Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
26. nov 2010

@katie1 ahoj a coze si si nedala? mala si si dopriat a neslintat len tak 😉 ja som mala vcera na veceru (medzi piatou a siestou) akurat tak 3 cokoladych brumikov, viac a ani nic ine som nevladala... 😝
tento tyzden mne osobne velmi rychlo zbehol... ako tebe? 🙂
a co sa chystate cez vikend porabat?

a ostatne ako?

katie1
26. nov 2010

@riana12 nie nedala. Mam sice dobry metabolizmus, ale aj tak, pride mi to hriesne napchavat sa v noci
😅 Ja tiez vzdy pripravim veceru do tej siestej (tak to vyjde) a potom uz nebyvame hladni, ale po brumikovi by
som bola teda este neskor hladna...bolelo Ta asi brucho kvoli MS vsak? Ja dostanem v stredu...
Vikend? No...zajtra ideme na obed nakupit do Tesca a tam si dame rovno obed - cinu (ked tam uz budeme), chceme kupit
na nedelu kacicu a urobime si s loksami a kapustou. A po nedelnajsom obede (pozveme aj jeho maminu) pojdeme
vsetci aj so psom do lesa...
Inak nic take nove, vcera mi drahy kukol to auto a povedal, ze je podla neho odpalena len baterka, ze ma zivotnost tak
3-4r...dnes sa dojde na to kuknut jeho kamos (servisak) a ak to bude baterka tak skocia kupit novu a na mieste mi to rovno vymeni...
Tak dufam, ze to bude ,,iba" tou baterkou, to by bolo hned opravene.
Dnes som teda tiez sla busom a trvalo to o 20 min menej ako vcera (rychlesie mi dosli autobusy).
A Ty ako? Idete gratulovat babke?

riana12
26. nov 2010

@katie1 no mne bolo a aj dneska je aj zle od zaludka... celkovo tie prve dva dni mam nieco ako nutenu hladovku a prezivam len na cokoladovo chutiacich veciach... aj to mi niekedy vadi 😅
mne inak nevadi jest aj neskor vecer, o jedenastej a tak, aj ked to zase hrozi, ze rano budem este viac hladna... akosi to v noci divne rychlejsie vytravi 😕
ideme babke zajtra, no my si inak velmi negratulujeme, ako klasicke podanie ruky a vsetko najlepsie atd. ale ide o to, ze sa navstivime, nejaky ten darcek dame a troska sviatocnejsie to vyzera ako taka obycajna navsteva...
a niekedy zajtra asi aj volby stihneme 🙂
a snad vecer uz aj s mladym budem... on ma este rannu a asi bude chciet isto aj u nich tiez odvolit...

katie1
26. nov 2010

jaj baby, opat som babatkovsky naladena... Bola nas navstivit kolegynka, ktoru zastupujem na materskej, maly mal 5 mesiacov...aj som si popestovala, krasne vonavucke, drobucke babatko... Hned ho zaujali samozrejme moje vlasy a tak mi ich teda tahaaaaal 😀

riana12
26. nov 2010

@katie1 no ta sup, treba miesit 😀

katie1
26. nov 2010

@riana12 dufajme, ze vsetko vyjde tak ako ma a v juli po MS zacneme 😉

zuzanockamt
26. nov 2010

@katie1 no ja by som si dala aj o tretej v noci kludne ... ja aj teraz hocikedy este o desiatej - jedenastej v noci jem ... nic tazke, ale jogurt alebo ovocie ... lebo to akurat maly zaspi a ja som vzdy hrozne hladna

riana12
26. nov 2010

@katie1 jaj, zavidim, ze uz vies zhruba horizont zaciatku... 😅

katie1
26. nov 2010

@zuzanockamt moja mamina mi vzdy vstepovala, aby som nejedla v noci, tak to mam asi zafixovane. Ona ma totiz zlozvyk a chodi jedavat IBA v noci (niekolkokrat za noc) uz 25 rokov a nejde jej to odnaucit a vobec sa nevyspi ☹ Skusali sme aj zamykat kuchynu, ale ona aj v polospanku ten kluc vzdy nasla...

katrenka111
26. nov 2010

Ahojteeeee, tak ja už domka konecne...po samých vyšetreniach som behala......idem sa napapkat a oddychovať..... 😉

riana12
26. nov 2010

@katrenka111 ahooooj, juch, oddych, zavidim 😉 aale uz aj mne sa to tu v robotke dneska krati, potom domkov 🙂
a na vysetreniach ako? daco nove? pripadne hod do IP 😉

riana12
26. nov 2010

tak a vikend budem mat uplne naprd ☹ mlady v robote... super ☹

jetta
26. nov 2010

@riana12 ahojte, joj to mi je luto, urcite si sa tesila ze konecne vikend a budete spolu ☹

katrenka111
26. nov 2010

@riana12 napišem do IP ok

katrenka111
26. nov 2010

@riana12 takže ani nebudete spolu???

riana12
26. nov 2010

@jetta ja som tento tyzden aj u nich bola, ale rychlo to zbehlo, dnes musim uz domov... a myslela som, ze ked mlady zajtra skonci v robote, ze by mohol potom dojst uz k nam na zvysok vikendu... takto si to mozem strcit niekam 😒
vidiet sa budeme potom teda az dalsi piatok, aj to ma este nocnu, polka soboty zase v cudu... 😒

@katrenka111 uz nebudeme, vyzera to tak ☹

katrenka111
26. nov 2010

@riana12 vobec ani 1 den??? fuuu no tak to ako vydržíte??? 😉

riana12
26. nov 2010

@katrenka111 este by prichadzalo do uvahy, ze si JA na zajtra vecer vybavim k nim odvoz a polku nedele stravim u nich doma sama... a v pondelok do prace od nich... ale uz vidim, ze mlady po tyzdni prace vkuse, s vidinou, ze dalsich 5 dni bez prestavky taha nocne, bude mat zabijacky vyraz... 😖 takze akosi nemam chut uvazovat v tejto rovine...

duska1122
26. nov 2010

ahojte po dlhsej dobe. je u nas sestra s malim tak nemam akosi cas
@riana12 to je skoda ze vam to nevyslo , viem presne ako ti je, aj nam sa to stavalo kym sme nebyvali spolu. cely tyzden cakas na vikend ze budete spolu a nakonie cs toho nic neni. cloveku je s toho smutno...
no ale aspom mas volny vikend mozes sa ist niekam zabavit , sice to nebude to prave orechove, ale tak da sa

riana12
26. nov 2010

@duska1122 ja bez mladeho nechodim nikam ale... no stravim cas nad ucenim a smutnenim... no co uz... budeme sa vidiet o tyzden...

riana12
26. nov 2010

babulky, teraz mam troska taku dilemu - byvaly mi k meninam uz nic neposlal (sms, mail), aj ked predtym k Vianociam, Novemu roku a mojim narodkam este ano... teraz sa blizia jeho meniny... mam sa uz nanho vykaslat alebo mu mam k meninam normalne poslat sms alebo maila? ako by ste to vy riesili? 😅

zuzanockamt
26. nov 2010

@riana12 ja by som sa na to asi vykaslala a nic neposielala

riana12
26. nov 2010

@zuzanockamt dakujem 😵 myslela som si, ze mi akurat toto bude povedane 😀 😉

duska1122
26. nov 2010

@riana12 hovori sa to lahko neposielaj ale ktora s nas by to vydrzala a neposlala aspom tu sms? 😀

riana12
26. nov 2010

@duska1122 zuzka ma pravdu, nebudem posielat nic... 😝 😉

zuzanockamt
26. nov 2010

@duska1122 no ja by som neposlala, ved uz ma noveho partnera, tak naco

riana12
26. nov 2010

@zuzanockamt
@duska1122
co na tom, ze mam teraz priatela, zijem si svoj zivot...? raz sme sa dohodli, ze by sme zostali kamaratmi... aj ked to ma od toho daleko a v normalnom kontakte nie sme vobec...
a teraz len rozmyslam, ci byt slusna alebo mrcha 😀 no takze budem hnusna a hotovo 😀 😝
inokedy tu budem mozno riesit zase vztah s kamaratkou a toto nie je z ineho vreca 🙂

katrenka111
26. nov 2010

@duska1122 ani ja by som neposielala...
@riana12 dnes som prisla domenko a drahý mi večer gratuloval s krasnou kytickou a s parfémikom.....kedže sme spolu včera neboli...to bolo take zlaté..... idem sa mu venovať 🙂 Pekný zvysok večera prajeeem 😉

riana12
26. nov 2010

@katrenka111 juuuj, to si mala krasny prichod domov 😉 tak sup sup k mlademu, pekny vecer si spravte 😉

katie1
27. nov 2010

@riana12 ak Ti aj on uz naposledy neposlal sms k meninam, tak sa urcite nemusis citit ako mrcha... To s tym kamaratstvom si vacsinou ludia hovoria ked sa rozchadzaju (otrepana fraza), no ked sa nestretavate, tak neries 🙂

Dnes som skoro hore, drahy dosiel z nocnej o 5h, prebrala som sa, tak mi rozpraval zazitky... Ked mi povedal, ze napadal sneh, tak som myslela, ze si zo mna robi srandu, ale vytiahol ma k oknu a naozaj...je to pre mna velmi pekny pohlad ked je PRVY sneh (aj ked neznasam zimu).

@katrenka111 a aku vonavku si nakoniec dostala? Inak vcera rano som si dala tu DG a drahy mi aj na obede a aj po robote stale hovoril ako vonim - a to som si strekla len rano o 6h pred robotou! Dlhsie som ju uz nemala, posledny rok som mala Mexx, ale ziadalo sa mi prejst zas na DG a spokojnost 😉
Maly mi dal Milka srdiecko a kyticu ruzi som dostala od kolegov 😅

@duska1122 no vitaj, si tu dlho nebola 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre