Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

no ja som rada, ze som z UK vypadla 😀 ... no a s babom je to take otazne, teraz nechcem a uvidime ako bude dalej ... ci ma este chyti nejaka tuzba, alebo sme si uz tak zvykli, ze tu nie je nikto treti a budeme lenivi to menit 😕 🙄

etuska
12. mar 2009

No-Zuzi-podobne.My sme sice traja,ale lenivi nieco na tom menit 😀 Ale nie,uvidime ako sa situacia vyvinie,ci uz daju mangelovi konecne aj zmluvu...no a ta jesen 2010 sa mi zda dost realna-lebo je este dost daleko 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

tak my urcite ani v roku 2010 nie...vobec neviem, kedy ... hlavne ma uz odradza mojho draheho vek, lebo ved uz bude mat 35 na buduci rok v januari a zase nie je velmi dobre, ked ma dieta takych starsich rodicov

etuska
12. mar 2009

Zuzi 😀 😀 😀 ved kolko slavnych ludi malo deti v 70-ke 🙂 Kasli na vek,dolezite je ako sa clovek citi 😅

zuzanockamt
12. mar 2009

no ved ja viem, ze aj neskor sa da, ale je to take o nicom ... a vek neoklames, on sa prihlasi sam 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

idem kuk panelak 🙂

riana12
12. mar 2009

Zuzi, presne ako Etuska hovori. Neber ohlad na vek. Ked v dohladnej dobe usudite, ze babo nie, co potom o 10-20 rokov? Budes si to potom vycitat a budes z toho len smutna?
Nie je preto predsa len lepsie to babatko mat, aj ked s vacsim vekovym rozdielom?

etuska
12. mar 2009

No,mna napriklad prekvapilo kolko je tu v UK mladych maminiek,co maju aj 3_4 deti za sebou.U nas je to fakt uz rarita,clovek sa ledva na 2 odhodla-ale to je zas a zas len o socialnom systeme krajiny 😖
Este mam na dnes nejaku pracu.See U tomorrow 🙂

riana12
12. mar 2009

Ja teraz pozeram Novu. No tak sa tu majte pekne, TV-maniacky 😀 😀

riana12
13. mar 2009

Dobre ranko, dievcata 😀
Ako sa dnes mate?

etuska
13. mar 2009

ahoj Riana-ja sa mam dnes supeer,kedze mi "padla"-supeer-vikend pred nami.A kocky,viete,ze uz je to druhy piatok 13-teho za tento rok?Esteze nie som poverciva 😀

riana12
13. mar 2009

No mne tiez o chvilu pada 😀. Etus, este ma byt tento rok 1 piatok 13. Neboj, este si mozes uzit 😀 😀
Ako si tak spominam, tak piatky 13. sa mi vzdy celkom darilo, musim zaklopkat na drevo 🙂

etuska
13. mar 2009

Riana-moj tatko v tieto dni nechcel soferovat,tak sme mu casto nepovedali aky je datum 😀

zuzanockamt
13. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ako sa mate pred vikendom?...ja som taka rada,ze je konecne piatok, zajtra si pekne pospim dlho...uz sa tesim 😎
riana...no my s muzom sa musime rozhodnut v priebehu najblizsich 2 - 3 rokov, ci babo ano alebo nie, lebo mat dieta potom neskor pred jeho 40-kou mi pride dost nezodpovedne voci tomu malemu

etuska
13. mar 2009

Zuzi-ahoooj
My uz sa ako tak rozhodujeme,ze rok 2010 to isti 😀 aspon ja sa na to snazim psychicky pripravovat a zaroven hladam dalsie proitiargumenty preco babo este nie 😀 ale uz to moje "lepsie ja" vravi,ze by bolo na case.Baby-pridajte saaaaa 😀 Zuzi-ukecaj draheho-nech donho huci aj rodina a znami 😀

zuzanockamt
13. mar 2009

erika ahoj 🙂 ... ja uz nejdem nikoho na nic ukecavat, ked nechce, tak nechce...ak nam je to sudene, tak sa podari tak ci tak, ci to chceme alebo nie

etuska
13. mar 2009

Zuzi-tak ako pises,ved HAK neberies a pri troske stastia to nie je nemozne 😅 Inac-svokrovci sa manzela nepytaju,ze kedy babo?

zuzanockamt
13. mar 2009

no HAK neberiem, tak len dufam, ze nemame ani jeden ani druhy nejaky problem, ktory by tomu branil...aj ked musim uznat, ze MM je fakt opatrny...svokrovci sa nepytaju na nic, co sa tyka tychto veci...je to predsa len medzi nami dvoma

etuska
13. mar 2009

Ja stale tvrdim,ze "co ma byt sa stane",takze mozno je aj dobre ze sa teraz na babo nejak nezameriavas a beries to asi viac "sportovo",ze?Ozaj-ako sa ti darilo tento tyzden?V praci pohoda?Manzelovi sa nic necrta v sirsom okoli?-alebo nepremyslal nad podnikanim?

zuzanockamt
13. mar 2009

v praci zatial pohoda...uz sa dostavam do toho pomaly, aj nejake akcie mi uz pribudli, aj dnes bola za mnou jedna pani z cirkevnej ZS, lebo by chceli nadviazat spolupracu s nami najmä v literarnej oblasti, no a dnes sme konecne naplanovali aj letnu cinnost s kolegynami, lebo v pondelok je porada a mali by sme mat uz nieco pripravene...takze teraz nad pripadnym babom ani neuvazujem, nemam kedy 😀 ... MM zatial nic, neviem o podnikani sme zatial neuvazovali, nemame na to zbytocne peniaze a ani priestory a brat si uvery teraz nemienim

etuska
13. mar 2009

Tak to ti verim.Moj tatko stale rozprval,ze mame zacat stavat-lebo mame pozemok,ale z coho?-mali sme jeden ucitelsky plat a drahy studoval denne na VS a ziadnu pozicku,hypo,ci uver som nechcela. V zivote sme nemali dlhy,sice zijeme skromne,no mozeme kludne spavat,tak v tomto smere ta chapem.
Bezim Zuzi za Miskou,vecer sa ukazem.Uzi si piatkovy vecer,pa 😵

zuzanockamt
13. mar 2009

ja sa tych uverov a poziciek nejako bojim, mozno sa tomu nevyhneme, ak budeme kupovat väcsi byt, ale chcem najskor, nech sme obaja zamestnani

riana12
13. mar 2009

Pekny vecer 😀 Ja tu este troska zahnivam, vsak zajtra je konecne sobotka, takze nocnemu vtackovi nic nebrani v rozlete.
Ked uz sa Zuzka pytala na vikendovy program - dopoludnia sa pobalim a popoludni idem k priatelovi. Vecer mame na plane kino a v nedelu, podla moznosti bud cez den vylet alebo vecer bedminton. Mam vsak chutky absolvovat obe 😅. Len chlapac by radsej len ten bedminton, viac sa mu ziada "hrat" sa s autom 😒.

topa
14. mar 2009

Prajem krásne sobotné ráno. Dúfam,že bude celý deň taký nádherný ako začína.Ho ci mám kopu roboty. 😅

zuzanockamt
14. mar 2009

Aj ja vam prajem peknu sobotu 🙂 ... u nas svieti nadherne slniecko 😵

riana12
14. mar 2009

Aj u nas je krasne slniecko 🙂 Bodaj by aj zajtra takto krasne bolo.
Co babulky planujete na vikend? 🙂

zuzanockamt
14. mar 2009

tak ja este trosku poupratujem, treba mi kupelnu umyt a kuchynu dat trosku do poriadku, no a musime ist nakupovat a potom chceme zajst na hranolky a zajtra neviem este ... asi len doma budeme, mozno vybehneme na nejaku prechadzku

etuska
14. mar 2009

ahojte,tak my sme si trosku dlhsie pospali(rozumej do 9-tej)-to aby ste vedeli co vas pri detoch caka 😀 a potom sme boli doplmit zasoby.Ja som si konecne kupila kabat-doteraz som chodila aj do prace vo vetrovke-no a nekup ho,ked bol za 17libier tak sa mu tesim,lebo naposledy som si kabat kupila v 18-tich 😅

No a vbehlasom aj trochu do obchodov.Miske sme kupili hru Scooby Doo-tak sa teraz vytesuje aj tatko 🙂 Zajtra este uvidime.Rano pojdeme asi do kostola,mala do nedelnej skoly a poobede by sme radi niekam vonku,asi zavolame aj znamym,nech sa Miska pohra s ich dcerou.

U nas tiez krasne svieti slnko,ale taaake cierne mraky su ze az.
Peknu sobotu zelam 😵

zuzanockamt
14. mar 2009

my sme boli tiez doplnit zasoby a zaroven sa aj prejst trosku...ale kedze vsetko je rozmocene, tak len taka mala prechadzka to bola po meste ... no a potom, ked sme sa vratili, tak som bola nejaka moc aktivna, ze som aj kupelnu vyumyvala, navarila obed na zajtra (bravcove mäsko na sampinonoch), zajtra uz len ryzu a polievku spravim a este som upiekla kolacik na zajtrajsie ranajky...no a teraz uz len telku budem kukat a oddychovat 🙂 ... zajtra ma byt vraj horsie pocasie ako dnes, zase hlasia dazd 😠

etuska
14. mar 2009

tak to si bola Zuzi fakt aktivna-neprides aj k nam? 😀 Ja som sa len hrala s Michellinou kym si tatko schrupol,neviem co taka unava nanho prisla.Vecer chcem co-to pozehlit pri nejakom dobrom filme 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre