Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
24. nov 2010

@riana12 ano je to velmi zaujimave ze to tak sedi, ja sa celkovo venujem ezoterike a stale ma nieco zaujme ako to vsetko do seba zapada a vela veci preco sa deje v zivote..

jetta
24. nov 2010

@katie1 ja vsetky 🙂

riana12
24. nov 2010

@katie1 zelene aj oranzove... pri tych neutralnych rataj akoze s nulou...

riana12
24. nov 2010

@jetta aj mna taketo veci zaujmu z casu na cas...

katie1
24. nov 2010

Baby je to haluz, ale mne to vyslo na +26! No to som ani necakala teda...waw

jetta
24. nov 2010

@katie1 waaaw tak asi tvorite dokonaly parik 😀

katie1
24. nov 2010

Tak baby, neviem ci som bola hladna pred obedom alebo co, ale sekla som sa o hodinu v mojom case narodenia. Narodila som sa o 15:30 a ja som dala 14:30. Teraz som uz dala o tu hodinu neskor a vyslo nam to +14 😀
Ale texty v ramikoch zostali rovnake 🙂

riana12
24. nov 2010

@katie1 wooow, to je krasne ciselko 😀 som ja zvedava, kebyze zadam aj mladeho hdoinu narodenia, co by to urobilo... lebo jeho neviem, tak som nezadala... a ani on to nevie...

katie1
24. nov 2010

@riana12 ani ja som nevedela, tak som mu hned volala, samozrejme, ze tiez nevedel, tak volal kvoli tomu svojej mamine, ktora mu povedala casy aj vsetkych jeho bratov, tak si to vraj ledva zapamatal kym mi volal naspat 😀
Svojou hodinou narodenia som si tiez nebola uplne ista, tak som pisala e-mail aj mojej mamine narychlo 😅

riana12
24. nov 2010

@katie1 no ty si to nejak za odborny koniec vzala 😀 😉

katie1
24. nov 2010

@riana12 no cela rodina bola do toho zapojena 😀

jetta
24. nov 2010

haha tak tomu sa povie odhodlanie 😀

riana12
24. nov 2010

@katie1 fuu, ja som take prieskumy nerobila 😅

teraz sa mi absolutne nic nechce... mam tu inak dost klud, len jednu malicku robotu, ale ze to je len malicka robota, tak nie a nie do toho zabrdnut 😠

katie1
24. nov 2010

ano ano, to ja mam v povahe, drahy si na ten moj detajlizmus dlhsie zvykal 😀 Teraz to uz neriesi, zistil mi to bez toho, aby riesil co zas riesim 😀

jetta
24. nov 2010

@katie1 haha tak to ten moj by sa vypytoval a az potom by mi povedal 🙂 tak dobre si si ho naucila 😀

riana12
24. nov 2010

@katie1 tak to mas dobre, ze si uz takto pekne zvykol 🙂

katie1
24. nov 2010

@jetta
@riana12
no ano, konecne 😀
Predtym sme zvykli bojovat, ked som sa ho pytala na (podla neho) ,,nepodstatne veci“.

jetta
24. nov 2010

@katie1 😀 😀 to poznam

riana12
24. nov 2010

@katie1 ja som niekedy taka, ale pomaly sa to snazim odnaucit... 😀

teraz ma tak krize bolia, fuj 😠 uz cakam, kedy budem moct z roboty zdrhnut... vecer sa asi natiahnem skor 🙂

jetta
24. nov 2010

@riana12 co sakas ms ? 😕

katie1
24. nov 2010

@riana12 aka? Ze riesis aj ,,nepodstatne veci" ? Ci?
No treba si aj oddychnut 😉

riana12
24. nov 2010

@jetta cakam kazdou minutou, ze sa to rozbehne... ale u mna krize inac priznakom MS nie su... len je to teraz poobede nejake speci, bud si chrbat dnes zvykol len na urcitu polohu alebo co...
mna naviac aj podbrusko uz statocne boli, len cakam, kym sa rozbehne aj normalna MS, zatial len spinim...

riana12
24. nov 2010

@katie1 ano, nepodstatne veci... obcas mam rada, ked mozem vediet aj detaily... ale nie vzdy to je druhym prijemne, tak sa snazim odnaucit sa to...

jetta
24. nov 2010

@riana12 ja posledne mesiace spinim pred ms aj po nej...je to normalne?

katie1
24. nov 2010

@riana12 ano, vlastne aj ja... Vo vacsine pripadov sa snazim nepytat, ale zistit si sama. Z casti sa krotim a z casti si drahy zvykol – taky vzajomny kompromis by som povedala 🙂

riana12
24. nov 2010

@jetta kolko dni trva spinenie? pre MS su take 2-3 normalne... a so spinenim po, to sa tusim ani neuvadza...

riana12
24. nov 2010

@katie1 no ja si ani sama neskusam zistovat...

jetta
24. nov 2010

@riana12 no ved to...ja ani nemam spinenie, skor mam sem tam taky vytok dohneda ale je ho strasne malo

riana12
24. nov 2010

@jetta to mas v pohodicke 😉

ja mavam tak 4-5 dni pred MS, ale hned to zacne s kvapkami cerstvej krvi... vynimocne ten prvy den je len ruzovy kremovy hlien... potom uz je hlienik priesvitny a ta cerstva krv do toho...

jetta
24. nov 2010

aha tak potom dobre, lebo ja sa hned zo vsetkeho tak rychlo vylakam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre