť,študovala a tak sa k tomu pridružilo jedno s druhým a druhé s tretím som a tak sme ani nemala čas myslieť na bábo a tak sme si povedali,že by sme to mohli skúsiť,keď už bude po všetkom.Hoci beriem ešte antikoncepciu,v blízkej dobe plánujem vysadiť.
Vy ste tu baby ,čo pracujete na bábatku,či aj také,ktoré ešte len začnú ? 🙂

katrenka111
28. aug 2010

@ypsinkova no vitaj 🙂 no väčšinou z nas tu sme co babo este iba planuju,resp.neplanuju 🙂 ale aj take ktore zacinaju a take ktoré už ocakavaju.... 😀

ypsinkova
28. aug 2010

@katrenka111 aha,takže je to tu vlastne taký mix 😀 ,to je super,môžem sa pridať? 🙂

katrenka111
28. aug 2010

@ypsinkova jasne... no tak prezrad nam...ako si na tom ty???

ypsinkova
28. aug 2010

ja ešte užívam tabletky,ale tak o dva mesiac by som chcela vysadiť,rátam s tým,že istý čas sa bude moje telo "realizovať" a potom šup na vec 😀 ,no som zvedavá,ako nám to pôjde a vy ste na tom ako ? 😎

katrenka111
28. aug 2010

@ypsinkova aha... a kolko beres ATK??? No my sme na tom horsie...babo neplanujeme,možno niekedy o rok o dva....uvidime...je to otazne...teraz mam nejake zdravotne problemy takžee aj tak by to neslo ☹

ypsinkova
28. aug 2010

@katrenka111 no už to beriem 5 rokov,ale mala som aj menšie prestávky,ale aj takstrašne dlho,uvidíme ako telo zareaguje 😝 tak to mi je ľúto a koľko máš rokov ak smiem vedieť ?

katrenka111
29. aug 2010

Dobré ránko prajem...ako sa mame všetky???

katrenka111
29. aug 2010

@ypsinkova No ja mam 23,ciže ešte casu dost....
No tak to teda riadne dlho....a nemas s nou nijake problemy???No ved uvidis,ATK je riadne svinstvo 😝

venda88
29. aug 2010

Ahojte..........pre mňa veruže zle rano :- (

ypsinkova
29. aug 2010

@katrenka111 Aha,tak to je v pohode,to ešte nič nie je stratené a tie dva roky ubehnú ako voda,uvidíš a potom môžte začať v plnej paráde 😵 .No nemala som žiadne problémy,pohoda-jahoda a viem,,že to nebudem tak jednoduché ako som si predstavovala,kamoška tiež brala dosť rokov a dlhý čas sa im nedarilo,no teraz v decembri budú mať konečne bábo 🙂
@venda88 a prečo máš zlé ránko ? 😒 ☹

katrenka111
29. aug 2010

@venda88 ale a prečo??

katrenka111
29. aug 2010

@ypsinkova 2roky nooo... vies keby som mohla tak by som mala babo aj hned...lenže nie je to jednoducheee ☹

ypsinkova
29. aug 2010

@katrenka111 to je jasné,že každý by chcel hneď,ale nemôžme mať všetko,na čo si spomenieme predsa hneď 😉 dva roky sú nič a hlavné je,že môžete ďalej snažilkovať a že nič nie je stratené 😉

katrenka111
29. aug 2010

@ypsinkova no tak to viem najlepsie ja a snažilkovat nemožeme este lebo nie som zdravotne na tom ok!

ypsinkova
29. aug 2010

@katrenka111 áno,viem prepáč,to si už spomínala,nechcela som ta popudiť nejako,nemyslela som to zle.A aké máš zdravotné problémy ak smiem vedieť ?

riana12
29. aug 2010

@katrenka111 nechcela by si este vyskusat pupalkovy olej v kapsuliach? a pripadne pit alchemilkovy caj? 😅
@zuzanockamt len homeopatika nie su jednodnovou zalezitostou a treba dbat aj ako ich uzivas...
@ypsinkova vitaj 🙂

zuzanockamt
29. aug 2010

@ypsinkova ja som brala HAK cca 4 roky s nejakymi prestavkami, ku koncu uz boli aj problemy s nou a zadarilo sa nam po 17 mesiacoch ... ale je to individualne, su baby, co otehu hned po vysadeni, no obcas to trva aj dlhsie 😒 ... ja sa asi po porode ku HAK vratim, hoci som mala povodne iny nazor, ale predsa len ked clovek nechce na 100% zase otehu, tak co uz 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre