Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mishuu
29. nov 2010
jetta
29. nov 2010

@mishuu waaw tak super, s tym sexom je to nalepsie a asi aj najdolezitejsie 🙂 ja mam aj chut casto len som v poslednej dobe nejaka leniva... 😒
inak minule sme sa bavili o tej zumbe a dnes sa mi s tebou snivalo ze ty si tu zumbu precvicovala 😀

mishuu
29. nov 2010

@jetta jeeeej ja som precvičovala zumbu ? 😀 Inak dnes idem, tak si mala asi predtuchu...v piatok som nebola, nestihla som to...

jaj veru, aj ja som bola vždy po práci už lenivá ešte niečo riešiť v posteli, ale teraz nejak prekonám tú lenivosť (resp. ju ani nevnímam lebo chcem...) a potom je to super...

jetta
29. nov 2010

@mishuu ja som chcela ist vcera na zumbu no nakoniec som nebola. ja idem dnes cvicit.
dnes je take pocasie len pred tv lezat a nic nerobit..

riana12
29. nov 2010

nic sa mi nechce 🙄

mishuu
29. nov 2010

@jetta
@riana12

no počasie je fakt len na vylihovanie 🙄
ale musím sa pustiť do práce, nikto to nespraví za mňa...škoda 😉

riana12
29. nov 2010

@mishuu nielen pocasie, ale este dozvuky vcerajsej nalady nanic... aj tento tyzden mam nejake dost neprijemne povinnosti, takze by som sa najradsej len zahrabala pod zem a nic nerobila...
v sobotu som videla dokument o hmyze, aj kusok o cikadach davali... tak ti drobci si pekne byvaju 17 rokov pod zemou a potom si jedneho pekneho vecera vyjdu von, vyzlecu sa, oschnu, sparia sa, nakladu vajicka a hotovka... no nie je im dobre? 😅 😀

mishuu
29. nov 2010

@riana12 😀 no neviem, chcela by si trčať 17 rokov pod zemou? unikli by ti všetky krásy života...napríklad: ranné vstávanie do práce, zápcha na ceste a podobné skvosty 😉 😀

jetta
29. nov 2010

haha dobru temu mate 😀

zuzanockamt
29. nov 2010

my sme boli s jurikom vonku nieco vyse hodiny, no hrozny cas, ale prospelo nam to 🙂

riana12
29. nov 2010

@mishuu no o uzasne veci by som prisla... 😝

katrenka111
29. nov 2010

Čaute žienky... tak ako sa tu mate??? Ja mam toolko roboty a nic sa mi nece....este aj to pocsie škarede....
@mishuu jaka dobra naladicka..... takže vy už sa snažite?? ci???? 😉

riana12
29. nov 2010

@katrenka111 ahoj 🙂 aspon sa nenudis, ked mas tolko robotky 🙂 vecer si treba dopriat horucu vonavu vanu a oddychovat 🙂

riana12
29. nov 2010

@katrenka111 ahoj 🙂 aspon sa nenudis, ked mas tolko robotky 🙂 vecer si treba dopriat horucu vonavu vanu a oddychovat 🙂

mishuu
29. nov 2010

@katrenka111 nooo, my sa snažíme, ale zatiaľ len o to aby som NEotehotnela 😀
ešte dávame pozor, ale poviem ti, že sa teraz každý deň teším na sex, čo ma predtým ani nenapadlo, nemala som nejak chuť, teda nie každý deň, nechcelo sa mi a teraz...aká zmena...uff teším sa z toho a môj Števko...ani nehovorím 😝 😀 myslím, že HAK už nebudem nikdy viac brať...
teraz používame kondómy, tak dúfam, že nesklamú...

od marca si platíme DNP (3 mesiace pred plánovaným otehotnením - pre istotu) a potom už je to v rukách božích 😉

zuzanockamt
29. nov 2010

@mishuu no len aby sa vam prave teraz nezadarilo, ked to este nechcete 😀 😀 😀 ... ja som ziadnu zmenu chuti na sex po HAK nepostrehla, je to tak ako aj predtym, az na to, ze som musela prekonat traumu z porodu, to tu chut poznacilo viacej ako HAK 😝

riana12
29. nov 2010

@zuzanockamt ked budu pozorni, tak preco by sa im nemalo podarit ochranit sa dovtedy 🙂

mishuu
29. nov 2010

@zuzanockamt jaj ani nespomínaj radšej 😉 kľudne by mohlo byť,veľmi by sme sa tešili obaja, ale z takého sprostého dôvodu ako sú financie (bohužiaľ bez bubákov to nejde) by to bolo ešte trošku skoro...neplatím si ešte DNP a teda by som nemala žiadnu materskú, lebo som SZČO. Plánujem až od 1.3.2011 si začať platiť, čakala som na novelizáciu zákona, že či to bude mať význam a veru bude, po novom od 1.1.2011 bude materská nie 28 týždňov ale 34 a počítaná nie z 50% VZ, ale zo 60% takže bude dlhšie a vyššia...aj tie mamičky, kt. už sú na materskej a ešte v tých prvých týždňoch, kedy im to platia zo soc. poist. tak aj tým sa to zvýši...
No ale teraz uvažujem, že si to radšej začnem platiť už od januára...keď sme taký "sexuchtiví" 😀

mishuu
29. nov 2010

@riana12 budeme veľmi pozorní veru 😉

riana12
29. nov 2010

@mishuu no pokial mas moznost, vhupsni do platenia od noveho roka 🙂 mas to lepsie aj istejsie 🙂

mishuu
29. nov 2010

@riana12 bude to asi rozumnejšie...uvidím ako budeme na tom s financiami po vianociach 😖

zuzanockamt
29. nov 2010

@mishuu tak zacni platit uz od januara
@riana12 ved ano, ale ked najmenej chces, vtedy sa najviac dari

zuzanockamt
29. nov 2010

ja som zvedava ako to bude s rodicovskym, ak to daju na tu jednotnu sumu, tak to bude pekne nespravodlive, ked aj tie zeny, co ani den neodrobili dostanu to iste co pracujuce 🙄

mishuu
29. nov 2010

@zuzanockamt asi veru začnem, máš pravdu, ono sa to pritrafí väčšinou keď človek nechce alebo na to nemyslí...

s tým rodičovským je to veľmi nefér, pretože tie dámy, kt. nepracovali a tým nechcem uraziť žiadne slušné ženy, kt. nemali možnosť pracovať, myslím také, kt. nechceli a boli lenivé pracovať (zväčša sú to naše rómske spoluobčianky, ale taktiež nechcem urážať tie slušné rodiny, tie si vážim!) a práve tie podaktoré, kt.mali menej, touto zmenou dostanú o niečo viac a tie čo makali aby mohli mať dieťa a boli zodpovedné, tým ukroja...je to naprd vymyslené.

katrenka111
29. nov 2010

@mishuu no pekneee.. ale DNP sa ma buduci rok zrušit....

katrenka111
29. nov 2010

@riana12 No horuca vana nehrozí...ja nevydržim v teplej vode...asi preto že mam strasne nizky tlak...vždy mi príde zle a nevolno tak radčej neriskujem.....

katrenka111
29. nov 2010

@mishuu to je u každeho individualne....ja už take veci neriešim, my si už dlhšiu dobu nedavame vobec pozor a nič sa nedeje.... co už, nie každá môže byť tá šťastná..... ☹

riana12
29. nov 2010

@katrenka111 aha,tak potom nič... mám nenormálnu depku ☹ ☹ ☹

katrenka111
29. nov 2010

@riana12 alee a prečO?????

katrenka111
29. nov 2010

@katrenka111 ja mam dnes taku celkom pohodicku 🙂

katrenka111
29. nov 2010

@riana12 ja mam dnes taku celkom pohodicku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre