Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 v MT nie

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt nablizku nic?

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 mozno v ZA nieco je, ale kvoli malemu nechcem uz dochadzat a hlavne pokial je trasa MT - ZA stale v takom stave ako teraz ... to je otrasne cestovanie ... a kym bude ten tunel hotovy, tak pojdem aj do dochodku 😅

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt a sukromne centra, tam by si nemohla?

jetta
16. nov 2010

@riana12 waaaw to naozaj aka si rychla supeeeer 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta no ja som to uz vcera obzerala, ale ked som tu o tom tak pisala, tak som cez obed nabehla a kupila 😀 😅

jetta
16. nov 2010

@riana12 jasneee urobila si si chutky to je dobre tak to treba 😝 a kedy sa mu v tom predvedies? 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta no o predvadzani praveze neviem... ci v nedelu alebo az potom... neviem ☹ asi bude totiz mat aj v sobotu poobednu, ci budem mat potom naladu v nedelu cestovat krizom-krazom, dokolecka 3 hodky... fuu, neviem... potom pondelok-streda cakam MS... na slucku 😝
jasne, ono sa da aj pockat, ved to oblecko neutecie, ale teraz je to take blbe s vikendom... ☹

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 neviem nad sukromnymi som zatial nerozmyslala, lebo ako som uz pisala, chcem nieco ine, nie klasiku a najlepsie nieco svoje

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt no na zaciatok aspon nieco, nech sa troska rodinny rozpocet pozviecha... a zatial teda sondovat, v com by si sa mohla uchytit...

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no ved MM teraz pracuje, tak sa ponahlat do prace nemusim a mozem sa rozhliadat 🙂

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt vsak ono uz mozes aj teraz rozmyslat 🙂 a co by tak pripadalo do uvahy, ze by si mohla robit? konkretne?

jetta
16. nov 2010

@riana12 hej chapem nooo ved ako hovoris to oblecko neutecie 😎
ja by som mala to moje tiez vytiahnut uz som ho na sebe dlhooo nemala 😒

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no len to co viem - oblast vzdelavania, ale nic konkretne zatial nemam

riana12
16. nov 2010

@jetta len ma troska trapi, ze ich v robote maju potrebu drzat aj cez vikend takto... v podstate ma 6-dnovy prac. tyzden a nedbaju im strcit aj 7 dni vkuse, ale to zas mlady zatial takto odmietol...
toto neznasam - vsade sa musia vsetci nahanat, aby nejake blbe normy posplnali... nemyslim teraz len na mladeho robotu, ale kolkokrat aj ja mam perno kvoli takymto trubkam v praci... 🙄

riana12
16. nov 2010

@jetta ale teraz som spokojna, ze kupene mam 😎 este rozmyslam, ze mu este nic neukazem, necham si to na lepsiu prilezitost 😎 😀

jetta
16. nov 2010

@riana12 tak to ano inak aj muz takto sem tam musel robit a vtedy sa s tym neda nic robit...a to je take o nervy obaja sme nervozny ze sa nevidime poriadne a on este viac lebo si ani nema kedy oddychnut...tak viem o com hovoris

jetta
16. nov 2010

@riana12 heeej to ano urob nejake prekvapko 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta no my to mame este o troska blbsie, ze nebyvame spolu, len cez vikendy mozeme byt spolu a ked ma rannu, tak to risknem a do prace dochadzam od nich...

uz mam aj jednu prilezitost premyslenu 😎

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt a to chces ucit ci to moze byt aj troska ine?

jetta
16. nov 2010

@riana12 hej to ti verim...ale raz ked budete spolu byvat bude to lepsie...ci to este tak skoro nebude...? 😒
aj ja musim vymysliet nejake prekvapko chcelo by to trochu okorenit hii

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 kludne aj ucit, ale nie v klasickej skole ... no uvidime, co bude ... Jurko mi uz spi skoro 3 hodiny v satke 😵 ... a nic mu nevadi aj som vysavala, riady utierala, polievku som dala varit a on stale pekne spinka a v postielke by bol hore raz-dva

riana12
16. nov 2010

@jetta no skor to vyzera tak, ze este to tak skoro nebude ☹ je to o drzku... ☹ 😠
@zuzanockamt vsak este mas nejaky cas na rozmyslenie 🙂 jeeej, tak to je dneska aky poslusny drobec 😵

jetta
16. nov 2010

mne sa to dnes v praci nenormalne vlecie....ja uz chcem ist domov ☹

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no poslusny pokial je v satke ... doobeda som nic pri nom neurobila, co som sa mu stale musela venovat, lebo kazdu chvilu mrncal

jetta
16. nov 2010

@zuzanockamt jaaaj aj ja by som uz chcela mat take malinke zlate mrncadlo doma 😵

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt ale aspon vdaka bohu za satku... no nie? 😉

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no to ano, ked je to uz take drahe, aspon to poriadne vyuzijem 🙂

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt a mozno by si to vyuzila, aj keby to malo byt za 5 korun 🙂

sisisi
16. nov 2010

ahojte babulky!!! 🙂
jaj mna dnes zasa tak na ... ten moj 😠 ako som bola spokojna, ze sa celkom rozhybal do roboty a ma aspon ake take plany, tak dnes zas hovoril inak a bola som nutena mu v zlosti, smutku napisat tie srdcervuce, dusu si vyliavajuce sms, po kt. sa neskor citim trapne, ze som si nedokazala udrzat nadhlad. jaj!a mam prave ovulku, tak mozno na to vplyvaju aj tie hormony...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre